• GoHome Professional
nekretnine PAZIN prodaja renoviran - GoHome
  • nekretnine PAZIN prodaja renoviran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PAZIN prodaja renoviran

  • Za upit "nekretnine pazin prodaja renoviran" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 2.453 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 295.000 €, 234,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Smještena u samom centru Pazina, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja i svakodnevnih pogodnosti, ova prekrasno uređena višekatna kuća u nizu pruža udobnost, funkcionalnost i visoki standard života na jednoj od najpoželjnijih lokacija u središnjoj Istri. Pažljivo renovirana i....

 
 
 
  Stan, PAZIN, 228.000 €, 80,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pazin stan kompletno renoviran na odličnoj lokaciji Prodajemo kompletno renoviran stan u centru grada od cca 80m2. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila i dnevnog dijela. Grijanje i hlađenje na klime. Detaljnije informacije isključivo na upit. ID CODE: 300391034-162 Monika....

 
 
 
  Stan, PAZIN, 185.000 €, 158,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PAZIN - Prostran stan s dva dodatna prostora i vrtom - 2 stambene jedinice Pazin je šarmantan istarski gradić smješten u samom srcu poluotoka, poznat po svojoj bogatoj povijesti, mirnom načinu života i izvrsnoj prometnoj povezanosti s ostatkom Istre. Idealan je za obiteljski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pazin prodaja renoviran'
234.000 €
445.000 €
670.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 234.000 € na 215.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 215.000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 234.000 €
28.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PAZIN, u ponudi imamo kuću s vrtom i vlastitim parkingom. Kuća se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život, u neposrednoj blizini nalaze se trgovina, škola, vrtić, dom zdravlja, frizerski/kozmetički salon, kafići, restorani i banke. Uzevši u obzir lokaciju, nekretnina je....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 445.000 €, 125,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, okolica Pazina U srcu zelene i autentične Istre, nedaleko od Pazina ? gradića poznatog po svojoj impresivnoj jami, srednjovjekovnom kaštelu i šarmantnim ulicama koje spajaju povijest i mir svakodnevice ? smjestila se ova jedinstvena vila. Okružena netaknutom prirodom, vinogradima....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 230.000 €, 120,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.casahome.me

Istra Pazin kuća u nizu s potencijalom. U srcu Istre, u povijesnom gradu Pazinu, nudi se udobna kuća u nizu. Kuća u ovakvom stanju sagrađena je 1980. godine na temeljima starije zgrade, a renovirana 2022. godine. Kuća se proteže na tri etaže, suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se kuća na selu na velikom građevinskom zemljištu. Nalazi se u malom selu sa svega nekoliko kuća. Kuća je smještena na visokom prizemlju površine 82m2. Sastoji se od kuhinje s blagavaonom, dnevnog boravka, predsoblja, 3 spavaće sobe, kupaone i prostrane terase. U sklopu kuće....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 230.000 €, 110,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2023.,

www.diamond-realestate.hr

U centru grada Pazina blizu stare jezgre, prodajemo novo-renoviranu kuću u nizu sa unutarnjim bazenom i dvorištem. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata a ukupne je stambene površine 110 m2. Kat predstavlja noćni dio sa dvije spavaće sobe i sa jednom zajedničkom kupaonicom.....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, Centar, 228.000 €, 80,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Pazin stan kompletno renoviran na odličnoj lokaciji Prodajemo kompletno renoviran stan u centru grada od cca 80m2. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila i dnevnog dijela. Grijanje i hlađenje na klime. Detaljnije informacije isključivo na upit. .

 
 
 
  Stan, PAZIN, 445.000 €, 125,00 m2 cca 3560 €/m2

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 234.000 €, 110,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

U blizini stare jezgre grada Pazina prodajemo obnovljenu kamenu kuću u nizu lijepim dvorištem. Gornja etaža sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, wc-a, dnevnog boravka i blagavaone dok se iznad tog dnevnog prostora nalaze dvije spavaće sobe sa zajedničkom kupaonom i tavan. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 410.000 €, 82,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

SREDIŠNJA ISTRA ? POTPUNO OPREMLJENA VILA S BAZENOM U PRIRODI ???????????????????? Na prodaju je potpuno opremljena vila s bazenom smještena u mirnom i zelenom okruženju središnje Istre, idealna za one koji traže privatnost, prirodu i istovremeno izvrsnu prometnu povezanost. U roku....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U malom i mirnom naselju, svega nekoliko minuta vožnje od Pazina, prodaje se stara kamena kuća ? prva u nizu, s mnogo potencijala. Osnovne informacije: Površina: 2 etaže po 40 m² (ukupno cca 80 m²) Gornji kat je kompletno renoviran: Novi krov Novi PVC prozori Novi priključci struje....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 230.000 €, 109,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća ukupne površine 109 m², smještena u mirnom naselju svega 5 minuta vožnje od Pazina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje zahtijeva adaptaciju, no pruža odličan potencijal za dodatni stambeni ili poslovni prostor. U sklopu prizemlja nalazi se i ostava....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 234.000 €, 120,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Pazin, u srcu Istra, u ponudi je potpuno renovirana kuća s vrtom i vlastitim parkingom, smještena u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan svakodnevni život. Na svega nekoliko minuta hoda nalaze se trgovina, škola, vrtić, dom zdravlja, banke, kafići, restorani te....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 414.000 €, 81,00 m2 cca 5110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Ova šarmantna vila smještena u samom srcu Istre, u naselju Zabrežani, predstavlja savršen spoj tradicije i modernog komfora. Zahvaljujući izvrsnoj mikrolokaciji, svi značajni istarski centri poput Poreča, Pule, Rovinja i Labina dostupni su unutar trideset do četrdeset minuta vožnje,....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 500.000 €, 317,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u malenom istarskom mjestašcu Trviž u okolici Pazina. Kupnjom ove nekretnine osiguravate sebi i svojoj obitelji privatnost i ugodan obiteljski život u samom srcu Istre. Veika posebnost ove kuće je što se na prostranoj okućnici nalazi se 65 stabala lješnjaka te možete....

 
 
 
  Stan, PAZIN, 230.000 €, 110,00 m2 cca 2090 €/m2

 
 
 
  Stan, PAZIN, 195.000 €, 70,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen stan u mirnom okruženju u okolici Pazina, idealan za život ili kao investicija za turizam. Stan se nalazi na prvom katu kuće te ima vlastiti vanjski ulaz, što osigurava dodatnu privatnost. Ukupne je površine 50 m² i sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 195.000 €, 70,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen stan u mirnom okruženju u okolici Pazina, idealan za život ili kao investicija za turizam. Stan se nalazi na prvom katu kuće te ima vlastiti vanjski ulaz, što osigurava dodatnu privatnost. Ukupne je površine 50 m i sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Centar, 234.000 €, 118,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru grada Pazina, prijestolnice Istarske županije, nalazi se ova prekrasna kuća potpuno nanovo renovirana i veoma stilski uređena na tri etaže. U prizemlju je velika, za sada neuređena prostorija u kojoj je predviđen wellness i zatvoreni grijani bazen. U dogovoru sa budućim....

 
 
 
  Poslovni prostor, PAZIN, 950.000 €, 837,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

PAZIN- Poslovna hala! Prodaje se poslovna hala u Pazinu. Nekretnina ima 837 m2 plus okućnica, sveukupne površine 1690m2. Podijeljena je u dva nivoa. Jedan veći od 537m2 te drugi na povišenom nivou od 300m2. Hala ima 3 velika ulaza. Pristup šleperima. Dva sanitarna čvora. Struja i....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 670.000 €, 450,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2024.,

www.crozilla.com

U srcu zelene Istre, na brežuljku iznad slikovitog gradića Pazina, smjestio se izvanredan kompleks od pet autentičnih kamenih kuća, nudeći savršeno utočište za one koji traže spoj mira, privatnosti i luksuza. Ova impresivna nekretnina, prostire se na prostranoj parceli od 1200 m2....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 234.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 234.000 €, 110,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 230.000 €
18.02.2026 - 240.000 €
26.02.2026 - 234.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna renovirana starina u samom centru Pazina, idealna za one koji traže kombinaciju tradicije i moderne udobnosti. Kuća ima dva ulaza, što omogućava dodatnu privatnost i fleksibilnost u korištenju prostora. U prizemlju kuće smješteni su funkcionalna kuhinja, prostrani....

 
 
 
  Stan, PAZIN, 195.000 €, 85,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja šarmantan stan s pripadajućom garsonijerom, smještene u mirnom istarskom mjestu svega 7 km od Pazina. Stan se nalazi na prvom katu kuće, ukupne površine 50 m²sa pripadajućom prostranom natkrivenom terasom od 20 m². Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 500.000 €, 317,14 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Smješten u srcu Istre, Trviž je šarmantno naselje udaljeno svega 10 kilometara od Pazina, administrativnog i kulturnog središta regije. Okolica Trviža obiluje prirodnim ljepotama, vinskim cestama i tradicionalnim istarskim konobama, čineći ga savršenim mjestom za ljubitelje prirode....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 240.000 €, 110,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pazin se smatra središtem gospodarskog, kulturnog, obrazovnog, sportskog te zabavnog života središnje Istre, ali i administrativno središte Istarske županije. U neposrednoj blizini centra Pazina prodaje se novoadaptirana kamena kuća s bazenom u pripremi i wellness zonom, ukupne površine....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 234.000 € na 215.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 215.000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 234.000 €
15.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Poslovni prostor, PAZIN, Na upit, 837,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 32)

<< <1> >>