• GoHome Professional
nekretnine SEGET prodaja balkon prizemlje - GoHome
  • nekretnine SEGET prodaja balkon prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SEGET prodaja balkon prizemlje

  • Za upit "nekretnine seget prodaja balkon prizemlje" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.293 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 95,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran trosoban stan s pogledom na more, novogradnja, 95.70 m2, Seget! Stan je smješten u visokom prizemlju moderne više-stambene zgrade, u izgradnji koja je dio manjeg stambenog naselja u izgradnji (zgrade A, B i C). Projekt započinje izgradnjom zgrade B (srednja....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S1 u visokom prizemlju stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S1 u visokom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine seget prodaja balkon prizemlje'
307.000 €
186.000 €
250.000 €
  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u Segetu Donjem (S2) ukupne površine 95,70 m². Zgrada u kojoj je smješten stan gradi se na 5 etaža s ukupno 18 stanova. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji te je udaljena svega 170 m od mora i plaže. Stan se nalazi u prizemlju, a sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 76,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2023.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S4 prvi kat ima: dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, zasebni wc, ostava, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na drugom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S5 drugi kat ima: jednu spavaću sobu, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine: - unutrašnji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Trogir, dvosoban stan smješten u prizemlju stambene zgrade.Stan oznake Z5 ? S4 sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i balkona površine 11.33 m2.Površina zatvorenog stambenog prostora iznosi 40 m2.U cijenu je uključeno jedno vanjsko....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S2 u visokom prizemlju stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S2 u visokom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S1 u prizemlju novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira. Stan S1 prizemlje se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada vrt od cca. 50 m2, te jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 62,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S4 prvi kat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.592 €, 75,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na trećem katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S10: Nalazi se trećem katu katu zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 300.000 €, 91,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

B-S2 Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom prizemlju zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na drugom katu novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S5 drugi kat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s tri apartmana na području Trogira. Apartman u prizemlju ima površinu 37 m2, a sastoji se od sobe, kuhinje i kupaonice. Apartman na prvom katu ima površinu 50 m2, a sastoji se od kuhinje, dvije sobe, kupaonice, hodnika i balkona površine 20 m2 s kojeg se pruža prekrasan....

 
 
 
  Stan, SEGET, 342.043 €, 75,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan u potkrovlju, koji je još u fazi izgradnje, nalazi se u stambenoj zgradi sa ukupno četrnaest stambenih jedinica u zgradi sa liftom i ima stambenu površinu od 75,61 m². Stan se sastoji od kuhinje-dnevnog boravka, balkona (10,75 m²), dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice. Stan....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 342.043 €, 75,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com