• GoHome Professional
nekretnine PETRČANE prodaja samostojeća - GoHome
  • nekretnine PETRČANE prodaja samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PETRČANE prodaja samostojeća

  • Za upit "nekretnine petrčane prodaja samostojeća" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.913 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRČANE, 600.000 €, 414,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji u Petrčanima, Punta Skala. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te ima 269m2 dok okućnica čini 145m2. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica s wc-om, spavaća soba i natkrivena terasa. Na katu se nalazi 5 spavaćih....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 850.000 €, 253,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Na izvrsnoj lokaciji u mirnom dijelu Kožina prodaje se impresivna samostojeća kuća ukupne bruto površine oko 460 m (230 m prizemlje + 230 m kat), smještena na parceli od 857 m s pripadajućom okućnicom. Nekretnina je arhitektonski vrlo zanimljiva prilika, građena u stilu američke postmoderne,....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Kožino kod Zadra prodaje se kuća okružena zelenilom na mirnoj lokaciji, u blizini mora, 3. red od mora.Kuća je ukupne podne površine 240,20 m2, sastoji se od 3 etaže (suteren+prizemlje+kat) s jednom garažom i prodaje se potpuno opremljena.Kvalitetno je građena u drugoj polovici....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrčane prodaja samostojeća'
849.000 €
600.000 €
950.000 €
  Kuća, PETRČANE, 700.000 €, 188,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo u potpunosti opremljenu apartmansku kuću s 5 apartmana u Petrčanima kraj Zadra. Površina kuće iznosi 188 m². Kuća sadrži 5 potpuno opremljenih apartmana, plus stan u prizemlju. Sastoji se od: 3 studio apartmana 2 apartmana s odvojenim dnevnim boravkom Stana u prizemlju za....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.050.000 €, 415,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, PETRČANE - Kuća s 3 velika stana i prekrasnim pogledom na more! Punta Skala! Prodaje se prekrasna kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadarskoj regiji Punta Skali u Petrčanima. Ova jedinstvena nekretnina sastoji se od tri prostrana stana, svaki s očaravajućim pogledom....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 332.000 €, 122,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien u ponudi ima polovicu dvojne kuće smještenu u mirnom dijelu Petrčana, namijenjenu kupcima koji traže spoj privatnosti, mediteranskog načina života i sigurnog investicijskog potencijala. Na parceli od 115 m² smješten je objekt ukupne stambene površine od 122 m², organiziran....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 850.000 €, 253,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 253m2, koja se prostire na dvije etaže (prizemlje + prvi kat) na parceli od 857m2 s okućnicom od 500m2. Kuća se sastoji od dva stana i djelomično je završena, pružajući mogućnost da ju dovršite prema vlastitim željama. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 525.000 €, 240,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji samostojeća kuća DRUGI RED UZ MORE, ukupne stambene površine 240 m2 u Kožinu. S kuće se prostire PREKRASAN POGLED NA MORE čija je udaljenost svega 50 metara !!! Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od 2 hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

HR Na prodaju je atraktivna samostojeća kuća u neposrednoj blizini Zadra, u Kožinu, s prekrasnim pogledom na more. Kuća se sastoji od tri kata, tlocrtne površine 155 m2, i izgrađena je između 1985. i 1990. godine. U visokom prizemlju su smještene dnevna soba s blagovaonicom i izlazom....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 350.000 €, 260,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se desna strana dvojne kuće na top lokaciji u centru Petrčana. Nalazi se na samoj šetnici uz more. Stambena površina je 260 m2, a okućnica je 42 m2. Kuća je idealna za odmor i bavljenjem turizmom. Sastoji se od dvije etaže. Prva etaža ima; kuhinju sa blagovaonom, jednu spavaću....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 2.600.000 €, 414,00 m2 cca 6280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena zgrada površine 414 m2 sastoji se od 7 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji udaljenoj od mora i prekrasne plaže 150 metara. U prizemlju se nalaze četiri stambene jedinice odnosno jedan dvosoban stan i tri jednosobna stana (garsonijere). Svi....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.08.2024 - 640.000 €
15.09.2024 - 600.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2024.,

www.indomio.hr

Zadar, Kožino, samostojeća kuća na lijepoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora.Kuća se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi višenamjenski prostor, sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i blagovaonice. Ovdje se nalazi i prostor za vešeraj te konobu i kotlovnicu.Na....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 750.000 €, 142,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna kuća s bazenom i pogledom na more, u samom centru Petrčana te svega 70 metara od mora i šetnice. Ova samostojeća katnica površine 142 m, smještena na zemljištu od 178 m, nudi savršen spoj udobnosti, privatnosti i blizine mora, s prekrasnim pogledom i mediteranskim....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 800.000 €, 370,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji samostojeća kuća sa bazenom u Kožinu, ukupne bruto površine 370 m². Sagrađena je na zemljištu od 686 m². Kuća je izgrađena 1971. godine dok je 2018. g. postavljena toplinska izolacija fasade. Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja, sa po jednom stambenom jedinicom na....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, Na upit, 494,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. PETRČANE - ZGRADA U NOVOGRADNJI S 4 STANA, 80M OD PLAŽE, POGLED NA MORE Dostupno samo u agenciji Dogma nekretnine! CIJENA: 1640000 EUR + PDV = 2050000 EUR....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine