• GoHome Professional
nekretnine Maslina prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine Maslina prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Maslina prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine maslina prodaja porasla cijena" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 535 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2380 m2
    • do 2980 m2
    • 2980 m2 (prosječna površina)
    • barem 2980 m2
    • 3570 m2
  •  Po cijeni
    • do 1700 eura
    • do 2200 eura (prosječna cijena)
    • do 2600 eura
    • do 22 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • terasa
    • opremljen
    • atraktivno
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+8%

Promjena cijene sa 130.000 € na 140.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, JELSA, 140.000 €, 8726,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 130.000 €
03.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

U najplodnijem dijelu otoka Hvara, u polju Polonda između Jelse i Svirača, smjestila se ova šarmantna kuća okružena prirodnim bogatstvima, na prostranom zemljištu od 8.726 m. Kuća ima više od 20 m, uz pripadajuću gustirnu za vodu. Na zemljištu se nalazi 50-ak maslina triju sorti:....

 
 
 
 
+34%

Promjena cijene sa 47.000 € na 63.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BRTONIGLA, 63.000 €, 3048,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 47.000 €
23.03.2026 - 63.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Brtonigla - prodaja zemljišta - maslinika! Posredujemo u prodaji maslinika u općini Bartonigla, na svega par kilometara od mora, Karigador. Maslinik je održavan i na njemu su masline stare 27 godina. Postoji put do maslina. Odlična prilika za sadašnje i buduće maslinare. Agencijska....

 
 
 
 
+38%

Promjena cijene sa 108.000 € na 148.500 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BRTONIGLA, 148.500 €, 7202,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 108.000 €
23.03.2026 - 148.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Brtonigla - prodaja zemljišta - maslinika! Posredujemo u prodaji maslinika u općini Brtonigla na svega par kilometara od mora. Maslinik je održavan i na njemu su masline stare 27 godina. Pristupni put je do maslina. Odlična prilika za maslinare ili one koji se žele baviti time. Agencijska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine maslina prodaja porasla cijena'
119.000 €
71.000 €
405.000 €
 
+9%

Promjena cijene sa 870.000 € na 950.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, SVETA NEDELJA, 950.000 €, 49137,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 870.000 €
18.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasno imanje sa starom kamenom kućom (167 m2) i veliko zemljište u sklopu kuće čine brojne voćke, vinove loze, masline, stabla hrasta i vrtovi: - 25 stabala šljiva, - 14 oraha, - 15 stabala trešanja, - 4 smokve, - 6 jabuka, - 5 krušaka, - 125 maslina, - kivi, - 400 vinovih loza,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 246.925 € na 252.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 252.000 €, 77,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 246.925 €
20.03.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran trosobni stan površine 77 m2, smješten na četvrtom katu u središtu naselja Maslina u Zadru. Ova nekretnina nudi iznimnu kombinaciju funkcionalnosti i atraktivne lokacije, čineći je primamljivim izborom za obitelji, ali i investitore koji traže pouzdanu vrijednost....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 25.000 € na 30.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ŠIBENIK, 30.000 €, 2904,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.01.2026 - 26.500 €
02.02.2026 - 25.000 €
22.05.2026 - 30.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište pravilnog oblika u Dubravi, svega desetak minuta vožnje od Šibenika te deset minuta od naplatne postaje Šibenik i pet minuta od naplatne postaje Šibenik-Podi.Teren ima površinu od 2904 m² i idealan je za sadnju maslina, vinove loze ili drugih poljoprivrednih....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 € na 120.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, SPLIT, 120.000 €, 705,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 110.000 €
06.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište smješteno u splitskom naselju Kamen. Parcela se trenutno koristi kao uređeni maslinik, što joj daje dodatnu vrijednost i poseban mediteranski ugođaj. Na ograđenoj i održavanoj čestici nalazi se 15 stabala maslina (levantinke, oblice i talijanke) starosti....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 30.000 € na 35.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BARBARIGA, 35.000 €, 801,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 30.000 €
05.04.2026 - 35.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uredno ograđena parcela 801 m2. Vlasnički list 1/1Nalazi se 2 km od Vodnjana uz cestu prema Rovinju Ispod parcele su Barbariga i Peroj. Na parceli se nalazi kamp kućica te objekti za tuširanje s Wc sa Eko kanalizacijskim odvodima. Ima i deset mladih maslina Prodaja....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 245.000 € na 252.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 252.000 €, 76,47 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 245.000 €
25.03.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran stan smješten u mirnom naselju Melada u Zadru. Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade koja ima lift, što osigurava jednostavan pristup i udobnost stanovanja. Stan se odlikuje lijepom i funkcionalnom neto tlocrtom površinom od 76,45 m2, a sastoji se od: hodnika,....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 235.000 € na 295.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, MARČANA, 295.000 €, 58811,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 235.000 €
23.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU Prodaje se poljoprivredno zemljište u okolici Krnice od 58.811m2 pogodno za sadnju novog nasada maslina ili u druge svrhe. U naravi se sastoji od pašnjaka 42811m2 i oranice od 16000m2. Zemljište ima pristupni put za neometani dolazak. Čisto vlasništvo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 243.980 € na 250.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.11.2025 - 244.000 €
13.02.2026 - 243.980 €
21.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivan stan na Meladi ? 4. kat s liftom, pogled na more Prodaje se prostran i svijetao stan smješten u mirnom dijelu Melade, na četvrtom katu zgrade s liftom. Stan se prostire na velikoj površini te nudi iznimnu udobnost i funkcionalnost, idealnu za obiteljski život ili kao izvrsnu....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 10.500 € na 12.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PODGORA, 12.000 €, 681,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 10.500 €
15.04.2026 - 12.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem poljoprivredno zemljište, maslenik u Podgori. Na zemljištu se nalazi desetak maslina. Od glavne ceste do zemljišta vodi uredan put cca 100 metara, Direktan pristup autom do zemljišta nije moguć. Sa zemljišta je prekrasan pogled na more. Poljoprivredno zemljište, Podgora,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr