• GoHome Professional
nekretnine Zablaće ŠIBENIK prodaja - GoHome
  • nekretnine Zablaće ŠIBENIK prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Zablaće ŠIBENIK prodaja

  • Za upit "nekretnine zablaće šibenik prodaja" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 1.354 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2
    • do 600 m2
    • 600 m2 (prosječna površina)
    • barem 600 m2
    • 720 m2
  •  Po cijeni
    • do 17000 eura
    • do 21000 eura (prosječna cijena)
    • do 26000 eura
    • do 217 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 1.300.000 €, 595,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća sa 7 stambenih jedinica, 2. red od mora Zablaće kraj Šibenika U mirnom i uređenom naselju Zablaće, nedaleko od Šibenika, smjestila se samostojeća kuća s prostranom okućnicom koja pruža razne mogućnosti korištenja od ugodnog obiteljskog života do ozbiljne investicije u najam.....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 132.000 €, 1010,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zablaće, Šibenik - Atraktivno zemljište tik uz Amadria Park Joško Bašić E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr Tel: +385-91-511-2693 http://kaiser-immobilien.hr/ ID CODE: 137-199 Joško Bašić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +385915112693, +385995677888 E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.800.000 €, 470,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Jedinstvena turistička nekretnina u 1. redu do mora uz plažu na području Šibenika - Zablaće, s prostranim teniskim terenom i prekrasnim pogledom na more. Predstavljamo jedinstveno imanje na moru koje spaja luksuzni smještaj, vrhunske rekreacijske sadržaje i prirodne ljepote, stvarajući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine zablaće šibenik prodaja'
300.000 €
126.000 €
550.000 €
 
-15%

Promjena cijene sa 585.000 € na 500.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 264,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 700.000 €
21.02.2026 - 600.000 €
02.03.2026 - 650.000 €
25.04.2026 - 585.000 €
16.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Kuća s dva odvojena stana i otvorenim pogledom, Zablaće. Prodaje se samostojeća kuća s dva potpuno odvojena stana, smještena na iznimno mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Zablaću, svega 300 metara udaljenosti od mora i predivno uređene plaže. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 1.300.000 €, 595,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća sa 7 stambenih jedinica, 2. red od mora ? Zablaće kraj Šibenika .

