• GoHome Professional
nekretnine SMOKVICA prodaja balkon - GoHome
  • nekretnine SMOKVICA prodaja balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SMOKVICA prodaja balkon

  • Za upit "nekretnine smokvica prodaja balkon" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.608 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SMOKVICA, 440.000 €, 300,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Kuća s pogledom na more, na prodaju Na prodaju nudimo kuću s panoramskim pogledom na more, smještenu na otoku Korčuli, oko 350m od mora i plaže, na blago povišenom terenu, u mirnom okruženju i blizu turističkih atrakcija. Kategorizirana je s četiri zvjezdice. Zbog svega navedenoga,....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 550.000 €, 125,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasnog, vrlo prostranog i potpuno novog stana na vrhunskoj i vrlo mirnoj lokaciji u manjoj uvali koja je u neposrednoj blizini grada Korčule. Stan se prostire etažama visokog prizemlja i prvog kata, a ukupna mu je površina 125m2. U prizemlju je smješten impresivan....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 750.000 €, 174,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se autentična dalmatinska kamena kuća, smještena u samom srcu povijesne jezgre grada Korčule, svega 10 metara od glavne šetnice. Kuća se prostire na tri etaže, svaka po 58 m. Prizemlje koji sadrži kuhinju, dnevni boravak, ostavu i glavni ulaz savršena prilika za restoran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine smokvica prodaja balkon'
2.280.000 €
890.000 €
470.000 €
  Apartman, SMOKVICA, 540.000 €, 228,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kamena kuća, prvi red do mora u mjestu Brna, Smokvica, Korčula. U prizemlju se nalazi velika garaža. Apartman na prvom katu se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevni boravak, dvije sobe, kupaona, balkon, klima uređaj. U visokom potkrovlju je drugi apartman koji....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 550.000 €, 109,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasnog, vrlo prostranog i iznimno kvalitetnog stana u zgradi koja će biti gotova do travnja 2025. godine. Stan je smješten u visokom prizemlju manje zgrade koja je 70m zračne linije od mora ili 250m cestom. Zgrada je smještena u jako šarmantnoj uvali u blizini....

 
 
 
  Apartman, SMOKVICA, 437.500 €, 122,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvoetažni apartman u novogradnji, smješten u drugom redu do mora, s neometanim i otvorenim pogledom na more. Nekretnina je u potpunosti završena i spremna za useljenje. Ukupna stambena površina stana je 121,49 m2, dok vrt i parking još imaju ukupno 62,67 m2. Donja etaža....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 540.000 €, 228,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan od 40m2 smješten na odličnoj lokaciji samo 40m udaljen od mora Stan je namještem, useljiv. Odlična nekretnina za ljetovanje zbog svoje izvanredne lokacije koja pruža mir, zelenilo, more i plaže. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, balkona _______________________....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 890.000 €, 150,00 m2 cca 5930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kamena kuća s bazenom, smještena u prvom redu do mora, na prekrasnom i vrlo atraktivnom dijelu otoka Korčule. Južne orjentacije, kuća ima neometan i otvoreni pogled na more. Kuća se sastoji od dvije etaže, obje imaju izlaz na balkon / terasu, a površina kuće je 150 m2.....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 477.825 €, 138,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji prekrasnog, upravo završenog i vrlo prostranog stana na iznimno mirnoj lokaciji manje uvale u blizini grada Korčule. Stan se proteže etažama prvog i drugog kata u zgradi koja inače ima samo 4 stana. Ukupna mu je neto površina 138m2, a što uključuje unutarnji....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 479.900 €, 127,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u poznatom turističkom mjestu na otoku Korčuli, smještena je ova prekrasna nekretnina u drugom redu od mora, udaljena svega 80 metara od kristalno čistog Jadrana i idealnog mjesta za kupanje. Kuća je dvojna zgrada, orijentirana prema sunčanoj strani i otvorena....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasnog, prostranog i šarmantno uređenog stana u etažiranoj kući koji se smjestio tik do mora u jednom od najslikovitijih mjesta na Korčuli. Površina stana je 61m2, smješten je na trećem katu, a sastoji se od 2 spavaće sobe, 3 kupaonice te dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 437.500 €, 122,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 479.900 €, 127,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 470.000 €, 131,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Stambena jedinica u dvojnom objektu u Brni s prekrasnim pogledom i u drugom redu od mora Prodaje se stambena jedinica na dvije etaže u dvojnom objektu u Brni, ukupne bruto površine 131,28 m². Prva etaža (bruto površina 70,71 m²) obuhvaća: ? vanjski bazen površine 12,35 m² ? natkrivenu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni