• GoHome Professional
nekretnine brestje prodaja lođa lift - GoHome
  • nekretnine brestje prodaja lođa lift - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine brestje prodaja lođa lift

  • Za upit "nekretnine brestje prodaja lođa lift" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.427 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SESVETE, Brestje, 241.000 €, 67,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Stanu pripada garaža (U CIJENI STANA)!!! Prodaje se funkcionalan i prostran 3-sobni stan u mirnom dijelu Sesveta, idealan za obiteljski život. Lokacija nekretnine nalazi se na nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 259.392 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj telefona +385 91 6144793 !! ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! U ponudi je stan u sklopu suvremene novogradnje, smještenog u višestambenoj zgradi s ukupno 15 stambenih jedinica. Projekt je pažljivo arhitektonski osmišljen s naglaskom na funkcionalne....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 184.900 €, 42,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s lođom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 42.61 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 31.69....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine brestje prodaja lođa lift'
269.000 €
339.328 €
230.000 €
  Stan, SESVETE, Brestje, 339.328 €, 106,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.280 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Molim zvati na broj telefona +385 91 6144793 !! ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Četverosobni stan s lođom ? 1. kat, novogradnja Sesvete NOVOGRADNJA ? KVALITETAN STAN U MIRNOM DIJELU SESVETA, UZ ŠUMU U ponudi je stan u sklopu suvremene novogradnje smještenog....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 244.704 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Molim zvati na broj telefona +385 91 6144793 !! ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Trosobni stan s lođom ? 2. kat, novogradnja Sesvete NOVOGRADNJA ? KVALITETAN STAN U MIRNOM DIJELU SESVETA, UZ ŠUMU U ponudi je stan u sklopu suvremene novogradnje, smještenog u višestambenoj....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 270.999 €, 78,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Stanu pripada GARAŽA (U CIJENI STANA)!!! Prodaje se funkcionalan i prostran 4-sobni stan u mirnom dijelu Sesveta, idealan za obiteljski život. Lokacija nekretnine nalazi se na nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 187.000 €, 43,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 43 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 279.000 €, 140,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni peterosoban stan površine 140.46 m2 u Sesvetama na odličnoj lokaciji. Nalazi se na zadnjem, trećem katu zgrade. Sastoji se od dvije etaže. Etaža 1: - hodnik (11.30 m²) - kuhinja s blagovaonicom (17.1 m²) - dnevni boravak (31.05 m²) - izba (1.55 m²) - kupaonica....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 244.704 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan na 2. katu zgrade s liftom u mirnom i dobro povezanom dijelu Sesveta, Gajišće. Zgrada se sastoji od prizemlja i tri kata. Površine stanova su od 68 m² - 127 m². Odličnog su i funkcionalnog rasporeda, puni svjetla, s lođama ili balkonima za uživanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 282.496 €, 88,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji prostran, namješten troipolsobni stan ukupne površine 95.17 m2 na četvrtom katu zgrade s liftom izgrađene 2009. god. Sastoji se od: - dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom - dvije spavaće sobe - kupaonice - WC-a - hodnika - zatvorene lođe površine 4.72 m2....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.280 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosoban stan na 1. katu zgrade s liftom u mirnom i dobro povezanom dijelu Sesveta, Gajišće. Zgrada se sastoji od prizemlja i tri kata. Površine stanova su od 68 m² - 127 m². Odličnog su i funkcionalnog rasporeda, puni svjetla, s lođama ili balkonima za uživanje na....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.280 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 245.024 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 242.400 €, 60,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan s lođom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.60 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 52.92....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 240.840 €, 60,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.21 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.344 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj telefona +385 91 6144793 !! ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Četverosobni stan s lođom ? 2. kat, novogradnja Sesvete NOVOGRADNJA ? KVALITETAN STAN U MIRNOM DIJELU SESVETA, UZ ŠUMU U ponudi je stan u sklopu suvremene novogradnje smještenog....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 259.392 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan u prizemlju zgrade s liftom u mirnom i dobro povezanom dijelu Sesveta, Gajišće. Zgrada se sastoji od prizemlja i tri kata. Površine stanova su od 68 m² - 127 m². Odličnog su i funkcionalnog rasporeda, puni svjetla, s lođama ili balkonima za uživanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 245.024 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan na 1. katu zgrade s liftom u mirnom i dobro povezanom dijelu Sesveta, Gajišće. Zgrada se sastoji od prizemlja i tri kata. Površine stanova su od 68 m² - 127 m² Odličnog su i funkcionalnog rasporeda, puni svjetla, s lođama ili balkonima za uživanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 278.000 €, 78,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Stanu pripada garaža i vanjsko parkirno mjesto (U CIJENI STANA)!!! Prodaje se funkcionalan i prostran 4-sobni stan u mirnom dijelu Sesveta, idealan za obiteljski život. Lokacija nekretnine nalazi....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 409.344 €, 127,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosoban stan na 2. katu zgrade s liftom u mirnom i dobro povezanom dijelu Sesveta, Gajišće. Zgrada se sastoji od prizemlja i tri kata. Površine stanova su od 68 m² - 127 m². Odličnog su i funkcionalnog rasporeda, puni svjetla, s lođama ili balkonima za uživanje na....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.344 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 184.900 €, 42,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan s lođom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 42.60 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 31.68....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 241.480 €, 60,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan s lođom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.37 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 53.22....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

REMAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja moderan jednosoban stan u atraktivnom i sve traženijem Iver naselju, smještenom u istočnom dijelu Zagreba, u Sesvetskom Kraljevcu. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje iz 2022. godine s liftom, unutar urednog i planski organiziranog....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 240.280 €, 60,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.07 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....