• GoHome Professional
nekretnine Meterize prodaja balkon - GoHome
  • nekretnine Meterize prodaja balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Meterize prodaja balkon

  • Za upit "nekretnine meterize prodaja balkon" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.785 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 181.000 €, 57,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN S2 53,38 m NETO (korisne površine 57.65 m) DVOSOBAN + DB, 1 KAT METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m. Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK METERIZE | KUĆA S OTVORENIM POGLEDOM, VELIKA PARCELA I DVA STANA Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u šibenskom kvartu Meterize smjestila se ova uređena i funkcionalna kuća s prekrasnim otvorenim pogledom na grad i okolinu. Idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija jer....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 185.000 €, 63,83 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S3 ? 57,93 m² NETO (korisne površine 63.83 m²) DVOSOBAN + DB, 2 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine meterize prodaja balkon'
349.000 €
210.000 €
183.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 319.000 €
14.03.2026 - 309.000 €
28.03.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se odličan stan u šibenskom kvartu Meterize, u blizini svih važnih sadržaja za život, te s predivnim pogledom na šibenski kana i šibenski arhipelagl. Stan se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, triju spavaćih soba od kojih jedna ima vlastitu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN S1 57,93 m NETO (korisne površine 63.83 m) DVOSOBAN + DB, 1 KAT METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m. Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 57,65 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S4 ? 53,38 m² NETO (korisne površine 57.65 m²) DVOSOBAN + DB, 2 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poslovno - stambena kuća stambene površine 300 m2, s dvorištem i okućnicom površine 482 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je poslovni prostor u roh-bau izvedbi, koji se sastoji od prodajnog dijela, hodnika, 2 skladišna prostora, ureda i kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 600.000 €, 353,24 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu površine 353,24 m², smještena u mirnom dijelu Šibenika, naselje Meterize. Ova nekretnina izgrađena je 2011. godine, a adaptirana 2024., što jamči suvremenu funkcionalnost i visoku razinu održavanja. Kuća se ističe svojom prostranošću i uređenom okućnicom koja....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji s predivnim pogledom. U mirnoj ulici nalazi se kuća na tri etaže, na parceli od 530 m2. U suterenu stan koji se sastoji od hodnika, jedna spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka i terase. U prizemlju stan s tri spavaće sobe, kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 450.000 €, 218,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Šibenik, kuća s dva komforna stana :::. Na području Meteriza u Šibeniku se prodaje samostojeća katnica sa 218m2 korisne površine. Kuća raspolaže podrumom 16m2, ljetnom kuhinjom 8m2 i zatvorenom garažom 20m2 i otvorenom garažom od 12 m2 u suterenu. Prizemlje se sastoji od komfornog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju četverosoban stan na prvom katu samostojeće kuće s potkrovljem ukupne korisne površine 193,30 m2 na samom ulazu u Šibenik iz smjera Bilica. Stanu se pristupa iz zajedničkog stepeništa, a sastoji se od velikog hodnika, blagovaonice i dnevnog boravka, čak 4 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na Meterizama Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m² sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 402.660 €, 132,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani i moderno uređen dvoetažni stan u novogradnji na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Meterizama, Šibenik. Stan se nalazi na prvom i drugom katu manje stambene zgrade i odlikuje se kvalitetnom gradnjom, podnim grijanjem te pripadajućom garažom i spremištem u suterenu.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 275.000 € na 265.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 81m2 na Meterizama u Šibeniku. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, velike lođe, dva hodnika koji odvajaju spavaći dio od dnevnog dijela. Stanu pripada drvarnica u prizemlju zgrade i zajednička sušionica rublja....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 309.000 €
04.04.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (škola, vrtić, trgovina, autobusno stajalište ). Stan je novije gradnje s prekrasnim pogledom na more i arhipelag. Ima 90 m2 te se sastoji od tri sobe, dvije kupaonice, hodnika, kuhinje s blagavaonom, dnevnog....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 255.000 €, 126,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 270.000 €
20.01.2026 - 260.000 €
25.01.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U širem dijelu gradskog područja, u manjoj stambeno- poslovnoj zgradi, prodajemo ovaj komforni dvoetažni stan. Stan je potpuno namješten, odličnog rasporeda: na prvom katu je trosoban stan sa izlaskom iz dnevnog dijela na terasu južne orijentacije, dok je na etaži visokog potkrovlja....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 255.000 €, 126,37 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 270.000 €
05.02.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik dvoetažni stan na lijepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, trgovine, sportskih sadržaja i javnog prijevoza, smješten je ovaj komforan dvoetažni stan u novogradnji koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog okruženja. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 259.000 €, 126,37 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Veliki stan na Meterizama površine 126m2 :::. U blizini škole na Meterizama nalazi se manja stambena zgrada sa dva poslovna prostora i dva stana. Predmetni stan je smješten na prvom katu i dijelom se proteže u visoko potkrovlje. Sastoji se od hodnika, toaleta, kupaonice, tri....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb