• GoHome Professional
nekretnine PETRČANE prodaja samostojeća terasa - GoHome
  • nekretnine PETRČANE prodaja samostojeća terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PETRČANE prodaja samostojeća terasa

  • Za upit "nekretnine petrčane prodaja samostojeća terasa" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.641 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRČANE, 849.000 €, 259,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se namještena samostojeća kuća katnica s bazenom na površini zemljišta od 1100m2. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji izvan centra naselja Kožina okružena maslinicima i vinogradima. Sveukupna neto stambena površina kuće iznosi 259,80 m2 a površina bazena je 38m2. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 332.000 €, 122,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien u ponudi ima polovicu dvojne kuće smještenu u mirnom dijelu Petrčana, namijenjenu kupcima koji traže spoj privatnosti, mediteranskog načina života i sigurnog investicijskog potencijala. Na parceli od 115 m² smješten je objekt ukupne stambene površine od 122 m², organiziran....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Kožino kod Zadra prodaje se kuća okružena zelenilom na mirnoj lokaciji, u blizini mora, 3. red od mora.Kuća je ukupne podne površine 240,20 m2, sastoji se od 3 etaže (suteren+prizemlje+kat) s jednom garažom i prodaje se potpuno opremljena.Kvalitetno je građena u drugoj polovici....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrčane prodaja samostojeća terasa'
1.050.000 €
600.000 €
Na upit
  Kuća, PETRČANE, 600.000 €, 120,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, PETRČANE - Kuća za odmor na prekrasnoj lokaciji s pogledom na more Na prodaju je prostrana i funkcionalna obiteljska kuća smještena na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji u Petrčanima, predio Punta Skala, svega 200 metara od uređene plaže i kristalno čistog mora, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 525.000 €, 240,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji samostojeća kuća DRUGI RED UZ MORE, ukupne stambene površine 240 m2 u Kožinu. S kuće se prostire PREKRASAN POGLED NA MORE čija je udaljenost svega 50 metara !!! Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od 2 hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

HR Na prodaju je atraktivna samostojeća kuća u neposrednoj blizini Zadra, u Kožinu, s prekrasnim pogledom na more. Kuća se sastoji od tri kata, tlocrtne površine 155 m2, i izgrađena je između 1985. i 1990. godine. U visokom prizemlju su smještene dnevna soba s blagovaonicom i izlazom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.08.2024 - 640.000 €
15.09.2024 - 600.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2024.,

www.indomio.hr

Zadar, Kožino, samostojeća kuća na lijepoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora.Kuća se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi višenamjenski prostor, sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i blagovaonice. Ovdje se nalazi i prostor za vešeraj te konobu i kotlovnicu.Na....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 800.000 €, 370,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji samostojeća kuća sa bazenom u Kožinu, ukupne bruto površine 370 m². Sagrađena je na zemljištu od 686 m². Kuća je izgrađena 1971. godine dok je 2018. g. postavljena toplinska izolacija fasade. Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja, sa po jednom stambenom jedinicom na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac