- nekretnine SELCE prodaja vrt

  • Za upit "nekretnine selce prodaja vrt" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.716 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SELCE, 400.000 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

LP nekretnine posreduju u prodaji komfornog stana koji se smjestio na izuzetnoj lokaciji u Selcu, na svega 150 metara udaljenosti od mora, prekrasno uređenih plaža i šetnice. Stan površine 120,72 m2 nalazi se u prizemlju manjeg stambenog objekta, a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 1.050.000 €, 247,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samo 150 m od mora, smjestila se šarmantna obiteljska kuća koja nudi sve što je potrebno za udoban obiteljski život ili unosnu investiciju. Ova održavana nekretnina pažljivo je uređena te je okružena prostranom okućnicom s vrtom, idealnim za opuštanje i uživanje na svježem zraku.....

 
 
 
  Stan, SELCE, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U Selcu kod Crikvenice u centru,150m.od mora,prizeman stan,trosoban,podno grijanje,parking,pogled,vrt,cijena 270000€ ID CODE: 568 Ljubo Dragičević Vlasnik firme Mob: +385 98 216 845 E-mail: info@fermark.hr http://fermark.hr .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine selce prodaja vrt'
690.000 €
450.000 €
460.000 €
  Apartman, SELCE, 308.000 €, 121,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prizemlje kuće s tri apartmana i prostranom okućnicom ? savršena prilika za stanovanje ili investiciju sa pogledom na more. Na prodaju je kompletno prizemlje kuće s tri etaže (P+2), smještene u mirnoj i ugodnoj ulici bez prometa, u kojoj se nalaze i poznate "Terme....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 280.000 €, 72,35 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja funkcionalan stan površine 72 m², smješten u Selcu, u mirnoj ulici nedaleko od centra i mora. Stan se nalazi u naravi na 2. katu, no s obzirom na konfiguraciju terena i pristupnu cestu sa sjeverne strane, ulaz je moguć direktno s razine 1. kata,....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 675.000 €, 120,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Selce - prodajemo stan u vili, prvi red do mora. Orjentiran je jugo-istočno, pripada mu vrt i vlastiti bazen !. Cijena je 4.150 €/m2, točna vrijednost stana ovisit će o etažnom elaboratu i prikazu površina. Za razgledavanje i informacije, obratite se osobno agentu. English: Selce....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 639.000 €, 140,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

KUĆA NA ODLIČNOJ I MIRNOJ LOKACIJI Prodaje se kuća u Selcu s tri odvojene jedinice i prostranom i uređenom okućnicom. Kuća se proteže na dvije etaže, povezane vanjskim stubištem. Prizemlje je namijenjeno za goste ili za iznajmljivanje, jer se sastoji od studio apartmana i jednog apartmana....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 1.000.000 €, 247,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja predivnu obiteljsku kuću u mjestu Selce, nedaleko od Crikvenice na samo 150 m od mora. Ova održavana nekretnina pažljivo je uređena te je okružena prostranom okućnicom s vrtom, idealnim za opuštanje i uživanje na svježem zraku. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Stan, SELCE, 312.000 €, 120,50 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

CRIKVENICA, SELCE - prizemlje kuće s tri apartmana, 150 m od mora Posredujemo u prodaji prizemlja kuće od tri etaže. Prizemlje se sastoji se od dva apartmana površine 61 m2 i 30 m2 koji se mogu spojiti u jedan veliki apartman, apartmana od 29,5m2, s dvije veće natkrivene drvene terase....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 1.350.000 €, 300,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

U srcu Selca, ova samostojeća kuća iz 2005. godine nudi prostranih 300 m² stambene površine, smještenih na parceli od 840 m². Ova elegantna nekretnina savršeno spaja moderni luksuz i udobnost, pružajući sve što vam je potrebno za miran život uz obalu. Jedinstvena karakteristika ovog....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 675.000 €, 120,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Kuća, SELCE, 1.040.000 €, 247,34 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na predivnoj lokaciji u Selcima, samo 150 metara od mora, nalazi se ova prostrana kuća koja nudi udoban i luksuzan životni prostor od 247.34m2. U podrumu se nalazi konoba površine 24.05 m², idealna za opuštanje i uživanje s prijateljima i obitelji. Na prizemlju i prvom katu smješteni....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 769.000 €, 450,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća kuća turističko-stambene namjene. Nalazi se u srednjem dijelu mjesta na mirnoj poziciji, a udaljenost od mora je oko 400 m. Kuća je okružena zelenilom, uzgojenim mediteranskim voćem i biljem. Jedan dio okućnice ima potencijala za gradnju duple garaže, te iznad toga da....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 350.000 €, 75,14 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Selce Prodaje se etaža kuće na super lokaciji, nalazi se niti 120m od plaže. Stambeni dio se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa izlazom na terasu , kuhinje i dvije kupaone te manjeg prostora koji trenutno služi kao ostava a može se pretvoriti lako u treću sobicu. Etaži....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Na fantastičnoj lokaciji u Selcu, na samo 150 metara od mora, plaže i centra naselja, na prodaju je ova prostrana samostojeća kuća. U prizemlju se nalaze spremište, garaža, kotlovnica i konoba s kuhinjom. Na 1. i 2. katu se nalazi prostrani dvoetažni stan. Na 1. katu smjestile su....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 639.000 €, 140,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja predivnu kuću u mjestu Selce, u gradu Crikvenici, s ukupnom stambenom površinom od 140 m² i prostranom okućnicom od 380 m². Kuća se proteže na dvije etaže, povezane vanjskim stubištem, koje pruža dodatnu funkcionalnost. Prizemlje je namijenjeno za goste....

 
 
 
  Stan, SELCE, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2

 
 
 
  Stan, SELCE, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SELCE, CRIKVENICA, u ponudi imamo stan s dvije spavaće sobe i dvije loggie površine 72 m2 koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade nadomak mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta, ostave, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka te dvije....

 
 
 
  Stan, SELCE, 675.000 €, 120,00 m2 cca 5630 €/m2

 
 
 
  Kuća, SELCE, 301.000 €, 100,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Investicija i odmor: kuća s tri odvojene jedinice, terasom i vrtom u Selcu U samom srcu Selca, šarmantnog primorskog mjesta pored Crikvenice, prodaje se kuća s velikim potencijalom. Smještena svega 5 minuta hoda od prve plaže, ova nekretnina pruža idealnu priliku za miran odmor, obiteljski....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 655.000 €, 240,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna apartmanska kuća razvedena na suteren, prizemlje, kat i visoko potkrovlje ukupne stambene površine 240m2. U suterenu je jednosobni apartman od 45m2, a na prizemlju dvosobni s dnevnim boravkom, balkonom i vrtom od 80m2. Na prvom katu se nalazi još jedan dvosobni s....

 
 
 
  Stan, SELCE, 308.000 €, 121,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, SELCE, 301.000 €, 100,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SELCE, 300.000 €, 62,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Za više informacija: Boško Piljić Tel: +385 91 2136622 Email: bib.nekretnine@gmail.com ID NEKRETNINE: iro-1625 SELCE,PREKRASAN STAN,2S+DB,VRT 80M2,2 PARKINGA,BAZEN (prodaja) ; A.

 
 
 
  Stan, SELCE, 400.000 €, 150,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samo 150 m od mora, smjestio se šarmantni obiteljski stan koji nudi sve što je potrebno za udoban obiteljski život ili unosnu investiciju. Ova održavana nekretnina pažljivo je uređena te je okružena prostranom okućnicom s vrtom, idealnim za opuštanje i uživanje na svježem zraku.....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, SELCE, 1.000.000 €, 247,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 700.000 € na 730.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SELCE, 730.000 €, 300,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 700.000 €
11.05.2026 - 730.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća stambene površine 300m2 s okućnicom od 750m2 i pogledom na more nalazi se u mirnom naselju okružena zelenilom na samo 150m od mora. Sastoji se od tri etaže.Na prvoj etaži je garaža,kotlovnica konoba s kuhinjom i kamenom popločena prostrana terasa s vrtom.Druga etaža....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 769.000 €, 450,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SELCE, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Adaptirana kuća u centru Selca, nadomak svih sadržaja i samo 100 metara do mora. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata povezanih unutarnjim stepeništem. U prizemlju se nalazi kuhinja, dnevni boravak, gostinjski toalet, te vanjska terasa sa zimskim vrtom. Na prvom katu su smještene....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na sunčanoj i atraktivnoj lokaciji, svega 150 metara od mora i centra mjesta, nalazi se prostrana samostojeća kuća s velikim potencijalom i mogućnošću nadogradnje. U prizemlju su smještene garaže i spremišta, dok se na prvom i drugom katu proteže veliki obiteljski dvoetažni stan.....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!