• GoHome Professional
nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat porasla cijena - GoHome
  • nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat porasla cijena

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 2.kat porasla cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.373 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 537.624 € na 565.920 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 565.920 €, 141,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 537.624 €
20.03.2026 - 565.920 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V2-6) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 546.038 € na 559.356 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 559.356 €, 133,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 546.038 €
20.03.2026 - 559.356 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V3-12) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 350.246 € na 368.680 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 368.680 €, 92,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 350.246 €
20.03.2026 - 368.680 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V2-5) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 2.kat porasla cijena'
786.480 €
186.316 €
634.439 €
 
+2%

Promjena cijene sa 211.810 € na 215.400 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 215.400 €, 82,30 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 211.810 €
05.05.2026 - 215.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRETPRODAJA NOVOGRADNJA!!! Stambena zgrada sa 3 stana, blizina grada, Dravske park šume, nalazi se u slijepoj mirnoj ulici. Zgrada najviši energetski razred A+, sastoji se od 3 stana. Svi stanovi imaju parkirno mjesto, a stan u prizemlju i garažu. STAN S3 2. kat: Trosobni stan od....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 269.075 € na 279.838 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 279.838 €, 107,63 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 269.075 €
08.05.2026 - 279.838 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA CENTAR!! STANOVI RAZLIČITIH KVADRATURA OD 48 m2 - 275 m2!! NISKOENERGETSKA ZGRADA, ENERGETSKI RAZRED ?A?!! VRHUNSKA OPREMA I KVALITETA STANOVA !!! Zgrada se sastoji od prizemlja i 9 katova. Prodaje se trosoban stan u centru grada ukupne površine 107.63 m2!!....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 270.240 € na 292.760 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 292.760 €, 112,60 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 258.980 €
08.05.2026 - 270.240 €
11.05.2026 - 292.760 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA CENTAR!! STANOVI RAZLIČITIH KVADRATURA OD 48 m2 - 275 m2!! NISKOENERGETSKA ZGRADA, ENERGETSKI RAZRED ?A?!! VRHUNSKA OPREMA I KVALITETA STANOVA !!! Zgrada se sastoji od prizemlja i 9 katova. Prodaje se peterosobni stan u centru grada ukupne površine 112.60....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,