• GoHome Professional
nekretnine Retfala OSIJEK prodaja balkon - GoHome
  • nekretnine Retfala OSIJEK prodaja balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Retfala OSIJEK prodaja balkon

  • Za upit "nekretnine retfala osijek prodaja balkon" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.736 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • osječka ulica
    • terasa
    • 3.kat
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 37,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, RETFALA, Ljudevita Posavskog, 37m², 1-soban. U kvalitetnoj i čvrstoj zgradi na 1. katu se prodaje stan od 37,41m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te izlaz na balkon i kupaonice s WC-om. Orijentiran je na južnu stranu te je radi....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 281.999 €, 108,43 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, RETFALA, Šandora Petofia, 108m², 5-soban. Na mirnoj i traženoj lokaciji u Retfali se nalazi prostrani stan u izgradnji. Smješten je na 2. katu od ukupno 2 kata. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonicom te izlaz....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek,Retfala, u ponudi dvosoban stan s balkonom i pogledom na zeleniloU mirnom i uvučenom dijelu Retfale prodaje se funkcionalan dvosoban stan koji pruža ugodnu atmosferu, privatnost i praktičan raspored prostorija, idealan za obiteljski život, parove ili investiciju.Stan se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine retfala osijek prodaja balkon'
325.000 €
149.000 €
185.000 €
 
+3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 299.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 299.000 €, 104,52 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 279.000 €
01.04.2026 - 289.000 €
05.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

LUKSUZAN STAN OSIJEK!! S1 Luksuzni četverosobni stan u Retfali! ? Površina: 104,52 m² + parking ? Cijena: 299.000,00 € ? Useljenje: Svibanj 2026. Karakteristike: ? Moderni dizajn i kvalitetni materijali ? Inovativni sustav grijanja (dizalice topline, podno grijanje) ? Ušteda na režijskim....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 293.580 €, 90,38 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 4-soban stan na 1. katu stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 90.38 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 525.000 €, 195,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, luksuzan peterosoban stan na 1. katu neto korisne površine 195,05 m², smješten u ekskluzivnom objektu "Vila Retfala Nova" s tri stambene jedinice u mirnom i prestižnom dijelu naselja Retfala, jednoj od najatraktivnijih i najluksuznijih lokacija za stanovanje u gradu. Sastoji....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 298.900 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 298.900 €, 104,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 289.000 €
11.04.2026 - 298.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVI JEDNOETAŽNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STAN POVRŠINE 104,52+PARKING U MODERNOJ URBANOJ VILI U NOVOGRADNJI!! RETFALA!! KVALITETNI MATERIJALI I DIZAJN!! KVALITETNA TVRDA GRADNJA!! NOVATIVNI SUSTAV GRIJANJA NA STRUJU PREKO DIZALICA TOPLINE/PODNO GRIJANJE/REŽIJSKI....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Retfala, 275.000 €, 206,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća visoka prizemnica koja se sastoji od prizemlja, kata i podruma.1.Prizemlje se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka (otvorenog tipa), spavaće sobe, kupaonice sa wc-om i hodnika. Blagovaonica ima izlaz na balkon iz kojeg se može pristupiti u dvorište.2.Na....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 276.804 €, 90,38 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 4-soban stan na 2. katu stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 90.38 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 187.990 € na 177.990 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OSIJEK, Retfala, 177.990 €, 150,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 187.990 €
18.03.2026 - 177.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RETFALA!! PETEROSOBNA KATNICA POVRŠINE 150m2!! PRIZEMLJE DVOSOBAN STAN/KAT TROSOBAN STAN!! MOGUĆNOST FORMIRANJA DVIJE STAMBENE JEDINICE NA SVAKOJ ETAŽI!! TVRDO GRAĐENA 1978!! DJELOMIČNO ADAPTIRANA!! NOVA VANJSKA TERMIO FASADA!! NOVA VANJSKA PVC STOLARIJA!! DVORIŠNA TERASA!! DVORIŠNA....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 420.000 €, 152,59 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Petefijeva, četverosoban Stan S2 u na 1.katu zgrade B, ukupne neto korisne površine 152,59 m² m², smješten u atraktivnom projektu s ukupno šest luksuznih stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice otvorenog koncepta (49, 59 m²), ostave, veće spavaće....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.500 € na 282.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 282.000 €, 111,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 265.500 €
11.05.2026 - 282.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo peterosoban stan ukupne površine 105 m2 koji je smješten na 2 katu stambene zgrade dvokatnice u izgradnji (tzv. Urbana vila sa tri stana) - mirna zona stanovanja GČ Retfala, Ul. Šandora Petefijau blizini šetnica uz Dravu, Dječji vrtić, OŠ, gradski tramvajski prijevoz.....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 150.183 €, 45,51 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi stan površine 45,51m², funkcionalnog rasporeda, smješten u novogradnji, pogodan za stanovanje ili investiciju. Nekretnina se nalazi na praktičnoj lokaciji (Strossmayerova ulica) u blizini svih potrebnih sadržaja: Planirani rok završetka je 9 mjesec 2027. Godine ? blizina....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 284.493 €, 94,97 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 4-soban stan na 2. katu stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 94.97 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Retfala, 275.000 €, 206,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA S DVA STAMBENA PROSTORA I POSLOVNIM POTENCIJALOM ? ODLIČNA PRILIKA Na prodaju je samostojeća kuća koja nudi rijetku kombinaciju: ugodan obiteljski dom, mogućnost odvojenog stanovanja i prostor pogodan za poslovnu djelatnost, sve na jednoj nekretnini. Prizemlje kuće uređeno je....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 420.000 €, 149,72 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Petefijeva, četverosoban Stan S2 na 1.katu zgrade A, ukupne neto korisne površine 149,72 m², smješten u atraktivnom projektu s ukupno šest luksuznih stanova. Sastoji se od hodnika, otvorenog koncepta dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice (54,82 m²), ostave, veće spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 282.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 282.000 €, 103,04 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 265.000 €
10.05.2026 - 282.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo atraktivan trosoban stan u izgradnji, smješten u mirnoj ulici Šandora Petefija, u naselju Retfala, jednoj od najtraženijih i najbolje povezanih lokacija u Osijeku. Ova moderna nekretnina nalazi se u urbanoj vili s ukupno tri stambene jedinice, što jamči dodatnu privatnost,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 37,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Retfala, Ljudevita Posavskog, 1s, 37m2 PRODAJA, STAN, RETFALA, Ljudevita Posavskog, 37m2, 1-soban. U kvalitetnoj i čvrstoj zgradi na 1. katu se prodaje stan od 37,41m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te izlaz na balkon i kupaonice....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 279.900 € na 299.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, OSIJEK, Retfala, 299.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 299.999 €
01.03.2026 - 279.900 €
01.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RETFALA!! KAPELSKA BR. 46!! SEDMEROSOBNA VISOKOPRIZEMNICA POVRŠINE 260m2!! PROSTARNI SUTEREN/PODRUM SA GARAŽOM!! KVALITETNO TVRDO GRAĐENA 1987. GODINE!! ZADNJA ADAPTACIJA 2007 GODINE!! ODRŽAVANA U UREDNOM STANJU!! DVORIŠNA TERASA!! LJETNA KUHINJA!! ROŠTILJ!! PARCELA NA KOJOJ SE KUĆA....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,