- nekretnine RAŠA prodaja vrt

  • Za upit "nekretnine raša prodaja vrt" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.408 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • useljiva
    • opremljen
    • 1.kat
    • nenamješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAŠA, 470.000 €, 130,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada Labina, prodaje se nova prizemnica s bazenom površine 130 m2. Na prostranom zemljištu površine 1039 m2, okružena zelenilom pružiti će mir i privatnost. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, te izlazom....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 550.000 €, 122,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, TRGET - Obiteljska kuća s pogledom na more Trget je malo povijesno naselje u Istri, smješteno na ušću rijeke Raše, uz obalu Raškog zaljeva. Ima dugu povijest koja seže još u antičko doba, kada je područje bilo naseljeno u vrijeme Rimljana zbog važnog pomorskog i trgovačkog....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 550.000 €, 121,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

TARGET ? RAŠA, KUĆA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE ???????????????????? U mirnom i zelenilom okruženom dijelu u blizini Raše prodaje se kvalitetno održavana i potpuno namještena kuća s bazenom i pogledom na more. Nekretnina je smještena na uređenoj okućnici te pruža idealan spoj privatnosti,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine raša prodaja vrt'
435.000 €
570.000 €
258.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 279.000 € na 258.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, RAŠA, 258.000 €, 150,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 279.000 €
09.05.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Zamislite dom u kojem se svakog jutra budite uz pogled na more, uživate u miru i čistom zraku. Ova obiteljska kuća pruža upravo to, ugodan životni prostor koji možete dodatno prilagoditi svojim željama, bilo da želite bazen, prostranu okućnicu s vrtom ili dvije odvojene stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 733.000 €, 151,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća vila u novogradnji u kompleksu sa ukupno 9 vila, na odličnoj lokaciji, svega 1,5 km od mora. Vila je neto površine 151 m2, dok je zemljište na kojem je smještena 622 m2. Gradnja je započeta, a planirani završetak je do 01.10.2026. Projekt je smješten na odličnoj....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 1.100.000 €, 300,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVA AGENCIJE 700 M OD MORA! Kako bi bilo dobro ODMAH prošetati ovim prekrasnim apartmanima, zar ne? 3D TOUR kroz sva četiri apartmana dostupan je na linkovima ispod! Apartman 1: https://my.matterport.com/show/?m=RhkMXwVgJbU Apartman 2: https://my.matterport.com/show/?m=syUBBNspDkD....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 300.000 €, 340,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

LABIN, okolica - Na prodaju su dva atraktivna građevinska zemljišta udaljena 550 m od mora i prekrasnih plaža okružena prirodom prelijepe istočne Istre! Zemljište je ukupne površine 1000 m2 sa priloženim idejnim projektima i svako s očaravajućim pogledom na Jadransko more i otoke.....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 139.000 €, 77,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Raša, dvojna kamena kuća sa pogledom na more. Dvojna kamena kuća se nalazi u naselju na obali istočne Istre. Sa terase se pruža prekrasan pogled na more i Kvarnerski zaljev. Okruženje prirode omogućava mir i tišinu, odvojenost od gužve masovnog turizma.Pješčana plaža je na....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 156.000 €, 48,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaji je uređeni stan s vrtom i terasom u Raši površine 48m2!! Prodaje se atraktivan stan u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu Raše. Stan površine 48 m² sastoji se od: _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 205.000 €, 110,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Mogu li vam predstaviti ovu prekrasnu nekretninu? Kamena kuća iz ranih 1940-ih potrebna adaptacija. Imanje od oko 110 četvornih metara prostire se na dvije etaže, ima struju i vodu, ali potrebno ga je renovirati - bit ćete nagrađeni fantastičnim pogledom na more, uvale i otoke. Mali....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 153.000 €, 48,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepo uređen stan u prizemlju zgrade u Raši, ukupne površine 48 m². Stan se sastoji od dvije sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i moderno uređenog kupatila. Smješten je u mirnom okruženju i idealan je za život, odmor ili kao investicija za najam. Posebnu vrijednost ovoj....

 
 
 
  Apartman, RAŠA, 249.000 €, 111,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostrani dvoetažni apartman površine 111 m2 smješten u slikovitom selu u Istri, između Labina i Svete Marine, idealan za miran život ili kao investicija za turizam. Apartman se prostire na dvije etaže ? prizemlje i prvi kat ? i nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 630.000 €, 157,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova predivna kuća smještena u Raši nudi savršeni spoj udobnosti i stila. S površinom od 157 m², raspoređena na dva kata, sadrži tri spavaće sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkone, prostrani dnevni boravak, kuhinju, blagavaonu i tri kupaonice. Na prostranoj okućnici, nalazi se....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 249.000 €, 111,00 m2 cca 2240 €/m2

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 550.000 €, 122,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Trget Prelijepa kuća s panoramskim pogledom na more Na mirnoj lokaciji u Trgetu nalazi se ova elegantna i izuzetno održavana kuća ukupne stambene površine 122 m, raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. Raspored prostora: Prizemlje kuhinja s blagovaonicom prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 550.000 €, 122,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Kuća ukupne stambene površine 122 m² prostire se na tri etaže ? prizemlje, kat i potkrovlje ? te je funkcionalno osmišljena kako bi pružila maksimalnu udobnost i praktičnost stanovanja.U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, zaseban WC te....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 1.250.000 €, 273,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

VILA S BAZENOM, PRODAJA, ISTRA, KUNJ, 273 m2 Prodaje se vila površine 273 m2 s grijanim bazenom površine 50 m2, na parceli ukupne površine 2460 m2. Vila je u potpunosti renovirana 2025. godine iznimno kvalitetnim materijalima. Konstrukcija je armirano betonska s kombinacijom kamena.....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 395.000 €, 120,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Kompletno renovirana dvojna kamena kuća s bazenom smještena je u malom istarskom mjestu Sv. Lovreč Labinski u istočnoj Istri, oko 14 km udaljenom od Labina. Udaljenost od najbliže plaže odnosno prekrasne uvale Tunarica iznosi svega 1 km. Sveti Lovreč Labinski je mirno mjesto, okruženo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more