• GoHome Professional
nekretnine PULA prodaja održavan - GoHome
  • nekretnine PULA prodaja održavan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PULA prodaja održavan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan" pronađeno 81 nekretnina - prosječna cijena 3.066 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • hidromasažna kada
    • pogled na more
    • nenamješten
    • 14.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 140,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i ugodnom dijelu Pule, na Velom Vrhu, prodaje se prostran i pažljivo održavan stan smješten u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje s uporabnom dozvolom iz 2018. godine. Zgrada ima svega četiri stana, što osigurava privatnost i mir. Glavni stan površine 82 m² nalazi se na....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 375.000 €, 165,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana etaža kuće na mirnoj lokaciji u Busoleru, u Puli. Stan se nalazi u kući s ukupno tri stana, svaki s vlastitim privatnim ulazom, što osigurava mir i potpunu privatnost. Uz stan dolazi i privatni vrt te parkirno mjesto. Trenutno se do parkinga dolazi zajedničkim....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 347.000 €, 111,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, GREGOVICA - 3SS+DB obiteljski stan smješten na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini svog potrebnog sadržaja. Predstavljamo ovaj visoko kvalitetan i održavan prostran stan, smješten na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, bez prometa i gužve. Riječ je o prostranom i komotnom....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine u samom centru....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 545.000 €, 210,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji Verude Porat, prodaje se atraktivan troetažni stan koji se proteže na impozantnih 210 m2 stambene površine. Smješten je u kvalitetno građenoj obiteljskoj stambenoj zgradi, idealan za obiteljski život i sve koji traže prostran, svijetao i funkcionalan dom. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 67,84 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Štinjanu manje od 1 km do plaže Hidrobaza i nadomak Pule, prodaje se funkcionalan i svijetao stan na Južnoj strani s izvrsnim rasporedom prostorija, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Mobilni: 099 8469 909 Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 270.000 €, 56,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji, smješten na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 5 stanova. Ukupna neto površina stana iznosi 56,50 m², a sastoji se od: ? Ulaznog hodnika s garderobom ? Dvije spavaće sobe ? Prostrane kupaonice sa podnim grijanjem ? Dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Prodaja stana s panoramskim pogledom na Verudi Na atraktivnoj lokaciji u Puli, na Verudi, smjestio se ovaj prostran i funkcionalan stan koji nudi rijetko dostupnu kombinaciju ? vrhunski pogled, odličan raspored i potpunu spremnost za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m, smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 545.000 €, 210,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se iznimno atraktivan troetažni stan smješten u mirnoj obiteljskoj stambenoj zgradi, idealan za obiteljski život ili sve koji traže prostran, svijetao i funkcionalan dom. Stan se ističe odličnim rasporedom prostorija, obiljem prirodnog svjetla te pažljivo uređenim interijerom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 795.000 €, 289,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se iznimno atraktivna nekretnina koja obuhvaća dva stana u istoj stambenoj zgradi - prostrani troetažni stan te dodatni stan u prizemlju, zajedno čineći cijelu polovicu obiteljske stambene zgrade . Ova jedinstvena ponuda idealna je za veću obitelj, više generacija ili kao....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VERUDA - STAN 88 m² S PANORAMSKIM POGLEDOM ???????????????????? U jednom od najtraženijih dijelova Pule, u naselju Veruda, prodaje se potpuno uređen i namješten trosoban stan površine 88,30 m². Smješten na 14. katu stambene zgrade s liftom, ovaj stan nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 373.500 €, 132,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U blizini samog centra Pule, u jako mirnoj ulici, nalazi se iznimno ugodan i prostran obiteljski stan ukupne stambene površine 93,61 m², uz koji dolazi i zaseban samostojeći objekt pretvoren u dodatni stan od 38,74 m² koji je uredno legaliziran. Glavni stan osmišljen je tako da pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina u ponudi ima ovaj stan koji se nalazi u prizemlju novogradnje i prostire se na 40 m², što ga čini savršenim za par. Sastoji se od hodnika, dnevnog dijela s kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Dodatnu vrijednost čini vrt od oko 30 m², koji je ograđen....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 999.000 €, 420,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ovo posebno, šarmantno malo imanje a sastoji se od par kamenih objekta okruženih zelenilom. Točnije na zemljištu od 1380m2, smjestila su se 3 stambena objekta i garaža. 1. objekt je velika kuća sna dvije etaže + vinski podrum, sveukupne površine 300m2, a sastoji se od 4....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 245.000 €, 55,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan dvosoban stan s bazenom ? Novogradnja, Valdebek (Pula) Na prodaju je predivna nekretnina ? novogradnja smještena u mirnom dijelu Valdebeka, idealna za ugodan život ili odmor. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade i prostire se na 55 m² stambene površine.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 56,15 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Pule, udaljen svega 200 metara od mora i Arene, smješten u urednoj stambenoj zgradi s obnovljenom fasadom i krovom. Stan površine 56,15 m2 orijentiran je na zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla, a s balkona se pruža pogled na more koji dodatno....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno namješten stan u Puli, smješten na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji, svega 300 m od Pulske Arene i strogog centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade novije gradnje (2017./2018.) sa svega 6 stanova, u mirnoj slijepoj ulici koja....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 720.000 €, 360,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Apartmanska kuća smještena u mirnom okruženju nadomak grada Pule i brojnih plaža. Na uređivanoj parceli ukupne površine 993m2 u mirnom i izoliranom dijelu grada smjestile su se apartmanska katnica ukupne stambene površine 300m2, uz nju se nalazi odvojena manja prizemnica....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 643.000 €, 420,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, ŠTINJAN - Obiteljska apartmanska kuća smještena na mirnoj lokaciji u idiličnoj ulici nadomak plaža i svog potrebnog sadržaja. Ponosno predstavljamo ovu visoko kvalitetnu i dobro održavanu prostranu apartmansku kuću, smještenu na svega nekoliko koraka od centra Štinjana i svega....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 256.500 €, 80,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i odlično povezanom dijelu Šijane smješten je ovaj svijetao i funkcionalan stan površine 80 m2 na 4. katu uredne stambene zgrade s liftom. Zahvaljujući dobrom rasporedu, stan pruža osjećaj prostranosti te je idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam.Sastoji....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 203.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 63,62 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 203.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN ? ŠIŠANSKO NASELJE, PULA Na prodaju stan u Šišanskom naselju, odmah preko puta Opće bolnice Pula, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se brojni trgovački centri, a do strogog centra grada potrebno je svega 15 minuta laganog hoda.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Pule, na atraktivnoj i traženoj lokaciji , nalazi se ovaj iznimno ugodan i pažljivo održavan stan površine 69,54 m² , koji se ističe toplinom, karakterom i obiljem prirodnog svjetla. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj stambenoj zgradi te odiše posebnim šarmom i....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 750.000 €, 338,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Na uređivanoj parceli ukupne površine 993 m2 u mirnom i izoliranom dijelu grada smjestile su se apartmanska katnica ukupne stambene površine 300 m2, uz nju se nalazi odvojena manja prizemnica ukupne stambene površine 60 m2 koji služi kao dodatni pomoćni i zasebni objekt. Raspored....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 38,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 185.000 €
26.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Puli površine 38,3 m² s funkcionalnim rasporedom, smješten u kući katnosti, u samom centru grada, svega 150 metara od Arene. Orijentacija na istok i zapad osigurava dobru osvijetljenost tijekom dana, a dodatnu vrijednost daje veranda i drvarnica. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 175.000 €, 38,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 185.000 €
27.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 78,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u centru Pule sa parkirnim mjestom! Pula. Blizina Bistroa Alighieri. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u centru Pule i sastoji se od tri spavaće sobe, kupatila, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Stan se grije na klima uređaj i električne grijalice. Nova....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 999.000 €, 420,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 373.500 €, 132,35 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan 67 m² u centru Pule ? 5 minuta od Arene, namješten i useljiv, mogućnost balkona Na izuzetno traženoj lokaciji u centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od znamenite Arene, prodaje se kvalitetan i funkcionalan dvoetažni stan površine 67 m². Smješten u mirnoj ulici, u....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 140,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao stan s privatnim dvorištem i dodatnim apartmanom - Pula, Veli Vrh - Creska Ulica 29a Na prodaju je prostran i pažljivo održavan stan u manjoj zgradi novije gradnje (uporabna dozvola 2018.) u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada ima samo četiri stana. Stan površine....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 289.000 €, 105,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Centar Pule ? stan s garažom, parkingom i dvorištem (rijetkost na tržištu) Stan s vlastitim parkingom i dvorištem u strogom centru Pule prava je rijetkost na tržištu ? ova nekretnina nudi upravo to. U samom središtu grada Pule nalazi se stan površine cca 68 m², smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, Na upit, 88,30 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,