• GoHome Professional
nekretnine PAŠMAN prodaja terasa - GoHome
  • nekretnine PAŠMAN prodaja terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PAŠMAN prodaja terasa

  • Za upit "nekretnine pašman prodaja terasa" pronađeno 66 nekretnina - prosječna cijena 3.617 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PAŠMAN, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Pogled na more! Prodaje se potpuno uređeni dvoetažni apartman u Dobropoljani, smješten na drugom katu zgrade u blizini mora i plaže. Površina mu je 61,06 m. Na donjoj etaži su predsoblje, kuhinja s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonica i prostrana terasa s koje se pruža....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 390.000 €, 135,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Tkon, predio Kraj, otok Paćman, na prodaju je upravo završena kuća katnica. Samostojeća kuća stambene površine 135 m2, na zemljištu od 450m2. Kuća se sastoji od:- prizemlja sa kupaonom, kuhinjom s blagavaonom i dnevnim boravkom i ostavom - kat sa tri spavaće sobe i kupaone, natkrivene....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 660.000 €, 169,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Pašman, Tkon, Prodaje se nova, potpuno namještena i odlično opremljena kuća za odmor s pogledom na more, pogodna i za uživanje i za iznajmljivanje tijekom cijele godine. Centralno grijanje kuće je na drva s radijatorima, klima uređaji i griju i hlade, a na krovu je istalirano solarno....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u visokom ROH-BAU,na zemljištu od 450m2. Tkon, Otok Pašman, predivna lokacija uz pogled na more Novogradnja započeta 04.2022. Kuća posjeduje: struju snage 5.75 kw,vodu,kanalizaciju(bio jama),parking za min 4 auta, građevinsku dozvolu,plaćeni komunalni doprinosi.. Građevinske....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 255.000 €, 61,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno uređeni dvoetažni apartman u Dobropoljani, smješten na drugom katu zgrade u blizini mora i plaže. Na donjoj etaži su predsoblje, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupaonica i velika ostakljena terasa s koje se pruža pogled na more. Na gornjoj etaži je velika prostorija....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 865.000 €, 118,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Smještena u prvom redu do šljunčane plaže, s prostranim dvorištem kroz kojeg se izlazi na šetnicu uz more, ova nekretnina predstavlja već pravu rijetkost na našim otocima. Na prodaju je polovica kuće koju čine dva apartmana - u prizemlju i na prvom katu. Apartman u prizemlju sastoji....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

U stambenoj zgradi sa devet stanova smještenoj u mjestu Kraj na otoku Pašmanu u ponudi je ostao još jedan apartman za prodaju. Ovaj dvoetažni četverosobni apartman smješten je na drugom katu zgrade i u potkrovlju. Ima ukupnu korisnu površinu od 100 m2. U donjoj etaži apartmana smješteni....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 1.300.000 €, 317,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

PAŠMAN, NEVIĐANE - Apartmanska novogradnja 1. red do mora Rijetka prilika! Zgrada s tri velika stana na prodaju! Prodaje se novoizgrađena stambena zgrada s tri komforna i kvalitetna stana. U prizemlju se nalaze dva dvosobna stana. Svaki stan ima dvije kupaonice, open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.150.000 €, 285,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Libertas Homes predstavlja vilu na jedinstvenoj lokaciji, u mirnom i prirodom okruženom dijelu obale s otvorenim pogledom na more. Ova bezvremenska nekretnina nudi savršen spoj mediteranske tradicije i udobnosti suvremenog života, idealna za privatno uživanje ili kao investicija za....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 670.000 €, 169,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman, mjesto Tkon ? predivna lokacija u Zadarskom arhipelagu, savršena za miran i opuštajući odmor. Za one koji požele malo živosti i turističke atmosfere, trajektna linija omogućuje dolazak u Biograd za svega 15 minuta. Kuća se nalazi na odličnoj poziciji ? udaljena je oko....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 600.000 €, 213,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartmanska kuća na otoku Pašmanu u mjestu Pašman. Kuća se nalazi na izuzetnoj lokaciji svega 50 m od mora i plaže. Ima površinu 212,82 m2 te se sastoji od prizemlja i dva kata a sagrađena je na zemljištu veličine 539 m2. Na svakoj etaži se nalazi po jedan apartman s jednom....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 235.000 €, 225,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman - Mjesto TKON - Više apartmanska Kamena kuća u funkciji turizma Prodaje se kuća u staroj jezgri mjesta Tkon. Prednost lokacije nekretnine je blizina pošte, trajektne luke, restorana, konobe i dr. Nalazi se uz mjesni trg i park, nasuprot trajektnog pristaništa. Od mora....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 305.000 €, 305,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Cijena na upit Prodaje se nova vila u Tkonu na otoku Pašmanu, smještena na izvrsnoj lokaciji u prvom redu do mora. Izgrađena je na zemljištu površine 580 m². Tlocrtna površina kuće je 173 m², neto korisna površina 305 m², a sastoji se od suterena, prizemlja i kata te prostrane krovne....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 599.000 €, 169,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman, Tkon. Prekrasan otok Zadarskog arhipelaga, idealno za mirni odmor dok s druge strane ako se zaželite turističke vreve trajektom ste u Biogradu za 15 minuta. Kuća udaljena 800 m od centra mjesta, 120 m od plaže. Kuća sagrađena 2020.g., dobivene sve dozvole, upisana u zk,....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 880.000 €, 364,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iznimna nekretnina u prvom redu do mora ? otok Pašman Na jedinstvenoj lokaciji, doslovno u prvom redu do mora, smještena je ova prostrana i kvalitetna nekretnina na otok Pašman, idealna za miran obiteljski život ili turističku investiciju. Kuća se prostire kroz tri etaže: podrum,....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 280.600 €, 135,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju nova samostojeća kuća u visokom roh bau (izvana završena, još će se napraviti fasada, parkirna mjesta i urediti okućnica, potrebno izraditi iznutra) u mjestu Tkon na otoku Pašmanu, svega 3 minute udaljena od plaže, trajektne luke, trgovine, pekare, kafića, tržnice....