01 6641 092
Za upit "nekretnine peruški prodaja porasla cijena" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 2.389 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 218.000 € na 280.000 €
- 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 182.000 €
22.11.2025 - 218.000 €
25.03.2026 - 280.000 €
25.03.2025.,
www.dogma-nekretnine.com
Dobili smo u ponudu kuću u fazi izgradnje sa bazenom. Radovi su prekinuti zbog turističke sezone. Kuća ima 117 m², što pruža dovoljno prostora za ugodan boravak a predviđena je za : *Hodnik *kuhinju *dnevni boravak *dve sobe *dve kupaone *bazen ispred kuće na okućnici od 368m2 Plaćeni....
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com