• GoHome Professional
nekretnine POMER prodaja moderan - GoHome
  • nekretnine POMER prodaja moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine POMER prodaja moderan

  • Za upit "nekretnine pomer prodaja moderan" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.472 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 320 m2
    • 320 m2 (prosječna površina)
    • barem 320 m2
    • 380 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POMER, 550.000 €, 291,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Smještena u mirnom obalnom mjestu, ova suvremena obiteljska kuća nudi udobnost, privatnost i kvalitetnu gradnju, na svega 300 metara od mora i marine. Izgrađena 2021. godine, kuća se prostire na 291 m² raspoređenih na dvije funkcionalno organizirane etaže te se nalazi na prostranoj....

 
 
 
  Kuća, POMER, 1.500.000 €, 417,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.eurovilla.hr

U Pomeru na jugu Istarskog poluotoka svega 20etak metara od mora nalazi se ova moderno dizajnirana villa sa svojih raskošnih 417 m2 raspoređenih na dvije etaže + krovna terasa.U prizemlju vile na okućnici od 720 m2 smjestio se svijetli open space dnevni boravak s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 1.380.000 € na 1.300.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POMER, 1.300.000 €, 332,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 1.380.000 €
18.05.2026 - 1.300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Pomeru, svega 75 m od mora, prodaje se luksuzna samostojeća vila površine 332 m², smještena na zemljištu od 723 m², s otvorenim pogledom na more. Vila se prostire na tri etaže te nudi vrhunsku privatnost, moderan dizajn i maksimalan komfor. Posebnost nekretnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pomer prodaja moderan'
550.000 €
189.900 €
565.000 €
  Kuća, POMER, 1.350.000 €, 390,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.eurovilla.hr

U Pomeru na jugu Istarskog poluotoka svega 20etak metara od mora nalazi se ova moderno dizajnirana villa sa svojih raskošnih 322 m2 raspoređenih na dvije etaže + krovna terasa.U prizemlju vile na okućnici od 720 m2 smjestio se svijetli open space dnevni boravak s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, POMER, 1.670.000 €, 350,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Vrhunska investicija u Istri: Moderna luksuzna vila s wellnessom (god. gradnje 2017) s izvanrednim godišnjim prinosom! Jedinstvena prilika za zahtjevne investitore: Na prodaju je renomirana, samostojeća luksuzna vila u idiličnom Pomeru (Medulin). Nekretnina je završena 2017. godine....

 
 
 
  Kuća, POMER, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Pomeru, smještena na iznimno mirnoj lokaciji na samom kraju ulice ? savršen spoj privatnosti, prirode i blizine mora. Ova novosagrađena nekretnina pruža 170 m² pažljivo osmišljenog stambenog prostora raspoređenog na dvije etaže, smještena na parceli od 440 m². Na....

 
 
 
  Kuća, POMER, 790.000 €, 400,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Pomer je malo mjesto smješteno na jugu Istre, Hrvatska. Nalazi se uz obalu i poznato je po prekrasnim plažama s kristalno čistim morem. Ovdje možete uživati u mirnom i opuštajućem okruženju, te istraživati lokalne riblje specijalitete. Pomer je omiljeno odredište za opuštanje uz more....

 
 
 
  Stan, POMER, 410.000 €, 83,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo vrhunski opremljen i moderno dizajniran penthouse smješten u mirnom i traženom dijelu Pomera, svega nekoliko minuta od mora. Ova elegantna nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i mediteranske udobnosti ? idealna za stanovanje tijekom cijele godine....

 
 
 
  Kuća, POMER, 2.200.000 €, 350,00 m2 cca 6290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

POMER, MEDULIN, u ponudi imamo kuću s prostranom okućnicom, smještenu u prvom redu do mora. Ukupna površina zemljišta iznosi 6.594 m², a na parceli se trenutno nalazi kuća stambene površine 350 m² koja se sastoji od prizemlja i kata. Kuća zahtijeva kompletnu adaptaciju, a na parceli....

 
 
 
  Kuća, POMER, 339.000 €, 250,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Medulin je naselje i jedna od najznačajnijih turističkih općina u Istri. Smješten je na predivnom dijelu obale južne Istre, 8 kilometara jugoistočno od Pule. Zanimljivo kako je Medulin uz tradicionalne ribarske fešte jednako tako prešao u moderno turistićko središte. No i oni željni....

 
 
 
  Kuća, POMER, 999.900 €, 500,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Općina Medulin smještena je na samom jugu istarskog Poluotoka u priobalju. Medulin, nekad ribarsko mjesto, danas je moderno turističko središte koje se u zadnjih deset godina istaknulo kao jedna od najpoželjnijih turističkih destinacija u Hrvatskoj što dokazuje i najveći broj ostvarenih....

 
 
 
  Stan, POMER, 600.000 €, 130,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Pomeru, svega nekoliko minuta od mora, smješten je ovaj moderan i vrhunski opremljen stan u prizemlju manje stambene zgrade. Savršen je izbor za one koji traže privatnost, udobnost i kvalitetu na odličnoj lokaciji u Istri. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.100.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POMER, 1.100.000 €, 320,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 1.200.000 €
18.05.2026 - 1.100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo novu moderno i kvalitetno građenu vilu udaljenu samo 150m od mora! Prizemlje kuće se sastoji od impresivnog open space dnevnog boravka koji je otvoren skroz do najviše točke kuće, upotpunjen velikim staklenim stijenama za obilje dnevne svijetlosti te kuhinje, blagovaonice,....

 
 
 
  Kuća, POMER, 1.171.500 €, 198,53 m2 cca 5900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pomer je slikovito malo naselje smješteno u južnom dijelu Istre, svega nekoliko kilometara od Medulina i Pule. Poznato po svojoj dugoj ribarskoj tradiciji i mirnom ambijentu, Pomer nudi autentično mediteransko iskustvo daleko od gužve. Mjesto se smjestilo uz zaštićenu Pomersku uvalu,....

 
 
 
  Kuća, POMER, 1.150.000 €, 322,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u Pomeru, svega 75 metara od mora, prodaje se moderna i arhitektonski impresivna samostojeća vila ukupne površine 332 m2 smještena na prostranom zemljištu od 723 m2. Vila je raspoređena na tri etaže i pruža visoku razinu privatnosti, komfora i luksuza uz otvoren....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan