• GoHome Professional
nekretnine bulevar prodaja terasa - GoHome
  • nekretnine bulevar prodaja terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bulevar prodaja terasa

  • Za upit "nekretnine bulevar prodaja terasa" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.724 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • adaptiran
    • novouređen
    • opremljen
    • 2.kat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bili Brig, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR - prodaje se dvosobni stan od 59,76 m2 na frekventnoj lokaciji! Ovaj stan trenutno se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom, dnevnog boravka/ureda koji se lako može prenamijeniti u drugu spavaću sobu te osunčane terase s koje se....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? JAZINE II, prodaje se šarmantna kuća u nizu površine 89 m²! Na izvrsnoj, frekventnoj i atraktivnoj lokaciji smještena je ova uređena i funkcionalna kuća u nizu, koja nudi mnogobrojne mogućnosti prenamjene u turističke, stambene ili poslovne svrhe. Kuća ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 250.000 €, 52,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Veličanstven jednosoban stan u prizemlju - nedavno adaptiran i vrhunski uređen! Ukupne je površine 52 m2, a sastoji se od jedne spavaće sobe, kuhinje, kupaonice s WC-om, ostakljene terase i drvarnice. Stan je uređen i opremljen u potpunosti, namještajem, aparatima, posuđem, posteljinomi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bulevar prodaja terasa'
199.000 €
386.250 €
300.200 €
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan, novouređen, potpuno namješten stan površine 50 m2 na Bulevaru u Zadru. Stan se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od: -open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice -spavaće sobe -kupaonice -hodnika -zatvorene terase. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 371.500 €, 85,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u površini od 85m2, nalazi se na I. katu zgrade u izgradnji, na lokaciji Bulevar, u Ulici Ante Trumbića, u neposrednoj blizini križanja Ulice Ante Starčevića (Bulevar) i Ulice Franka Lisice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovanjem i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 275.800 €, 62,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u površini od 65m2, nalazi se na II. katu zgrade u izgradnji, na lokaciji Bulevar, u Ulici Ante Trumbića, u neposrednoj blizini križanja Ulice Ante Starčevića (Bulevar) i Ulice Franka Lisice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovanjem i dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more