• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking barem 70 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking barem 70 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking barem 70 m2 što manje

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking barem 70 m2 što manje" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.529 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 66 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 66,63 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, STAN OD 67 m2, 2S+DB SMJEŠTEN NA DRUGOM KATU NOVOGRADNJE SA 6 STAMBENIH JEDINICA! Kvalitetno građena nekretnina od provjerenog investitora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, termo fasadom, protuprovalnim ulaznim vratima, klimom i drugim. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking barem 70 m2 što manje'
259.000 €
269.000 €
249.000 €
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, 2S+DB OD 71 m2, PREKRASAN POGLED SA TERASE, PARKING! Smješten na drugom katu novogradnje koja se sastoji od tri ulaza sa po tri stambene jedinice u svakom. Sastoji se od kuhinje, blagovaone idnevnog boravka otvorenog tipa sa izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na drugom katu manje stambene zgrade u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m², udaljen svega nekoliko minuta hoda od plaže i centra mjesta. Pozicija je praktična tijekom cijele godine jer su trgovina, restorani i svakodnevni sadržaji dostupni bez potrebe za automobilom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 900.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otork Krk, okolica Dobrinja - Renovirana kamena kuća u mediteranskom stilu sa velikom okućnicom U mirnom mjestu u središtu Otoka Krka nalazi se samostojeća renovirana starina sa iznimno velikom okućnicom i osiguranom privatnošću. Kod renovacije se pazilo na svaki detalj kako bi kuća....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more