• GoHome Professional
nekretnine SELCA prodaja okućnica - GoHome
  • nekretnine SELCA prodaja okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SELCA prodaja okućnica

  • Za upit "nekretnine selca prodaja okućnica" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.369 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2
    • do 310 m2
    • 310 m2 (prosječna površina)
    • barem 310 m2
    • 380 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCA, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća u izgradnji u rohbau stanju na Braču, veličine 123 m s okućnicom od 11 m. Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i tri kupaonice. Kuća ima terasu od 11 m i balkon od 4 m. Među slikama možete vidjeti predviđeni....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 3.800.000 €, 576,00 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se jedinstvena vila površine 576 m2, smještena na uzvisini svega 30 m od mora na otoku Braču. Nalazi se na zemljištu površine 3600 m2, a proteže se na dvije etaže. Ova ekskluzivno namještena vila garantira mir i privatnost te pruža predivan pogled na more. Prva etaža sastoji....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 650.000 €, 107,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stara kamena kuća katnica sa okućnicom s prekrasnim pogledom na more na samoj rivi u centru Sumartina na otoku Braču.Kuća je građena u razdoblju od 1933-1935. godine na zemljištu površine 1060m2, a sama kuća tlocrtno zauzima 107m2. Sastoji se od 3 etaže, prizemlja, prvi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine selca prodaja okućnica'
1.050.000 €
3.500.000 €
1.050.000 €
  Kuća, SELCA, 2.499.000 €, 364,00 m2 cca 6870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji moderne vile u šarmantnoj uvali Puntinak, u općini Selca na otoku Braču. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji tek nekoliko minuta šetnje od plaže i centra mjesta. Sama vila je izgrađena od bračkog kamena, ima ukupnu korisnu površinu 364 m 2 te je smještena....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Brač, Selca, Sumartin, samostojeća kuća površine 303m2 na 3 etaže sa okućnicom od 815m2 i građevinskim zemljištem uz vilu površine 690m2. U prizemlju se nalaze dva odvojena apartmana. Prvi apartman se sastoji od dvije spavaće sobe sa kuhinjom i kupaonicom. Drugi apartman se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 480.000 €, 150,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji predivne novoizgrađene kuće na otoku Braču, smještene na udaljenosti od oko 100 metara od prekrasnog mora. Površina kuće iznosi 150 m2, a površina parcele na kojoj je položena je 300 m2. Prizemlje kuće sadrži predivno opremljeni i koncipirani dnevni dio te WC/praonicu....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.850.000 €, 304,00 m2 cca 6090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prekrasne vile koja se nalazi u prvom redu do mora u predivnoj i mirnoj uvali Povlja na otoku Braču. Ova luksuzna vila ima ukupnu površinu od 304 m 2 te je sagrađena na parceli od 444 m 2 . Prostire se trima etažama; podrumom, prizemljem te prvim katom. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.900.000 €, 314,00 m2 cca 6050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2024.,

www.simicdom.com

Na prodaju je očaravajuća moderna vila na otoku Braču, smještena neposredno do prekrasnog mora u prvome redu. Nekretnina ima površinu 314 m2 i smještena je u prekrasnome prirodnom okruženju, okružena umirujućim, tipično mediteranskim raslinjem. Kuća se sastoji od dvije etaže. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.850.000 €, 300,00 m2 cca 6170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2025.,

www.indomio.hr

Brač, Povlja, prekrasna novoizgrađena vila s vanjskim bazenom smještena u prvom redu do mora.Razvedena je u tri etaže. Suteren se sastoji od garaže dostatne za jedan automobil, prostorije za druženje, prostorije za spa s kupaonicom, te strojarnice.Na prizemnoj etaži se nalazi prostrani....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Gotova, lijepo i moderno opremljena kuća na Braču, veličine 125 m s okućnicom od 35 m. Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe, dvije kuhinje i dvije kupaonice. Kuća ima prostranu terasu od 17,5 m, termo fasadu od....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autentična kamena kuća za renovaciju u šarmantnom mjestu Selca kod Starog Grada, udaljeno svega nekoliko minuta vožnje od trajekta, trgovine i svih sadržaja koje nudi Stari Grad. U naravi dvije spojene kuće, nalaze se u samom srcu sela, okružene tradicionalnim dalmatinskim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan