• GoHome Professional
nekretnine POMER prodaja moderan s garažom - GoHome
  • nekretnine POMER prodaja moderan s garažom - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine POMER prodaja moderan s garažom

  • Za upit "nekretnine pomer prodaja moderan s garažom" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 5.075 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, POMER, 565.000 €, 120,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo izuzetnu nekretninu ? moderno dizajniran i vrhunski opremljen penthouse u Pomeru, smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini mora. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i mediteranske elegancije, idealna kako za svakodnevni život,....

 
 
 
  Stan, POMER, 600.000 €, 130,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Pomeru, svega nekoliko minuta od mora, smješten je ovaj moderan i vrhunski opremljen stan u prizemlju manje stambene zgrade. Savršen je izbor za one koji traže privatnost, udobnost i kvalitetu na odličnoj lokaciji u Istri. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Kuća, POMER, 1.171.500 €, 198,53 m2 cca 5900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pomer je slikovito malo naselje smješteno u južnom dijelu Istre, svega nekoliko kilometara od Medulina i Pule. Poznato po svojoj dugoj ribarskoj tradiciji i mirnom ambijentu, Pomer nudi autentično mediteransko iskustvo daleko od gužve. Mjesto se smjestilo uz zaštićenu Pomersku uvalu,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com