• GoHome Professional
nekretnine VINKOVCI prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine VINKOVCI prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VINKOVCI prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine vinkovci prodaja porasla cijena" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.075 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+21%

Promjena cijene sa 330.000 € na 400.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VINKOVCI, Centar, 400.000 €, 214,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.08.2025 - 330.000 €
05.04.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DOM KOJI IMA SVE ? PROSTRANOST, TOPLINU I LOKACIJU U KOJOJ SE UŽIVA! U jednoj od mirnijih i uređenih ulica u samom srcu Vinkovaca nalazi se kuća koja nudi puno više od kvadrata ? nudi osjećaj doma, sigurnosti i prostora za cijelu obitelj. Smještena na parceli od 705 m², s čak 214....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 221.000 € na 229.500 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 229.500 €, 85,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 221.000 €
04.05.2026 - 229.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada Zvonimirova u centru Vinkovci, svega 300 m od korza. Stan površine 85 m² nalaze se u zgradi vrhunske kvalitete gradnje. Glavne karakteristike: - AB konstrukcija ? skeletni sustav gradnje što osigurava vrhunsku stabilnost, trajnost i odličnu zvučnu izolaciju. - dizalica topline....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 259.000 € na 310.800 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, VINKOVCI, Centar, 310.800 €, 1036,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 259.000 €
02.04.2026 - 310.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Vinkrađevinskovci - centar - građevinsko zemljište u samom centru grada. Uz rijeku Bosut. Površina zemljišta iznosi 1036 m2 . Pogodno za razne poslovne i stambene namjene. Mogućnost izgradnje stambene zgrade. Vinkovci - centar - građevinsko zemljište 1036 m2.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine vinkovci prodaja porasla cijena'
1.260.000 €
1.260.000 €
143.971 €
 
+2%

Promjena cijene sa 263.500 € na 270.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 263.500 €
18.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

U srcu Vinkovaca, u mirnoj ulici, smjestio se vrhunski četverosobni stan ukupne površine 101,73 m² u novogradnji energetskog razreda A. Prostrani dnevni boravak, orijentiran prema jugu, izlazi na sunčani balkon idealan za jutarnju kavu, dok drugi balkon uz spavaći trakt pruža intiman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 150.000 € na 156.500 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 156.500 €, 57,94 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 150.000 €
05.05.2026 - 156.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna urbana zgrada u mirnoj ulici, a opet u blizini centra grada i svih potrebnih sadržaja za miran obiteljski život. Stan će biti opremljeni aluminijskom stolarijom sa troslojnim staklom punjenim plinom, fasada 15 cm, grijanje dizalice topline, keramika, parketi, protuprovalna....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 140.000 € na 150.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VINKOVCI, Centar, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 179.000 €
08.04.2026 - 140.000 €
25.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na centralnoj poziciji u gradu, na križanju glavnih ulica ? idealno za obiteljsku kuću, poslovni prostor ili investiciju. Nekretnina ima odličan pristup te je prilika za one koji žele kuću po svojoj mjeri ili adaptabilan poslovni prostor. Sastoji se od: ? stambeno-poslovnog....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 159.999 € na 169.999 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 169.999 €, 71,29 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 151.000 €
24.03.2026 - 155.000 €
29.03.2026 - 158.000 €
04.04.2026 - 159.000 €
15.04.2026 - 159.999 €
01.05.2026 - 169.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvoetažni stan 76,92 m2-STROGI CENTAR GRADA Djelomično namješten stan. Ugradbena garderoba. Izrazito male režije. 2 klime. Etažno plinsko grijanje! Optika ispred vrata. Strogi centar grada. Vlasnistvo 1/1. Građevinska i uporabna dozvola. Etažirana zgrada. Stan je trenutno....

 
 
 
 
+33%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 2.000.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VINKOVCI, 2.000.000 €, 558,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 1.500.000 €
18.05.2026 - 2.000.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vinkovci, Marinci, Ekskluzivna vila (558,64 m2) nalazi se na zemljištu površine (7270 m2.) Izgrađena je 2010. godine na parceli od 7 270 m2, a postoji i mogućnost proširenja istog za još 6 781 m2 što je idealna prilika za svakog investitora. Vila se sastoji od 3 etaže: podruma u kojem....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 35.000 € na 40.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, VINKOVCI, 40.000 €, 1147,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem zemljište na lokaciji vikend naselje Nova Brana u okolici Vinkovaca Oko 100 metara od Bosuta, tik uz šetnicu koja se pruža do samoga grada. Zemljište je površine 1147 kvadratnih metara, vlasništvo 1/1 bez tereta. Na zemljištu se nalaze legalizirana garaža, temelj za vikendicu....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 124.027 € na 138.550 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 138.550 €, 55,41 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 119.149 €
24.12.2025 - 126.889 €
22.01.2026 - 137.971 €
12.02.2026 - 124.027 €
21.03.2026 - 138.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027 Stanovi imaju podno grijanje u cjelom stanu plus svaka....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 133.000 € na 142.851 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, 142.851 €, 57,37 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 131.377 €
22.01.2026 - 142.851 €
21.03.2026 - 133.000 €
29.04.2026 - 142.851 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ul. Ivana Kukuljevića Sakcinskog 20, 32100, Vinkovci Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 240.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Kanovci, 240.000 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 230.000 €
11.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KANOVCI LUKSUZAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Planirani završetak radova: kraj 2026. godine Moderni dvosoban stan s pažljivo odabranim materijalima i vrhunskom izvedbom. Prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i izlazom na balkon kroz elegantne podizno-klizne stijene u antracit....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr