- nekretnine RUBEŠI prodaja

  • Za upit "nekretnine rubeši prodaja" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.408 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, RUBEŠI, 48.000 €, 727,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina iz svoje ponude izdvaja prodaju građevinskog zemljišta površine 727 m2 na traženoj lokaciji na području Grada Kastva. Smješteno je na odličnoj lokaciji na Rubešima, u neposrednoj blizini naselja i potrebnih sadržaja. Zemljište je ravno i pravilnog oblika a....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 565.000 €, 150,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - dvoetažni stan 150m2, DB+3S s pogledom na more i garažom + okoliš 200m2- SE Ovaj dvoetažni stan ima južnu orijentaciju, što omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Smješten na brežuljku, nudi zadivljujući pogled na okolni krajolik i more. STAMBENI....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 150.000 €, 132,90 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je roh-bau etaža u kući s tri stana, smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Rubešima, idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Etaža raspolaže s: 132,90 m² neto površine 123,35 m² stambenog dijela ukupno 146,73 m² bruto površine Najveća vrijednost ove nekretnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine rubeši prodaja'
450.000 €
220.000 €
89.000 €
  Apartman, RUBEŠI, 395.000 €, 119,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na odličnoj lokaciji, tromeđu Kastva, Matulja i Rubeša nudimo na prodaju odličan dvoetažni stan u novogradnji. Moderno je uređen i opremljen, klimatiziran, ukupne površine 119 m2, a sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, hodnika, WC-a, kupaone i lođe....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U novoj zgradi prodaje se stan na 1. katu. Sastoji se od ostave (1.04 m2), kupaonice (5.24 m2), spavaće sobe (11.64 m2), dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom (23.07 m2), lođe (5m2) i spremišta (5.93 m2). Ukupna kvadratura stana i spremišta: 51.92 m2. Stan se prodaje namješten.....

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 635.000 €, 5298,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Nadomak Kastva, smjestilo se ovo naselje sačinjeno od obiteljskih kuća sa uređenim okućnicama i lijepim pogledom na Kvarner. Rubeši- prodajemo građevinsko zemljište površine 5298m2 predviđeno za izgradnju obiteljskih kuća. Moguća je parcelacija te kupnja manje kvadrature zemljišta.....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 350.000 €, 140,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo komforan trosoban stan koji čini cijelu etažu zgrade na odličnoj lokaciji. Uređenje će biti ključ u ruke. Sprovedeno je podno grijanje koje može biti na struju, dizalicu topline ili plin. Napravljena je priprema za klimu koja će biti u svakoj sobi i u dnevnom dijelu. Keramika....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 990.000 €, 362,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Kastav - Na prodaju je obiteljska kuća koja se nalazi na vrlo traženoj lokaciji, u blizini vrtića, trgovine, autobusne Sastoji se od 3 stana (suteren, prizemlje i kat), garaže, konobe te velike okućnice s koje se pruža lpogled na more. Stan u suterenu je dvosobni od 70 m2, stan....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 779.000 €, 362,33 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

HITNA prodaja! REMAX centar nekretnina prodaje jedinstvenu samostojeću kuću sa velikom uređenom okućnicom i mogućom gradnjom. Izvrsna lokacija s pogledom na cijeli Kvarner, mirno okruženje, 1km do mora. Ukupna površine parcele je 1618m2, kuća tlocrtno/izgrađeni dio zauzima 138m2 i....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 150.000 €, 132,90 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - roh-bau etaža s velikom terasom i pogledom! Na prodaju je roh-bau etaža u kući s tri stana, smještena na mirnoj lokaciji u Rubešima. Kuća ima akt o legalnosti, što budućem vlasniku daje sigurnu pravnu osnovu za sve daljnje radove i uređenja. Etaža ima 132,9 m² neto....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 565.000 €, 150,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI- dvojna kuća 150m2, DB+3S s pogledom na more i garažom + okoliš 200m2 - SW Dvojna kuća ima južnu orijentaciju, što omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Smještena na brežuljku, nudi zadivljujući pogled na okolni krajolik i more. STAMBENI PROSTOR:....

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 125.000 €, 785,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - zemljište 785m2 Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište smješteno u mirnom naselju Rubeši. Zemljište se nalazi uz glavnu cestu, na izuzetno traženoj i pristupačnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja poput trgovina, škole, vrtića i javnog prijevoza,....

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 150.000 €, 737,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - Građevinsko zemljište za izgradnju obiteljske kuće! Posredujemo u prodaji građevinskog terena na odličnoj lokaciji u Kastvu! Građevinsko zemljište za izgradnju obiteljske kuće s više stambenih jedinica! Teren u blagom padu, pristup osiguran, kanalizacija, struja i....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 420.000 €, 119,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI, odličan dvoetažni stan s predivnim pogledom i dvije garaže Prodajemo moderan dvoetažni stan, na odličnoj lokaciji na Rubešima. Smjestio se na drugome katu zgrade novije gradnje. Očaravajući pogled na cijeli Kvarner stanu daje posebnu čar i svijetlost tokom cijeloga....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 430.000 €, 300,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - samostojeća kuća s okućnicom od 1600m2 Na prodaju kuća na atraktivnoj i frekventnoj lokaciji u Kastvu, uz samu glavnu cestu! Kuća se prostire na dvije etaže ? prizemlje i kat ? ukupne površine oko 300 m². Iako je potrebna kompletna adaptacija, nekretnina ima ogroman....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 430.000 €, 300,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA RUBEŠI KUĆA SA VELIKOM OKUĆNICON UZ GLAVNU CESTU Na prodaju kuća za adaptaciju površine 300 m², smještena uz glavnu županijsku cestu na frekventnoj lokaciji u Rubešima. Nekretnina se nalazi na velikoj okućnici od 1.655 m², što je čini idealnom za: ? Auto-kuće ? Poslovne prostore....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 790.000 €, 260,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, KASTAV - villa/kuća dvokatnica, samostojeća, 260 m2 s pogledom i 1400 m2 okućnice Predstavljamo vam prekrasnu vilu s dva stilski uređena stana, smještenu na parceli od 1600 m2. Od mora je udaljena 1100 m zračne linije, odnosno 3,5 km automobilom (9 minuta). U oba stana dostupno....

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 120.000 €, 740,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinski teren uz glavnu prometnicu Rijeka Jušići. Nalazi se u naseljenom dijelu. Zemljište se nalazi ispod ceste cca 2m. Ucrtana je kuća koja je srušena. Sva infrastruktura na glavnoj cesti. Agent: Kristina 0915052922 .

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 295.000 €, 52,63 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se suvremeno uređen stan površine 52,63 m² na mirnoj lokaciji u Kastvu. Open-space dnevni boravak s kuhinjom, walk-in tuš, podno grijanje i klima 3,5 kW. Stan ima terasu, spremište, zasebno etažiranu garažu i dva vanjska parkirna mjesta. Blizina trgovina, pošte, dvorane i....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 750.000 € na 780.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, RUBEŠI, 780.000 €, 260,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 693.000 €
10.05.2025 - 750.000 €
19.04.2026 - 780.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na Kastvu, gradiću blizu Opatije imamo vilu koja je odlična za obiteljski život i odmor. Pogled na cijelu opatijsku rivijeru osvaja. Lagana tramontana ljeti čini ugodnim prostor u kući. Dva savršeno dizajnirana stana sa dvije spavaće sobe, prostranim i sunčanim dnevnim boravkom, kuhinjom....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 299.000 €, 113,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je atraktivan stan u potkrovlju manje novogradnje sa svega 5 stanova, idealan za one koji traže mir, privatnost i moderan način stanovanja. Stan je koncipiran kao 2S+DB te nudi ugodan i funkcionalan raspored put ugradbenih ormara. Dnevni boravak ima izlaz na lijep balkon....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Izuzetno smo ponosni što imamo na prodaji ovu prekrasnu vilu na lokaciji koja omogućava prekrasan pogled na Kvarner, otoke i Opatiju. Vila je vrlo zanimljivo arhitektonski riješena, razvedene krovne konstrukcije, sa svim modernim sadržajima ali i tradicionalnim šarmom, dakle izgledom....