• GoHome Professional
nekretnine bokanjac zadar prodaja Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnine bokanjac zadar prodaja Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bokanjac zadar prodaja Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine bokanjac zadar prodaja zadnjih 14 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.920 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bokanjac, 204.228 €, 65,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderna novogradnja ? stan S2 na 1. katu u Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Stan u višestambenoj zgradi Stan: S2 Zgrada: Višestambena zgrada s ukupno 4 stambene jedinice Kat: 1. kat Stambena površina: cca. 65.88 m2 Godina izgradnje / završetak: Novogradnja, planirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S7, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Jednosoban stan s krovnom terasom, oznake S8, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, spavaću sobu te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 54,77 m2. Stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bokanjac zadar prodaja zadnjih 14 dana'
347.607 €
347.607 €
450.000 €
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 246.016 €, 79,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan novogradnja stan S1 s vrtom i dva parkirna mjesta u Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Stan u višestambenoj zgradi Kat: Prizemlje Stan: S1 Stambena površina: cca. 79.36 m2 Površina vrta: cca. 79.18 m2 Parkirna mjesta: 2 parkirna mjesta Godina izgradnje / završetak:....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.c21.hr

ZADAR, NOVI BOKANJAC, SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 3 STANA, GARAŽOM I SUTERENOM! Posredujemo u prodaji samostojeće kuće, višekatnice, namještene i opremljene, smještene u Zadru, naselje Novi Bokanjac. Ima ukupno oko 205 m2 stambene površine podijeljene na nekoliko etaža: suteren, visoko prizemlje,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 408.549 €, 131,79 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni penthouse S4 s 4 spavaće sobe i dvije natkrivene terase u Starom Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Penthouse stan u višestambenoj zgradi Stan: S4 Zgrada: Moderna stambena zgrada s ukupno 4 stambene jedinice Kat: 2. kat Spavaće sobe: 4 Kupaonice: 2 Dnevni....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 549.000 €, 246,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR OBITELJSKA, PROSTRANA KOMFORNA I FUNKCIONALNA KUĆA U mirnom dijelu Zadra u Starom Bokanjcu nalazi se ova namještana prostrana i komforna kuća, sa prekrasnim i urešenim dvorištem i okolišam. Smještena u mirnoj ulici, ima pristup u dvorište sa dvije ulice, nema gradske vreve,....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 570.000 €, 376,20 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana dvojna kuća smještena u mirnoj rezidencijalnoj zoni Bokanjac (stari), svega 2,6 km od mora i 3,3 km od centra Zadra. Ova obiteljska kuća površine 376,20 m², uključujući spremište i vanjsku crnu kuhinju, sagrađena je na zemljištu od 686 m² i nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 211.079 €, 72,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderna novogradnja ? stan S3 na 1. katu u Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Stan u višestambenoj zgradi Stan: S3 Zgrada: Moderna stambena zgrada s ukupno 4 stambene jedinice Kat: 1. kat Stambena površina: cca. 68,09 m2 Godina izgradnje / završetak: Novogradnja, planirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 281.550 €, 93,85 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan na 2. katu (zadnji kat) novogradnje s dizalom na Bokanjcu, oko 2 km do mora te do centra grada. Stan ima 131,08, odnosno obračunski 79,65 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, spavaće sobe, kupaone i loggie, a stanu....

 
 
 
 
+23%

Promjena cijene sa 570.000 € na 700.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZADAR, Bokanjac, 700.000 €, 376,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 570.000 €
18.05.2026 - 700.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika! Kuća na tri kata sa podrumom. Naselje Bokanjac je naselje na sjevernom rubu grada Zadra. Svega 6 km od samog centra grada sa najljepšim zalaskom sunca, grada u kojem more svira orgulje i grada prepunog kulturnim sadržajima . U tom lijepom dijelu grada dovoljno daleko od gradske....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bokanjac, 83.000 €, 802,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

NOVI BOKANJAC - TOP INDUSTRIJSKO ZEMLJIŠTE NA IZUZETNOJ LOKACIJI U ZADRU - IDEALNO ZA POSAO! Na prodaju je građevinsko zemljište industrijske namjene smješteno u Zadru, u predjelu Novi Bokanjac. Parcela površine 802 m pravilnog je pravokutnog oblika, što omogućuje optimalno planiranje....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bokanjac, 330.000 €, 3182,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ZADAR - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 3182m2 Za više informacija: Vedrana Bašić: +385919077396 vedrana.basic@dogma-nekretnine.com Jagoda Šamanić 091/189-0963 jagoda.samanic@dogma-nekretnine.com ID KOD AGENCIJE: DA100066818 Vedrana Bašić Asistent u posredovanju Mob: 091/907-7396 Tel: 023/551-400....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 179.999 €, 42,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno