• GoHome Professional
nekretnine SMOKVICA prodaja terasa - GoHome
  • nekretnine SMOKVICA prodaja terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SMOKVICA prodaja terasa

  • Za upit "nekretnine smokvica prodaja terasa" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 4.218 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • roh-bau
    • pogled na more
    • 2.kat
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SMOKVICA, 1.800.000 €, 360,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom okruženju u blizini grada Korčule smještena je suvremena vila modernih linija i profinjenog minimalističkog dizajna interijera i eksterijera. Nekretnina nudi lijep otvoren pogled na Korčulanski kanal, poluotok Pelješac, vrh Svetog Ilije, otočić Badiju i zeleno okruženje,....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.337.535 €, 250,00 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna vila u neposrednoj blizini mora s prekrasnim panoramskim pogledom u Brni ? PDV uračunat Prodaje se Platinum Villa, nagrađivana suvremena rezidencija smještena u mirnoj uvali Brna, na suncem okupanoj južnoj obali otoka Korčule. Ova jedinstvena vila izdvaja se na tržištu....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.700.000 €, 460,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća, prvi red do mora smještena na atraktivnoj lokaciji na južnoj strani otoka Korčule. Nekretnina stambene površine 406 m2 izgrađena je na zemljištu od 686 m2 te se prostire na tri etaže. Prizemlje se sastoji od apartmana koji se sastoji od četiri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine smokvica prodaja terasa'
490.000 €
2.500.000 €
2.000.000 €
  Apartman, SMOKVICA, 655.000 €, 359,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Elise Nekretnine predstavlja iznimnu rezidenciju smještenu u Brni, jednoj od najljepših južnih uvala na otoku Korčuli, svega minutu hoda od mora i prirodnih plaža. Ova kamena kuća pruža otvoren pogled na more, pučinu i okolne otočiće te spaja šarm mediteranske arhitekture s funkcionalnim....

 
 
 
  Apartman, SMOKVICA, 540.000 €, 228,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kamena kuća, prvi red do mora u mjestu Brna, Smokvica, Korčula. U prizemlju se nalazi velika garaža. Apartman na prvom katu se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevni boravak, dvije sobe, kupaona, balkon, klima uređaj. U visokom potkrovlju je drugi apartman koji....

 
 
 
  Apartman, SMOKVICA, 437.500 €, 122,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvoetažni apartman u novogradnji, smješten u drugom redu do mora, s neometanim i otvorenim pogledom na more. Nekretnina je u potpunosti završena i spremna za useljenje. Ukupna stambena površina stana je 121,49 m2, dok vrt i parking još imaju ukupno 62,67 m2. Donja etaža....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 655.000 €, 359,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.200.000 €, 142,00 m2 cca 8450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na iznimnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, tik uz kristalno čisto more i svega nekoliko koraka od povijesne jezgre grada Korčule, smjestila se ova autentična kamena vila koja savršeno spaja eleganciju, privatnost i prestižnu poziciju. Vila se sastoji od dva potpuno uređena i opremljena....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.540.000 €, 237,00 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivna vila novije granje smještena u mirnoj rezidencijalnoj zoni, u jednoj od najljepših uvala na otoku Korčuli. Vila je dovršena 2022. godine te predstavlja vrhunsku kombinaciju suvremene arhitekture, funkcionalnog rasporeda i pristupa moru. Vila se nalazi na....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 220.000 €, 124,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stambena jedinica u dvojnom objektu smještenom u Brni, u drugom redu do mora. Nekretnina ima korisnu površinu od 124 m² i proteže se na dvije etaže (prizemlje + kat), pri čemu svaka etaža predstavlja zaseban stan. Okućnica iznosi otprilike 100 m². Prizemlje obuhvaća stan....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 730.000 €, 384,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Kamena dvojna kuća na otoku Korčuli u neposrednoj blizini mora s četri smještajne jedinice i prekrasnom okućnicom. U suterenu se nalazi dvosobni stan od 90 m2, a na prvom i drugom katu dvosobni stanovi s pogledom na more. U potkrovlju se nalazi stan s dvije sobe i terasom s koje se....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.687.500 €, 370,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna moderna vila na južnoj strani otoka Korčule u mjestu Brna udaljena 80 m od mora. Vila je dizajnirana od strane nagrađivanog arhitekta i kandidat je za international architecture awards 2025. Vila se sastoji od: 250 m² suvremenog unutarnjeg prostora 120 m² prekrasnih....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 220.000 €, 124,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 2.200.000 €, 330,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Na južnoj strani otoka Korčula, u mjestu Prižba, prodajemo villu koja je izgrađena 2013. godine, a pažljivo obnovljena 2022. godine. Ova vila od 330 m smještena je na parceli od 560 m, svega 15 km od Vela Luke. Ovdje ne postoji cesta između vas i mora. Nema šetnice. Samo direktan....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 540.000 €, 228,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 470.000 €, 130,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i autentičnoj uvali Brna na otoku Korčuli smještena je ekskluzivna moderna stambena jedinica u dvojnom objektu koja predstavlja savršen spoj luksuza, privatnosti i mediteranskog načina života uz more. Nekretnina ukupne bruto površine 131,28 m² prostire se na dvije etaže i....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 440.000 €, 300,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Kuća s pogledom na more, na prodaju Na prodaju nudimo kuću s panoramskim pogledom na more, smještenu na otoku Korčuli, oko 350m od mora i plaže, na blago povišenom terenu, u mirnom okruženju i blizu turističkih atrakcija. Kategorizirana je s četiri zvjezdice. Zbog svega navedenoga,....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 2.280.000 €, 533,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Vila direktno uz more, s bazenom, na prodaju Na prodaju nudimo modernu vilu smještenu na Korčuli, u prvom redu do mora, odnosno odmah do mirne stjenovite plaže. Zbog takve lokacije, kuća se, naravno, može pohvaliti i očaravajućim pogledom na more kojeg nije moguće zakloniti. Osim....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.900.000 €, 395,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj uvali na otoku Korčuli prodaje se kuća smještena prvi red do mora. U uvali postoje samo dvije kuće, što osigurava potpunu privatnost i poseban osjećaj mira koji je danas rijetkost pronaći. Gradnja je završena 2017. godine, a posljednje uređenje provedeno je 2022., kada je....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 950.000 €, 160,00 m2 cca 5940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je elegantna mediteranska vila površine 160m2 smještena uz samu morsku obalu, u mirnom i slikovitom naselju na južnoj strani otoka Korčule. Okružena zelenilom i morem, vila pruža savršen spoj udobnosti i mediteranskog šarma. Ukupne stambene površine raspoređene su u tri....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.800.000 €, 370,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Nedaleko od grada Korčule smještena je suvremena vila koja nudi otvoren pogled na Korčulanski kanal, poluotok Pelješac i grad Korčulu. Vila je izgrađena na zemljištu površine 510 m i ima bruto površinu od 370 m, raspoređenu na četiri etaže. Projektirana je u suvremenom arhitektonskom....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.600.000 €, 250,00 m2 cca 6400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s bazenom smještena u mirnom naselju, na sjevernoj strani otoka Korčule, prvi red do mora. Nekretnina stambene površine 250m2 je položena na zemljištu površine 905m2 te se prostire na dvije etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban i dvosoban apartman, dok su na prvom katu smještena....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.450.000 €, 250,00 m2 cca 5800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U jednoj od najatraktivnijih uvala na južnoj strani otoka Korčula je smještena moderna vila južne orijentacije u prvom redu do mora. Vila stambene površine 250m2 je položena na zemljištu površine 678m2 te se prostire na tri etaže. Na etaži prizemlja su smještene dvije manje prostorije....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 477.825 €, 138,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji prekrasnog, upravo završenog i vrlo prostranog stana na iznimno mirnoj lokaciji manje uvale u blizini grada Korčule. Stan se proteže etažama prvog i drugog kata u zgradi koja inače ima samo 4 stana. Ukupna mu je neto površina 138m2, a što uključuje unutarnji....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasnog, prostranog i šarmantno uređenog stana u etažiranoj kući koji se smjestio tik do mora u jednom od najslikovitijih mjesta na Korčuli. Površina stana je 61m2, smješten je na trećem katu, a sastoji se od 2 spavaće sobe, 3 kupaonice te dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 437.500 €, 122,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.350.000 €, 250,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na južnoj strani otoka Korčule, u prekrasnoj netaknutoj uvali, prodaj se moderna vila s potpisom nagrađivanog arhitekta. Zahvaljujući smještaju na uzvišenoj poziciji, iz vile se pruža prekrasan pogled na more a sama je okružena zelenilom. Ova minimalistička građevina, zahvaljujući....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 470.000 €, 131,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Stambena jedinica u dvojnom objektu u Brni s prekrasnim pogledom i u drugom redu od mora Prodaje se stambena jedinica na dvije etaže u dvojnom objektu u Brni, ukupne bruto površine 131,28 m². Prva etaža (bruto površina 70,71 m²) obuhvaća: ? vanjski bazen površine 12,35 m² ? natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište s projektom. Vila koja se nalazi na zemljištu površine 31.729 m2. Vila je smještena na dominantnoj poziciji s koje se pruža panoramski pogled na more i prirodne ljepote. Vila je pažljivo dizajnirana kako bi se savršeno uklopila u okolni krajolik, koristeći kamene....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.300.000 €, 520,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najtraženijih lokacija južne obale otoka Korčule, skrivena u mirnoj uvali neposredno uz kristalno čistu plažu, smjestila se ova veličanstvena vila koja je pravo utočište privatnosti, udobnosti i nenadmašne elegancije. Vila nudi autentičan otočni način života u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 124.000 €, 67,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsne prilike jednosoban stan s vrtom, parkingom i terasom, a koji je od same jezgre grada Korčule udaljen nekoliko minuta vožnje. Stan je smješten u prizemlju manjeg objekta s ukupno četiri stana te ima stambenu površinu od otprilike 50m2. Stanu pripada i....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.350.000 €, 250,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji suvremene rezidencije smještene u miru jadranske uvale na suncem okupanoj južnoj obali Korčule. Ova jedinstvena vila ističe se od ostatka tržišta zahvaljujući svom smjelom arhitektonskom konceptu, čistim linijama i besprijekornom....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.350.000 €, 250,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se suvremena vila vrhunske arhitekture smještena u mirnoj i zaštićenoj uvali Brna, na sunčanoj južnoj obali otoka Korčule. Djelo je nagrađivanog arhitekta dr. sc. Igora Franića, autora zagrebačkog Muzeja suvremene umjetnosti, a vila je nominirana za međunarodne arhitektonske....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, Na upit, 289,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

KORČULA, SJEVERNA STRANA- novoizgrađena moderna vila s bazenom u prvom redu do mora sa vezom za brod. Stambena površina vile je 289m2, a sagrađena je na parceli površine 748m2. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kupatilom, ukupne površine 45m2 koji je zamišljen kao pomoćni dnevni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more