nekretnine SINJ prodaja balkon - GoHome
  • nekretnine SINJ prodaja balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SINJ prodaja balkon

  • Za upit "nekretnine sinj prodaja balkon" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.511 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SINJ, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na iznimno atraktivnoj lokaciji u samom centru grada Sinja, prodaje se projekt s važećom građevinskom dozvolom i već započetom gradnjom stambeno-poslovnog objekta, ukupne površine 120 m ( 60 m po etaži). U prizemlju je predviđen poslovni prostor pogodan za različite djelatnosti, dok....

 
 
 
  Stan, SINJ, 124.500 €, 57,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan s dvije spavaće sobe ? Glavice, Sinj (57 m²) Na prodaju je kompletno uređen i namješten stan površine 57 m² , smješten u mirnom naselju Glavice , svega 1,5 km od centra Sinja . Stan se sastoji od: - dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, - dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 341.600 €, 122,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

SINJ - PRODAJA TROSOBNIH STANOVA IZNAD BRANITELJSKOG CENTRA Stanovi se prodaju direktno od investitora, kupac ne plaća agencijsku proviziju! Stambena zgrada izgrađena na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji samo 3 minute udaljena od centra grada Sinja. Zgrada se sastoji od prizemlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sinj prodaja balkon'
230.000 €
230.000 €
310.000 €
  Stan, SINJ, 159.100 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji imamo ovaj KOMFORNI jednosobni stan na prizemlju novosagrađene stambeno -poslovne zgrade. Veći dnevni dio,( kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom), soba, hodnik, kupaonica. Stan ima francuski prozor, nema balkon. ZGRADA JE ZAVRŠENA, ČEKA SE SPAJANJE NA KANALIZACIJU....

 
 
 
  Stan, SINJ, 152.000 €, 74,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Nedaleko od centra u mirnom dijelu naselja, u novosagrađenoj stambenoj zgradi s liftom, prodajemo ova dva penthaus-a, iste površine, orijentacije zapad-istok. Dvije spavaće sobe na istoku , dvije kupaonice, hodnik, te veliki dnevni dio sa kuhinjom, blagovaonicom i balkonom na zapadu.....

 
 
 
  Stan, SINJ, 148.554 €, 55,02 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se dvosoban stan u novogradnji- 55,02 m2! U cijenu uključen PDV (kupac oslobođen plaćanja poreza na promet). Ne plaća se agencijska provizija, prodaja direktno od investitora. Planirano dovršenje 30.12.2026. godine. Moguće financiranje putem stambenog kredita po ishođenju uporabne....

 
 
 
  Stan, SINJ, 154.054 €, 55,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na području Sinja, prodaje se ovaj manji, dvosobni stan, koji se sastoji od ulaznog dijela, te hodnika, s kojeg se ulazi u sve prostorije u stanu. Kuhinja, blagavaonica, i dnevni boravak, čine jednu cjelinu s koje se izlazi na balkon, dok se u drugom dijelu stana nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SINJ, 250.000 €, 90,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji trosobnog stana na prvom katu kuće. Stan se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka, kuhinje s blagavaonom, tri spavaće sobe, kupaonice i balkona. U cijenu stana uključeno je vanjsko ne - natkriveno parking mjesto. Agencijska provizija: 3% + PDV Za više....

 
 
 
  Stan, SINJ, 196.998 €, 73,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se trosoban stan u novogradnji- 73 m2, trenutno dovršeno 98 %. Dovršenje planirano do 30.12.2026. U cijenu uključen PDV (kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretninama). Ne plaća se agencijska provizija. Moguće financiranje putem stambenog kredita po ishođenju uporabne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me