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Zablaće, 290.000 €, 61,40 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je ekskluzivan apartman na vrhunskoj lokaciji u Zablaću, svega nekoliko koraka od mora, koji spaja luksuz, udobnost i pažljivo osmišljen dizajn interijera. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe ? jedne dječje i jedne glavne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 145.000 €, 1113,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Zablaće, Šibenik - Atraktivno građevinsko zemljište tik uz Amadria Park Joško Bašić E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr Tel: +385-91-511-2693 http://kaiser-immobilien.hr/ ID CODE: 137-196 Joško Bašić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +385915112693, +385995677888 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 321.000 €, 1545,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je uređen maslinik blizu Šibenika i mjesta Zablaće. Prostire se na 1545 m2 i ima 30 prekrasnih i njegovanih maslina. Voda i struja su na dva metra od maslinika. Za više informacija ili dogovor za razgled slobodno nas kontaktirate. Draženka Blazinarić +385 91 796 2322 drazenka.blazinaric@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Zablaće, 178.000 €, 890,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 890 m² na izuzetno traženoj i perspektivnoj lokaciji u Zablaću, svega nekoliko minuta od Šibenika. Parcela se nalazi u mirnoj stambenoj zoni s pogledom na manje jezero te u neposrednoj blizini mora i marine. Ključne investicijske....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Zablaće, 199.000 €, 913,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 913m2 na predjelu Soline u Zablaću. Parcela se nalazi u zoni izgradnje M3. Mješovita ? pretežito stambena namjena s obveznim turističkim sadržajima ? M3 Na površinama mješovite ? pretežito stambene namjene s obveznim turističkim sadržajima....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Zablaće, 432.750 €, 2885,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini hotelskog resorta, autokampa i marine Solaris smješteno je zemljište s pogledom na more od ukupno 2.885 m2. Prema postojećem prostornom planu uređenja grada Šibenika, zemljište se nalazi u neizgrađenoj zoni građevinskog područja ? za smještaj....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 950.000 €, 600,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u prvom redu do mora, u samom centru Zablaća, ukupne površine 640 m2 s pripadajućom okućnicom od 370 m2. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata, a zbog izuzetne lokacije i rasporeda idealna je za stanovanje, turizam ili bavljenje ugostiteljstvom. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 470,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Šibenik, Zablaće- Luksuzni kompleks s teniskim terenom 1. red do mora Na prodaju je ekskluzivan, potpuno funkcionalan turističko-ugostiteljski kompleks smješten u prvom redu do mora, u elitnoj nautičko-turističkoj zoni Šibenika. Nekretnina predstavlja....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Zemljište drugi red od jezera i 350 m od mora, koje pruža idealnu priliku za stvaranje vaše vlastite oaze mira i opuštanja u blizini Šibenika. Zemljište se nalazi 7 km od Šibenika, uidiličnom okruženju, samo nekoliko koraka od jezera i 350 m od mora. Uživat ćete u prelijepom pogledu....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.10.2025 - 800.000 €
07.11.2025 - 770.000 €
23.11.2025 - 700.000 €
09.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
18.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s dva odvojena stana i otvorenim pogledom Zablaće. Prodaje se samostojeća kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji, svega 315 metara udaljenosti od mora i uređene plaže. Idealna je za veću obitelj ili kao investicija. Mirna i atraktivna lokacija, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Zablaće, 119.000 €, 36,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se studio apartman (garsonijera) smješten u potkrovlju stambene zgrade u Zablaću, u blizini Šibenika. Stan se nalazi na trećem katu i sastoji se od kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, kupaonice te lođe. Južno je orijentiran, što osigurava....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 180.000 €, 1391,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE ZEMLJIŠTE ? ZABLAĆE, ŠIBENIK (1.391 m2) Posredujemo u prodaji zemljišta površine 1.391 m2, smještenog u Zablaću, na odličnoj lokaciji svega 10-ak metara od Marine Solaris te približno 400 metara od mora. Zemljište se sastoji od dvije povezane katastarske čestice koje čine....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 275.500 €, 2119,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Zablaće, Šibenik - Atraktivno građevinsko zemljište tik uz Amadria Park Joško Bašić E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr Tel: +385-91-511-2693 http://kaiser-immobilien.hr/ ID CODE: 137-195 Joško Bašić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +385915112693, +385995677888 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Zablaće, 51.300 €, 1026,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Poljoprivredno zemljište blizu mora :::. U srcu netaknute prirode, blizu mora i šibenske šetnice u Kanalu sv. Ante, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1.026 m2. Dio je zaštićenog značajnog krajobraza. Zemljište se nalazi uz asfaltiranu cestu, dimenzija cca. 39 m x 26....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 118.000 € na 115.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Zablaće, 115.000 €, 36,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 118.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zablaću, pored Šibenika, smješten u visokom potkrovlju zgrade. Površine 36 m2, stan obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, kuhinju s blagovaonicom i dnevnom sobom, kao i prostranu lođu koja pruža dodatnu udobnost. Stan zahtjeva manje mjere renovacije, pružajući priliku....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 168.000 €, 100,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Useljiva kuća u nizu, smještena u naselju Zablaće (pored Šibenika), ukupne zatvorene podne površine cca 100 m2, raspoređenih na tri etaže (prizemlje, kat, potkrovlje). Potkrovlje je iskoristivo u površini 20-ak m2. Ispred kuće se nalazi terasa od 20-ak m2 te dvorišni dio od cca 30....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Zablaće, 230.000 €, 1145,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji smješteno je građevinsko zemljište površine 1.145 m2. Prema V Izmjenama i dopunama PPU grada Šibenika, zemljište se nalazi u neizgrađenoj zoni građevinskog područja., oznake nova regulacija na neizgrađenom prostoru - 3.2, stambene namjene S. Zemljište u gornjem....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Apartmanska kuća blizu mora, Zablaće Kuća sa 7 stambenih jedinica, 2. red od mora ? Zablaće kraj Šibenika U mirnom i uređenom naselju Zablaće, nedaleko od Šibenika, smjestila se samostojeća kuća s prostranom okućnicom koja pruža razne mogućnosti korištenja ? od ugodnog obiteljskog....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Zablaće, 89.000 €, 444,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na tržištu je dostupno zemljište smješteno u Zablaću, te se nalazi unutar područja za smještaj novih turističkih kapaciteta. Nalazi se u zoni M3 gradnje, pretežito stambena, unutar područja za smještaj novih turističkih kapaciteta u građevisnkom području, neizgrađeni dio. Ovo zemljište....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 236,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 800.000 €
30.10.2025 - 770.000 €
22.11.2025 - 700.000 €
13.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Kuća s dva odvojena stana, 100 m od mora, s otvorenim pogledom, te aneksom iza kuće. Prodaje se prostrana kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji svega 100 metara od mora te se otvorenim pogledom jer nema kuća ispred. Idealna je za veću obitelj, odmor....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Zablaće, 180.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.c21.hr

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni