- nekretnine SRAČINEC prodaja

  • Za upit "nekretnine sračinec prodaja" pronađeno 79 nekretnina - prosječna cijena 1.146 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 14 nekretnina za upit nekretnine SRAČINEC prodaja pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosječna površina)
    • barem 270 m2
    • 330 m2
  •  Po cijeni
    • do 78000 eura
    • do 98000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 981 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SRAČINEC, 169.220 €, 16922,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! PRODAJA: ATRAKTIVNO ZEMLJIŠTE U K.O. VARAŽDIN II IDEALNO ZA INVESTITORE Nudimo na prodaju zemljište impresivne površine od 16.922 m, smješteno u katastarskoj općini Varaždin II. Ovo zemljište predstavlja izvrsnu priliku za investicijske projekte, posebno....

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 52.000 €, 1405,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z799) KUPAC NE PLAĆA POSREDNIČKU PROVIZIJU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 1405 m2 u Sračincu. - nalazi se na frekventnoj i lako uočljivoj lokaciji, - oglašena cijena obuhvaća i građevinski....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 191.149 €, 81,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s503) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 79.000 € na 72.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SRAČINEC, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 67.000 €
27.02.2026 - 85.000 €
29.03.2026 - 79.000 €
10.05.2026 - 72.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA!! Kuća s velikom okućnicom izvrsna investicijska prilika u Sračincu U mirnom i uređenom naselju Sračinec, nadomak Varaždina i granice sa Slovenijom, nalazi se kuća s velikom okućnicom, idealna za renovaciju ili novu gradnju. Nekretnina se nalazi na....

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 105.000 €, 4624,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja: Velika investicijska prilika Iz ponude izdvajamo atraktivno građevinsko zemljište u stambenoj zoni u mjestu Sračinec pokraj Varaždina ukupne površine 4624 kvadrata. Zemljište se sastoji od 5 parcela jedna do druge te su sve zajedno na apsolutno....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 88.000 €, 79,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U PONUDI DOGMA NEKRETNINA Na prodaju je kuća s velikim potencijalom smještena u Svibovec Podravski, na mirnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Stambena kuća površine 79 m nalazi se na uređenoj parceli od 527 m, a uz nekretninu dolazi i oranica površine....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 455.000 €, 752,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Izuzetno atraktivna nekretnina, 604,61 EUR/m2. sa osiguranim mjesečnim prihodom od najma poslovnih prostora.Stambeno poslovni objekt netto površine 752,54 m2 na zemljištu od 760 m2.Tri poslovna prostora u funkciji i tri zasebne stambene jedinice.Tri priključka struje, dva priključka....

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 9.800 €, 2466,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište u Sračincu ukupne površine 2466 m2. Prilaz do zemljišta zemljani put. VIŠE INFORMACIJA NA UPIT RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA DOGOVORU KUPOPRODAJNA CIJENA DOGOVARA SE IZRAVNO S PRODAVATELJEM Poljoprivredno zemljište, Sračinec, 2466 m2.

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 203.304 €, 85,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s846) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 130,90 m2 Dvoetažan stan- odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor i kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila ? Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 223.885 €, 95,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s767) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan S2, NKP 130,90 m2 ? Hrašćica, mirno predgrađe Varaždina, terasa i privatni vrt, 2 parking mjesta Prodaje se dvoetažni stan oznake S2 ukupne NKP 130,90 m2 u mirnom dijelu Hrašćice (Varaždin). Prizemlje: ulaz, spremište, WC s tušem i prostrani dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 849.000 €, 884,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Prodaje se uhodani gospodarski kompleks u Sračincu, udaljenom samo 7 km od Varaždina, smješten u mirnoj, sporednoj ulici, idealnoj za poslovanje koje zahtijeva privatnost i mirno okruženje. Sračinec je naselje poznato po svojoj blizini grada, izvrsnoj prometnoj....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 52.000 €, 53,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k800) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 250.000 €, 107,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

GOSPODARSKA ZGRADA (KUĆA) I IMANJE SRAČINEC NA PARCELI OD 23.198 m2!! Prodaje se gospodarska zgrada (kuća) od 107 m2 + 50 m2 pomoćna zgrada, koja se nalazi u zoni G - građevine u funkciji obavljanja poljoprivrednih djelatnosti gospodarstvo s uzgojem povrća. Kuća se sastoji od podruma....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 327.250 €, 130,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 292.795 €, 117,19 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 117,19 m2 Dvoetažan stan- odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor i kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila ? Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 52.000 €, 53,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k800) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU DO 01.03.2027. GODINE SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! Pravila nagradne igre dostupna su na sljedećem linku: https://www.euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 305.000 €, 157,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k892) ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - EUROESTATE! KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.107 € na 278.326 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SRAČINEC, 278.326 €, 117,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 290.107 €
28.02.2026 - 278.326 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U Hrašćici, u novom luksuznom naselju obiteljskih kuća smjestila se ova novogradnja sa dvije spojene zgrade sa po 3 stana. Lokacija je idealna, nadomak grada i svim sadržajima koje omogućuje, a izdvojeno taman toliko da omogućava ugodan i mirni životni ambijent. Investitor je pouzdan....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 191.149 €, 117,87 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 6.500 €, 2266,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Sračincu površine 2266 m², katastarska općina 338761 Varaždin II, broj čestice 5192 (2/5), sa nasadom lješnjaka i oraha, ograđeno, sa kućicom za alat i uvedenim navodnavanjem. Duž ograde je posađeno ukrasno grmlje poput jasmina, jorgovana, bazge i hibiscusa....

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 350.000 €, 680,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Poslovna zgrada 680 m2 s uredima i 2 skladišta, veliko asfaltirano dvorište+ dodatne parcele dijelom u građevinskoj zoni. Trenutno 5 ureda, predprostor/izložbeni prostor, čajna kuhinja, sanitarni čvorovi, skladište na 2 etaže i dodatno izdvojeno skladište. Dijelom asfaltirano dvorište....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 203.304 €, 151,55 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 455.000 €, 752,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 209.808 €, 140,01 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s870) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA....

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 39.999 €, 632,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 632 m2 smješteno u Sračincu predstavlja iznimnu priliku za sve koji traže parcelu u ovom krasnom okruženju. Ova parcela, građevinsko zemljište, pruža mogućnost realizacije različitih projekata u skladu s važećim urbanističkim planom. Pozicija zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, SRAČINEC, 19.700 €, 730,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 730 m2, svega 2 km od Varaždina. Zemljište lijepog pravokuntog oblika; šrina uz prometnicu iznosi 13.50 m, dok je dužina zemljišta 59 m; pogodno za izgradnju obiteljske kuće. Kompletna infrastruktura uz zemljište (struja, voda, plin, kanalizacija, telefon).....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 405.000 €, 231,05 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN-ARS d.o.o. LUKSUZNA KUĆA - PRIZEMNICA U IZGRADNJI, U MIRNOM DIJELU SRAČINCA ? POVRŠINE 231 m2 NA PARCELI POVRŠINE 2.356 m2. Na prodaju je moderna i prostrana obiteljska kuća u izgradnji ukupne stambene površine 231,05 m2, smještena na parceli površine....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 310.888 € na 327.250 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,90 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 310.888 €
04.04.2026 - 327.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 130,90 m2 Dvoetažni raspored ? odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor ili kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 223.885 €, 195,43 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s767) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 199.848 €, 138,06 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s871) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA....

 
 
 
  Poslovni prostor, SRAČINEC, 895.000 €, 1100,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 450.000 €, 684,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća ( stambeno-poslovni objekat ) u Sračincu svega cca 3km od Varaždina. Radi se o zgradi -većoj kući katnici a u nastavku je velika hala i ispred je manji objekt - spremište. Kuća ima dvije etaže od 242m2 i potkrovlje, U PRIZEMLJU pola etaže je poslovni prostor ( hodnik,....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 292.975 €, 117,19 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 117,19m2 Dvoetažni raspored ? odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor ili kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Prodaje se kuća s poslovnom zgradom u mirnom dijelu Općine Sračinec, u neposrednoj blizini centra. Lokacija je iznimno povoljna, s blizinom škole, novouređenog parka Velika Graba, nogometnog igrališta te trgovina, što pruža dodatnu udobnost i pogodnost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-78 (od ukupno 79)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more