• GoHome Professional
nekretnine PAZIN prodaja pala cijena - GoHome
  • nekretnine PAZIN prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PAZIN prodaja pala cijena

  • Za upit "nekretnine pazin prodaja pala cijena" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 890 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 320 m2
  •  Po cijeni
    • do 75000 eura
    • do 94000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 942 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-47%

Promjena cijene sa 347.600 € na 185.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAZIN, 185.000 €, 158,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 0 €
26.04.2026 - 347.600 €
27.04.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PAZIN - Prostran stan s dva dodatna prostora i vrtom - 2 stambene jedinice Pazin je šarmantan istarski gradić smješten u samom srcu poluotoka, poznat po svojoj bogatoj povijesti, mirnom načinu života i izvrsnoj prometnoj povezanosti s ostatkom Istre. Idealan je za obiteljski....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 330.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 330.000 €, 350,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom okruženju u okolici Trviža prodaje se samostojeća kuća ukupne površine cca 350 m², smještena na cca 800 m² okućnice. Kuća je građena 1980-ih godina i prostire se na tri etaže: podrum, prizemlje i kat, te nudi mnogo prostora i mogućnosti za uređenje prema željama....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 177.000 € na 156.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 156.000 €, 265,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 177.000 €
03.04.2026 - 156.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PAZIN - Samostojeća kamena kuća sa djelomičnu adaptaciju Pazin je nezaobilazno srce Istre te sjedište Istarske županije. Mjesto je to u kojem su stanovnici izrazito poduzetni i vrlo radišni. To je siguran i otvoren grad po mjeri čovjeka, obrazovno i kulturno središte koje čuva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pazin prodaja pala cijena'
600.000 €
60.000 €
60.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 414.000 € na 364.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 364.000 €, 162,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 312.000 €
07.03.2026 - 414.000 €
04.04.2026 - 364.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je novogradnja iz 2025. godine ? samostojeća kuća ukupne stambene površine 162 m2, raspoređena na dvije etaže, svaka površine 81 m2. Smještena je na dvije parcele ukupne površine 780 m2. Na velikoj okućnici je bazen koji dodatno doprinosi osjećaju užitka tijekom toplih dana.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 234.000 € na 215.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 215.000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 234.000 €
28.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PAZIN, u ponudi imamo kuću s vrtom i vlastitim parkingom. Kuća se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život, u neposrednoj blizini nalaze se trgovina, škola, vrtić, dom zdravlja, frizerski/kozmetički salon, kafići, restorani i banke. Uzevši u obzir lokaciju, nekretnina je....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 40.000 € na 39.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 39.000 €, 29,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2025 - 47.000 €
30.01.2025 - 40.000 €
16.04.2026 - 39.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Kamena kuća u idiličnom selu blizu Pazina Na samo nekoliko kilometara od Pazina, u šarmantnom selu okruženom autentičnim kamenim kućama, smjestila se ova prizemna kamena kuća površine 29 m². Kuća je idealna za one koji traže rustikalni šarm i mirno okruženje. Krov je nedavno obnovljen,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 234.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 234.000 €, 110,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 230.000 €
18.02.2026 - 240.000 €
26.02.2026 - 234.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna renovirana starina u samom centru Pazina, idealna za one koji traže kombinaciju tradicije i moderne udobnosti. Kuća ima dva ulaza, što omogućava dodatnu privatnost i fleksibilnost u korištenju prostora. U prizemlju kuće smješteni su funkcionalna kuhinja, prostrani....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 77.400 € na 72.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 77.400 €
22.03.2026 - 72.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća autohtona istarska kamena kuća za adaptaciju, tlocrtne površine cca 60 m², s pripadajućim dvorištem od 56 m², smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Kuća i dvorište nalaze se na jednoj čestici, što osigurava potpunu privatnost i funkcionalnost prostora.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 330.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 330.000 €, 350,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 60.000 € na 50.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAZIN, 50.000 €, 9823,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 60.000 €
04.03.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pazin je grad duge i bogate tradicije. Smješten u samom srcu istarskog poluotoka, tek tridesetak kilometara udaljen od poznatih turističkih centara. Tu se život odvija podjednakim intenzitetom i zimi i ljeti. Nedaleko centra Pazina prodaje se zemljište površine 10984m2. Sastoji se....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 65.000 € na 55.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAZIN, Centar, 55.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.11.2025 - 65.000 €
16.03.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Heki - građevinska parcelea površine 2000 m² s infrastrukturom i pristupnim putem Na prodaju građevinska parcela ukupne površine 2.000 m², smještene u mirnom naselju Heki, nedaleko od Pazina. Parcela ima uređen pristupni put te dostupnu infrastrukturu - vodu, struju i telefonski....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 78.000 € na 72.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 78.000 €
25.03.2026 - 72.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autohtona istarska kamena kuća za kompletnu adaptaciju, tlocrtne površine cca 60 m², s dvorištem od 56 m². i. Kameni zidovi visine gotovo 6 m omogućuju nadogradnju i formiranje dvije etaže. U dvorištu se nalazi kamena balatura čiji se kamen može iskoristiti prilikom adaptacije,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 234.000 € na 215.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 215.000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 234.000 €
15.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr