• GoHome Professional
nekretnine bulevar prodaja do 3300 eura/m2 za adap - GoHome
  • nekretnine bulevar prodaja do 3300 eura/m2 za adap - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bulevar prodaja do 3300 eura/m2 za adaptaciju

  • Za upit "nekretnine bulevar prodaja do 3300 eura/m2 za adaptaciju" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.835 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 300000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 9.kat
    • 3.kat
    • parking
    • zamjena
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.850 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava obilje....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 232.000 € na 229.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.000 €
01.04.2026 - 232.000 €
12.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan od 73m2 na 3.katu zgrade (sa liftom) u blizini glavnog autobusnog kolodvora na predjelu Bulevar Udaljen od plaže cca 800m , od Starog Grada cca 1,3 km . Zgrada ima novu termofasadu i nove prozore ali stan je potrebno u cijelosti adaptirati. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bulevar prodaja do 3300 eura/m2 za adaptaciju'
161.000 €
161.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 245.000 €, 81,83 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 250.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u Zadru ? Bulevar Prodaje se prostran trosoban stan površine 81,83 m² na devetom katu stambene zgrade s liftom, u ulici Ante Starčevića 8, atraktivnoj i traženoj gradskoj četvrti Bulevar. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr