• GoHome Professional
nekretnine bulevar prodaja lift što skuplje - GoHome
  • nekretnine bulevar prodaja lift što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bulevar prodaja lift što skuplje

  • Za upit "nekretnine bulevar prodaja lift što skuplje" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.332 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 9.kat
    • balkon
    • useljiva
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bili Brig, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

BULEVAR - prodaje se dvosobni stan od 59,76 m2 na frekventnoj lokaciji! Ovaj stan trenutno se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom, dnevnog boravka/ureda koji se lako može prenamijeniti u drugu spavaću sobu te osunčane terase s koje se....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 290.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 290.000 €, 86,50 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 299.000 €
25.03.2026 - 295.000 €
18.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan smješten na Bulevaru, na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s liftom, što osigurava dodatnu udobnost i pristupačnost. Ukupna netto površina stana iznosi 86,5 m², a raspored je idealan za obitelj. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 260.000 €, 77,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo 1 km od plaže na Kolovarima u dobroj zgradi s liftom, blizu svih bitnih sadržaja prodaje se 3S Kl stan. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, hodnika, kupaone te lođe sa pogledom na more. Izvrsna prilika kako za život tako i za investiciju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bulevar prodaja lift što skuplje'
199.000 €
217.000 €
216.300 €
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 245.000 €, 81,83 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 250.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u Zadru ? Bulevar Prodaje se prostran trosoban stan površine 81,83 m² na devetom katu stambene zgrade s liftom, u ulici Ante Starčevića 8, atraktivnoj i traženoj gradskoj četvrti Bulevar. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 232.000 € na 229.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.000 €
01.04.2026 - 232.000 €
12.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan od 73m2 na 3.katu zgrade (sa liftom) u blizini glavnog autobusnog kolodvora na predjelu Bulevar Udaljen od plaže cca 800m , od Starog Grada cca 1,3 km . Zgrada ima novu termofasadu i nove prozore ali stan je potrebno u cijelosti adaptirati. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 215.000 €, 65,15 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 226.400 €
13.11.2025 - 225.000 €
11.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na Bulevaru ? idealna lokacija, 65 m² Prodaje se prostran i svijetao stan površine 65 m² na trećem katu održavane zgrade s liftom. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji ? svega 5 minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 201.000 €, 59,67 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2025 - 205.000 €
19.02.2025 - 185.000 €
02.04.2025 - 195.700 €
01.04.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR, BULEVAR Stan 59,67 m2 na 7. katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: hodnika kuhinje blagovaonice dnevnim boravkom jedne spavaće sobe kupaonice balkona od 5 m2 s prekrasnim pogledom Stanu pripada drvarnica od 4 m2 u prizemlju zgrade. U mjesecu svibnju 2025. godine....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, 201.000 €, 60,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 195.700 €
30.03.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se svijetao i sunčan stan na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na Bulevaru. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom, južno je orijentiran, što osigurava obilje prirodnog svjetla te ima i fantastičan pogled na more. Stan se sastoji od hodnika , kupaonice, kuhinje sa blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Komforan jednosoban stan pov. 59,76 m2, Zadar (Bulevar) S POGLEDOM NA MORE. Nalazi se na 7. katu zgrade S LIFTOM i sadrži ulazni dio/hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stan je okrenut na JUG tako da je veoma svijetao i osunčan,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nelmar nekretnine u prodaju uvode funkcionalan dvosoban stan površine 59,87 m², smješten na 7. katu uredno održavane stambene zgrade s liftom na jednoj od najpraktičnijih i najfrekventnijih lokacija u Zadru ? Bulevaru. Raspored prostorija Kuhinja s blagovaonicom Dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na Bulevaru, u stambenoj zgradi na odličnoj gradskoj lokaciji. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom. Stan se ne nalazi na zadnjem katu zgrade. Stan ima 60 m2 te se sastoji od velikog hodnika s ugradbenim ormarom, kuhinje s ostavom, blagovaonice, lođe,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 59,76 m2 na Bulevaru na 7. katu od ukupnom 8. katova. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od kuhinje, blagavaone, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaone i lođe (tlocrt u privitku). Lako se napravi druga spavaća soba, na dijelu blagavaone. Upravo je u tijeku energetska....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.850 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava obilje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan