• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 vrt bazen - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 vrt bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 vrt bazen

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 vrt bazen" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.264 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna samostojeća villa s grijanim bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Na prodaju je nova autohtona kamena villa koja se smjestila u mirnom mjestu u okolici Dobrinja. Okružena zelenilom i prirodom, udaljena od gradske buke i vreve i u blizini raznih biciklističkih staza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 168,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, villa s bazenom na mirnoj lokaciji U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se villa stambene površine 168 m2, sagrađena na parceli od 842 m2. Stambeni dio ville obuhvaća prizemlje i kat. U prizemlju je ulazni hodnik, spavaća soba s kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U slikovitom, mirnom naselju u blizini Dobrinja, na otoku Krku, smjestila se ova autentična kamena vila koja nudi idealan spoj mediteranske tradicije i suvremenog komfora. Vila površine 167 m² prostire se na dvije etaže i nudi sve potrebno za opušteni život ili luksuzni odmor. Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 vrt bazen'
435.000 €
435.000 €
570.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 999.000 €, 167,00 m2 cca 5980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - Mediteranska vila sa bazenom i velikom okućnicom U malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja, smjestila se ova prekrasna kamena vila sa grijanim bazenom i velikom okućnicom. Izgrađena je na terenu od 930 m2 a stambena površina iznosi 167 m2 i proteže se na dvije etaže. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Nova vila s bazenom, drvenim pergolama i mediteranskim vrtom Predstavljamo Vam ekskluzivnu priliku na otoku Krku! Moderna samostojeća vila smještena je u mirnom naselju u okolici Šila, unutar luksuznog kompleksa od šest vila. Dizajnirana je za kupce koji traže....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2