• GoHome Professional
nekretnine bulevar zadar prodaja 80 m2 što jeftini - GoHome
  • nekretnine bulevar zadar prodaja 80 m2 što jeftini - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bulevar zadar prodaja 80 m2 što jeftinije

  • Za upit "nekretnine bulevar zadar prodaja 80 m2 što jeftinije" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.334 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bulevar, 260.000 €, 77,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo 1 km od plaže na Kolovarima u dobroj zgradi s liftom, blizu svih bitnih sadržaja prodaje se 3S Kl stan. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, hodnika, kupaone te lođe sa pogledom na more. Izvrsna prilika kako za život tako i za investiciju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Smiljevac, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA POSLOVNOG PROSTORA SMILJEVAC, ZADAR Na atraktivnoj lokaciji na Smiljevcu, tik uz glavnu prometnicu (Bulevar), prodaje se poslovni prostor površine 75 m² s velikim potencijalom za dugoročna ulaganja i razvoj poslovanja. Lokacija koja prodaje Prostor se nalazi na izuzetno frekventnoj....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Bulevar, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvije stambene jedinice , apartmana u prizemlju , vode se kao poslovni prostor u tjeku prenamjena u stambeni. Kupuju se kao jedna cjelina, po prenamjeni se mogu kasnije etažirati u dvije odvojene stambene jedinice. Veći apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bulevar zadar prodaja 80 m2 što jeftinije'
290.000 €
371.500 €
386.250 €
 
-1%

Promjena cijene sa 232.000 € na 229.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.000 €
01.04.2026 - 232.000 €
12.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan od 73m2 na 3.katu zgrade (sa liftom) u blizini glavnog autobusnog kolodvora na predjelu Bulevar Udaljen od plaže cca 800m , od Starog Grada cca 1,3 km . Zgrada ima novu termofasadu i nove prozore ali stan je potrebno u cijelosti adaptirati. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 245.000 €, 81,83 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 250.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u Zadru ? Bulevar Prodaje se prostran trosoban stan površine 81,83 m² na devetom katu stambene zgrade s liftom, u ulici Ante Starčevića 8, atraktivnoj i traženoj gradskoj četvrti Bulevar. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr