• GoHome Professional
nekretnine SLANO prodaja pala cijena - GoHome
  • nekretnine SLANO prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SLANO prodaja pala cijena

  • Za upit "nekretnine slano prodaja pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SLANO, 180.550 €, 7222,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta, šume, u Slanom, iznad magistrale. Sastoji se od tri parcele, zajedničke površine od 7.222 m2, blago su nakošene, imaju pristupni put. Za sve dodatne informacije i dogovora za razgled slobodno se obratite. Marija Fabjanac Licencirana....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 780.000 €, 199,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna kuća, Slano, Dubrovačko primorje Na prodaju je moderna kuća smještena na iznimnoj i mirnoj lokaciji u Slanom, u Dubrovačkom primorju. Objekt se nalazi u privatnom okruženju s pristupom automobilom te predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture, funkcionalnosti i mediteranskog....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 2.775.000 €, 18501,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 18.501 m², smješteno u T1 zoni turističkog naselja u Osminama, Slano, nedaleko od Dubrovnika. Namjena zemljišta predviđena je za ugostiteljsko-turističke sadržaje (zona T1), uključujući hotele, vile i smještajne kapacitete. Prema....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 119.400 €, 2388,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta, šume, u Slanom, uz cestu. Sastoji se od četiri parcela, zajedničke površine od 2.388 m2, blago su nakošene i imaju pogled more. Za sve dodatne informacije i dogovora za razgled slobodno se obratite. Marija Fabjanac Licencirana agentica....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 580.000 €, 180,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Slano, kamena ruševina kuće za kompletnu obnovu tlocrtno 70-ak m2, okružena zelenilom i tišinom na poziciji udaljenoj 100 metara od mora s prekrasnim plažama.Kamena kuća se nalazi na građevinskim zemljištima ukupne veličine 1435 m2, u neposrednoj blizini se nalazi infrastruktura Za....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 672.000 €, 1400,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Libertas Homes iz svoje ponude predstavlja atraktivno građevinsko zemljište. Zemljište se nalazi u turističkom mjestu Slano udaljeno 40km od Dubrovnika. Proteže se na 1400m2. Atraktivnost zemljišta krije se u samoj lokaciji u blizini mora. NOVO U PONUDI/ GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE/SLANO-DUBROVNIK....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 1.125.000 €, 350,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Slano, kuća s garažom bruto građevinske površine 350 m2 na uzvišenom položaju s prekrasnim pogledom na more i okolinu.Nekretnina se sastoji od tri etaže zajedno s garažom te prostorom za parking ispred kuće.U suterenu se nalazi sprema, dnevni boravak s kuhinjom, spavaća soba, kupaonica....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 300.000 €, 997,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Iz agencijske prodaje Libertas Homes izdvajamo atraktivno građevinsko zemljište u okolici Dubrovnika. Parcela od 997 m2 smjestila se u turističkom naselju Slano udaljeno oko 30 km od povijesnog grada Dubrovnika. Pravokutnog oblika i lako pristupačna nalazi se u mirnom dijelu ovog....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 160.000 €, 726,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište koje nudimo na prodaju ima ukupnu površinu od gotovo 726 m² i predstavlja izvrsnu priliku za investiciju na atraktivnoj lokaciji uz more. Smješteno je na svega 150 metara od obale, u mirnom i ugodnom okruženju koje pruža privatnost, a istovremeno se nalazi u....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 59.550 €, 1191,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta, šume, u Slanom, prvo uz građevinsku zonu. Sastoji se od pet parcela, zajedničke površine od 1.191 m2, blago su nakošene i imaju pogled more. Za sve dodatne informacije i dogovora za razgled slobodno se obratite. Marija Fabjanac Licencirana....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine slano prodaja (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,