• GoHome Professional
nekretnine brestje prodaja što manje 2.kat - GoHome
  • nekretnine brestje prodaja što manje 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine brestje prodaja što manje 2.kat

  • Za upit "nekretnine brestje prodaja što manje 2.kat" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.191 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SESVETE, Brestje, 194.912 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U ALITORI Na prodaju su stanovi u sklopu novogradnje smještene u Sesvetama ? Kraljevečki Novaki, u ulici Leskovec, u mirnom i urbaniziranom okruženju pogodnom za svakodnevni život. Projekt obuhvaća izgradnju stambene zgrade s ukupno 12 stanova, raspoređenih na prizemlje i dva....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 199.456 € na 181.322 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 181.322 €, 53,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 199.456 €
22.05.2026 - 181.322 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 181.458 €, 53,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine brestje prodaja što manje 2.kat'
305.200 €
235.000 €
215.000 €
  Stan, SESVETE, Brestje, 200.000 €, 55,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB, SESVETE - Funkcionalan obiteljski stan Prodaje se kvalitetno uređen stan na drugom katu uredne i dobro održavane stambene zgrade. Zgrada je čvrste i kvalitetne gradnje, opremljena atomskim skloništem, novom toplinskom fasadom debljine 15 cm te video-nadzorom na ulazu. U narednom....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Sesvete Gajišće odličan stan površine 55 m2 smješten na 2 katu peterokatnice na mirnoj i ugodnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja Zgrada je izgrađena 1981 godine i poznata je po kvalitetnoj i čvrstoj gradnji projektirana je da izdrži potrese do 8 5 stupnjeva....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 203.200 €, 63,50 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN A-S3, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETE, BRESTJE, 63,50 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 61 m² u novogradnji smješten na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada ima ukupno dva kata. Projekt obuhvaća dvije zgrade s ukupno 6 stanova, a završetak izgradnje predviđen je za....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 204.672 €, 64,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 241.000 €, 67,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Stanu pripada garaža (U CIJENI STANA)!!! Prodaje se funkcionalan i prostran 3-sobni stan u mirnom dijelu Sesveta, idealan za obiteljski život. Lokacija nekretnine nalazi se na nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 271.400 €, 67,85 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Prodaje se stan u Sesvetama (Brestje), na drugom katu zgrade. Stan se sastoji se od hodnika, open space dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje, kupaonice s wc-om, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 196.417 €, 68,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan trosoban stan u novogradnji smještenoj u mirnoj sporednoj ulici u Brestju, Sesvete. Stan se nalazi na drugom katu zgrade, oznake S5, s neto prodajnom površinom od 67,73 m². Tlocrt stana je pažljivo projektiran kako bi osigurao udobnost i funkcionalnost, a sastoji....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 201.521 €, 70,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan i svijetao četverosoban stan u novogradnji smještenoj u mirnoj, sporednoj ulici u Brestju, Sesvete. Stan se nalazi na drugom katu zgrade (oznaka S6) i ima neto površinu od 69,49 m². Tlocrt je promišljeno oblikovan kako bi pružio udobnost i funkcionalnost svakodnevnog....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 244.704 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb - Sesvete (Gajišće), prodaje se stan od 76,47 m2 na drugom katu stambene zgrade u izgradnji, planirani rok useljenja je kraj 2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, kupaone, ostave, i lođe. Zgrada ima lift. U cijenu i kvadraturu....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 244.704 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

prodajemo 3-sobni stan u novogradnji na Sesvetskim selima , na drugom katu površine 76,47 m2 sa dvije spavaće sobe , veliki dnevni boravak sa kuhinjom 31 m2,orijentacije sjever - istok obilje prirodnog svjetla , kvalitetni ugradbeni materijali,funkcionalni tlocrt, plinsko etažno grijanje....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 244.704 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U atraktivnom dijelu Sesvete u tijeku je izgradnja moderne stambene zgrade s ukupno 15 stanova, osmišljene za ugodan i kvalitetan život u urbanoj sredini. Zgrada se prostire na 4 etaže, a budućim stanarima osigurava visoku razinu komfora i funkcionalnosti: garažna parkirna mjesta....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 243.200 €, 76,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan 2,5-sobni stan površine 76,47 m², smješten na drugom katu novogradnje s ukupno tri kata, u atraktivnom dijelu Sesveta. Ovaj stan ističe se suvremenom arhitekturom, planiranom izgradnjom i adaptacijom 2026. godine, čime je osigurana visoka razina kvalitete i udobnosti.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 244.704 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj telefona +385 91 6144793 !! ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Trosobni stan s lođom ? 2. kat, novogradnja Sesvete NOVOGRADNJA ? KVALITETAN STAN U MIRNOM DIJELU SESVETA, UZ ŠUMU U ponudi je stan u sklopu suvremene novogradnje, smještenog u višestambenoj....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 243.200 €, 76,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam moderan stan površine 76,57 m², smješten na drugom katu trokatnice u mirnom dijelu Sesveta. Ova nekretnina nudi skladan spoj suvremenog dizajna i funkcionalnosti, te je izgrađena i adaptirana 2026. godine. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 245.024 €, 76,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 249.000 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se elegantan trosoban stan s velikom terasom u srcu Sesveta! Stan s ukupnom površinom od 76,12m2 nalazi se na drugom katu moderne stambene zgrade u Sesvetama. Ukupna prodajna površina: 76,12 m² uključuje: parkirno mjesto (12,50 m²), nenatkrivenu terasu (31,42 m²) i spremište....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 249.600 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 246.181 €, 84,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

- Prodaja stana u novogradnji ? Sesvete (Bjelovarska ulica) - Na prodaju je moderan stan u novogradnji, trenutno u izgradnji, smješten na drugom katu stambene zgrade u neposrednoj blizini centra Sesveta. Stan ima pametan i funkcionalan raspored koji pruža udobnost i privatnost. Ulaz....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 250.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Iz ponude RE/MAX centra nekretnina izdvajamo trosobni stan ukupne površine 92,41 m2 koji se nalazi na drugom katu zgrade od tri kata u Sesvetskim Selima. Prostran i funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i pripadajućom izbom, dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.344 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

prodajemo 4-sobni stan u novogradnji na Sesvetskim selima , na drugom katu površine 94,17 m2 sa tri spavaće sobe , veliki dnevni boravak sa kuhinjom 36m2,orijentacije sjever - zapad obilje prirodnog svjetla , kvalitetni ugradbeni materijali,funkcionalni tlocrt, plinsko etažno grijanje....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.344 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.344 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj telefona +385 91 6144793 !! ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Četverosobni stan s lođom ? 2. kat, novogradnja Sesvete NOVOGRADNJA ? KVALITETAN STAN U MIRNOM DIJELU SESVETA, UZ ŠUMU U ponudi je stan u sklopu suvremene novogradnje smještenog....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 300.800 €, 94,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani 3,5-sobni stan površine 94,17 m2, smješten na drugom katu trokatnice u mirnom dijelu Sesveta. Stan se nalazi u novogradnji čija je izgradnja planirana za 2026. godinu, što jamči suvremene standarde gradnje i kvalitetnu izvedbu. Ovaj stan raspolaže s tri spavaće....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 301.344 €, 94,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb - Sesvete (Gajišće), prodaje se stan od 94,17 m2 na drugom katu stambene zgrade u izgradnji, planirani rok useljenja je kraj 2026. godine. Sastoji se od: tri spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, kupaone, ostave, i lođe. Zgrada ima lift. U cijenu i kvadraturu....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 315.000 €, 114,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se useljivi trosobni penthouse u novogradnji u Sesvetama. Stan je orijentiran na sjeveroistok i jugozapad, a nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade bez lifta. Grijana stambena površina iznosi 88.84 m², a neto korisna površina sa svim pripadcima iznosi 114.67 m². Stan....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 1.000.000 €, 400,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Sesvete- Brestje stambeno poslovna dvokatna zgrada 400 m2 na ukučnici 930 m2 Odlična prilika za kupce koji traže prostran stambeno poslovni prostor u uređenoj stambenoj četvrti Sesveta, nadomak svih sadržaja, nedaleko od okretišta tramvaja Dubec, te na vrlo frekventnoj lokaciji. Dvojna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SESVETE, Brestje, 2.500.000 €, 1810,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

POSLOVNI OBJEKT - JELKOVEC Lokacija s potencijalom - izvrsna prilika za investiciju! Prodaje se poslovni objekt za rekonstrukciju u Jelkovcu s urednom dokumentacijom i važećom građevinskom dozvolom. Objekt je moguće prilagoditi različitim poslovnim djelatnostima. Površina zemljišta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr