- nekretnine SINJ prodaja vrt

  • Za upit "nekretnine sinj prodaja vrt" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.693 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 1.kat
    • moderan
    • roh-bau
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SINJ, 480.000 €, 230,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Sinj, samostojeća kuća u samom centru grada, tlocrtne površine 140 m2, izgrađena na parceli od 1600 m2. Sastoji se od prizemlja koje je u naravi ostava i vinski podrum cca 50 m2. Na prvoj etaži od 100 m2 se nalazi stan od tri sobe, kuhinje, te dnevnog boravka koji je četvrta soba,....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 800.000 €, 383,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

***Prodaja kuće u centru grada Sinja*** Na prodaju je prostrana kuća koja se sastoji od prizemlja, tri kata te visokog potkrovlja smještena na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada Sinja. Pripada joj okućnica od 538 m2. Kuća je idealna za renovaciju i prilagodbu vašim potrebama.....

 
 
 
  Stan, SINJ, 380.772 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Sinj S3 s vrtom moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sinj prodaja vrt'
1.100.000 €
1.000.000 €
1.000.000 €
  Kuća, SINJ, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u naselju Gala kraj Sinja. Kuća se sastoji od dvije etaže. U suterenu su smješteni podrum i ostava te postoji mogućnost prenamjene u stambeni prostor. Na gornjem katu je kompletno renoviran dvosoban stan . Ukupna površina stambenog prostora kuće je 53m2 na prvoj i....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 950.000 €, 590,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2024.,

www.trgostan.hr

Prekrasna kamena vila, zaštićena kako kulturno dobro, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Sinja, ukupne bruto površine cca 550 m2, na zemljištu površine cca 1.200 m2, s dodatnim pomoćnim objektom, sve ograđeno zidom, prekrasni održavani vrt -perivoj, koja vila se sastoji od tri....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 155.625 €, 83,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 83 m² smještena u mirnom dijelu Sinja, naselje Glavice, na prostranoj parceli od 850 m². Ova kuća nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i orijentacijom prema sjeveru, što osigurava ugodno osvjetljenje tijekom dana. Grijanje je na struju,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 190.000 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 53 m² na prizemlju u samom centru Sinja. Ova 1,5-sobna nekretnina (1S+DB) ističe se izvrsnom lokacijom, smještena u mirnom dijelu grada, uz blizinu prirode i svih važnih sadržaja. Stan je orijentiran na istok, jug i sjever, što osigurava obilje prirodnog svjetla....

 
 
 
  Stan, SINJ, 265.000 €, 92,71 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže funkcionalan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 92,71 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 160.000 € na 190.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SINJ, 190.000 €, 101,65 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2025 - 160.000 €
26.02.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? POSLOVNI PROSTOR S VRTOM I PARKINGOM ? Sinj U ponudi je atraktivan poslovni prostor ukupne površine 101 m² s pripatkom vrta površine 75 m² te vanjskim parkirnim mjestom, smješten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade u Sinju. Osnovne karakteristike: Površina poslovnog prostora:....

 
 
 
  Stan, SINJ, 380.000 €, 135,98 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže prostran i funkcionalan dom u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 135,99 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 245.000 €, 93,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s okućnicom (građevne površine 248 m2) na izvrsnoj lokaciji u gradu Sinju. Kuća je smještena samo korak od prekrasnog vidikovca Kamičak,Muzeja Cetinske Krajine, Alkarskih dvora, tržnice, te od glavne Pijace. Kuća je u naravi dvoetažna sa dnevnim boravkom,kuhinjom,wc-om....

 
 
 
  Stan, SINJ, 265.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr