• GoHome Professional
nekretnine Maslina prodaja parking - GoHome
  • nekretnine Maslina prodaja parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Maslina prodaja parking

  • Za upit "nekretnine maslina prodaja parking" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 2.357 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosječna površina)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAŠTELA, 350.000 €, 2158,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Kaštel Novi,poljoprivredno zemljište 2158 m2 odmah uz magistralu,s trećom trakom,odvojkom sa brze ceste odmah uz parcelu.Parcela je ravna sa zasađenim stablima maslina.Pristup odličan,sa magistrale i sa sporednog puta.Idealno za parking kamiona,autobusa i sl.Vlasništvo uredno. .

 
 
 
  Zemljište, PIROVAC, 25.000 €, 1382,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je uređeni maslinik sa 25 maslina u mjestu Pirovac kod Šibenika . Pirovac je obalno mjesto u šibensko - kninskoj županiji smješteno uz more, sa razvijenom turističkom sezonom, a u čijem su zaleđu nalaze poljoprivredne uređene površine sa autohtonim dalmatinskim sortama.....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 630.000 €, 237,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U okruženju mirnog susjedstva, ova kuća se ističe bujnim vrtom, maslinikom s dvadesetak starih maslina i bazenom s pomičnim krovom. U prizemlju kuće nalaze se dva apartmana, svaki s jednom spavaćom sobom, te dodatni sadržaji poput praonice, dva spremišta, garaže i natkrivenog parkirališta.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine maslina prodaja parking'
570.000 €
29.300 €
610.000 €
  Zemljište, KAŠTEL ŠTAFILIĆ, 350.000 €, 2158,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BRZAC, 570.000 €, 200,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, BRZAC - Samostojeća kuća s bazenom Prodaje se samostojeća kuća s bazenom na mirnoj lokaciji okružena prirodom udaljena 900 m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te podruma, okružena zelenilom s mnogo maslina u dvorištu. U prizemlju nalaze se dnevni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 229.000 €, 50,60 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Melada | Moderan jednosoban stan s pogledom na more i garažom Na prodaju je lijepo uređen jednosoban stan smješten na 6. katu novoizgrađene stambene zgrade s liftom, u traženom dijelu Zadra ? naselje Melada. Ova nekretnina idealan je izbor za stanovanje, dugoročni najam ili investiciju,....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Voštarnica, 550.000 €, 254,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća dvokatnica smještena na izvrsnoj gradskoj lokaciji, predio Melada (Maslina). Izgrađena je na zemljištu od 520 m, dok je stambena neto površina od 254 m raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje, odnosno na četiri etažirane stambene jedinice. U prizemlju su dva klimatizirana....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 295.000 €, 68,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2024.,

www.indomio.hr

Veliki Drvenik, lijepa dvojna kuća s vlastitim ulazom. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog koncepta, površine 50 m2, s izlazom na vanjsku terasu od 21 m2. Vrt je kultiviran, ograđen prirodnom živicom s 13 maslina, 10 agruma....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 210.000 €, 210,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. Moderna vila s bazenom na atraktivnoj lokaciji u blizini plaže, svega 10 min vožnje do centra Dubrovnika Smještena je na parceli 437 m2 u mirnoj slikovitoj uvali, okružena zelenilom, nasadima maslina i voćaka, s prekrasnim pogledom na more Vila je površine cca 210....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Maslina, 550.000 €, 253,42 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - KUĆA s 4 stambene jedinice - ZADAR, MELADA Prodajemo kuću u Zadru na Meladi na odličnoj lokaciji. Udaljena je samo 10min pješice do prve plaže i 15ak minuta do centra grada. U blizini svih bitnih sadržaja (trgovine, škole, ljekarne itd). Kuća ukupne stambene površine 253,42m2....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Maslina, 550.000 €, 253,42 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

MELADA - prodaje se velika samostojeća kuća sa 4 odvojene etažne jedinice ukupne stambene površine 253,42 m2! Na popularnoj lokaciji i u blizini svih potrebnih sadržaja za ugodan život smjestila se ova dvokatnica sa 3 odvojena stana te malom vrtom kućicom, a izgrađena je na parceli....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Višnjik, 550.000 €, 254,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji, predio Melada (Maslina) u Zadru. Ukupna neto stambena površina iznosi 254m2. Kući pripada okućnica površine 386m2, dok ukupna površina čestice iznosi 520m2. Sastoji se od 4 etažirane jedinice. U prizemlju se nalaze dva jednosobna stana, gospodarski....

 
 
 
  Kuća, DRVENIK VELIKI, 295.000 €, 68,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 206.000 €, 63,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan od 63 m2 u Zadru, predio Melada. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg se izlazi na lođu, dvije velike spavaće sobe, terase te male ostave. Uz stan dolazi i drvarnica u podrumu zgrade,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 258.000 €, 67,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ODLIČNA NEKRETNINA! VRHUNSKA LOKACIJA! RIJETKOST NA TRŽIŠTU! ZADAR - MELADA, ATRAKTIVAN STAN 67 m2 + 2 LOGGIE, NAMJEŠTEN, PANORAMSKI POGLED! BLIZINA ŠC VIŠNJIK! Prodaje se komforan, renoviran, odlično očuvan i održavan, lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji na zadarskoj Meladi....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.260.000 €, 386,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PREDIVNO IMANJE NA HVARU, OČARAVAJUĆEG POGLEDA NA MORE Nekretnina je smještena na južnim padinama otoka Hvara, prvi red do mora na posjedu od 2390 m2. Okružena je stablima maslina, ružmarinom i ostalim mediteranskim biljkama. Sa nje se pruža nesmetan otvoren pogled na more. Privatni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 385.000 €, 102,19 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? TROSOBAN STAN S VELIKIM VRTOM, GARAŽOM, PARKINGOM I LIFTOM U ponudi je prostran i funkcionalan TROSOBAN stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za obiteljski život i mirno stanovanje. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog koncepta, tri....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 325.000 €, 70,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR ?CENTAR KOMFORAN DVOSOBAN STAN S GARAŽNIM PARKINGOM Prodaje se funkcionalan i uredno održavan stan ukupne korisne vrijednosti 70 m², smješten u kvalitetnoj stambenoj zgradi. Idealna lokacija u mirnom i uređenom kvartu, u blizini svih potrebnih sadržaja za obiteljski život ?....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 243.980 € na 250.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.11.2025 - 244.000 €
13.02.2026 - 243.980 €
21.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivan stan na Meladi ? 4. kat s liftom, pogled na more Prodaje se prostran i svijetao stan smješten u mirnom dijelu Melade, na četvrtom katu zgrade s liftom. Stan se prostire na velikoj površini te nudi iznimnu udobnost i funkcionalnost, idealnu za obiteljski život ili kao izvrsnu....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Maslina, 550.000 €, 253,42 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom dijelu Zadra, na lokaciji Melada. Ova prostrana nekretnina izgrađena je 2006. godine i prostire se na 253.42 m2, te nudi dovoljno prostora za udoban obiteljski život, ali i za dodatan prihod od najma dva jednosobna apartmanau prizemlju. Kuća je....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 359.000 €, 100,44 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Melada MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Moderan penthouse u novosagrađenoj zgradi 2021., korisne površine 70.70m2 sa sporednim djelovima i krovnom terasom površine 88.10m2. Stan smješten na petom i šestom katu, sastoji se od; - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 337.085 €, 96,31 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada B!!! Nakon uspješne prodaje prve zgrade krećemo s prodajom 2.zgrade. Novogradnja!!! Pogled na more!!! Stambena zgrada u novogradnji sa 5 stambenih jedinica. Stan oznake S5 na 2.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 96.31m2. Stan se sastoji od hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 200.000 €, 81,80 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Prodaje se stambeni prostor na četvrtom katu na ulazu "1" obilježen sa oznakom "A-IV", korisne površine 81,80 m2,u zgradi izgrađenoj 2005. u ulici Ive Senjanina 14a u Zadru. Parking je ispred zgrade i besplatan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 337.645 €, 96,47 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada B!!! Nakon uspješne prodaje prve zgrade krećemo s prodajom 2.zgrade. Novogradnja!!! (VIDEO U PRILOGU ) Stambena zgrada u novogradnji sa 5 stambenih jedinica. Stan oznake S4 na 2.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 98m2. Stan se sastoji od hodnika, prostranog....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Maslina, 550.000 €, 254,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća dvokatnica smještena na izvrsnoj gradskoj lokaciji, predio Melada (Maslina). Izgrađena je na zemljištu od 520 m², dok je stambena neto površina od 254 m² raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje, odnosno na četiri etažirane stambene jedinice. U prizemlju su dva klimatizirana....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 399.000 €, 117,95 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan sa vrtom i garažom,te jednim vanjskim parking mjestom,na Meladi.Blizina trgovine,škole te ostalih sadržaja.Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade od sveukupno pet stambenih jedinica.Sastoji se od tri spavaćih soba,dva kupatila,praone rublja,hodnika,dnevnog....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Maslina, 550.000 €, 280,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća 280 m2 na odličnoj lokaciji na Meladi u Zadru, a sastoji se od prizemlja na kojem se nalaze dva jednosobna apartmana, svaki površine cca 32 m2 i prostor namijenjen za konobu ( može biti i studio apartman). Vanjskim stubištem dolazi se na prvi kat na kojem se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 179.960 €, 81,80 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se stan 81,80 u potrkovlju stambene zgradi izgrađenoj 2005. u ulici Ive Senjanina 16 u Zadru. Parking je ispred zgrade i besplatan je te je na raspolaganju svim....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 77.000 € na 75.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MILNA, 75.000 €, 3441,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 77.000 €
11.05.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE UREĐENO POLJOPRIVREDNO ZEMLJISTE U MILNI S 30 RODNIH STABALA MASLINA, POVRSINE 3441M2. NALAZI SE U BLIZINI NASELJA, 10-15 MIN HODA DO CENTRA MILNE I OKO 500M DO MORA IZNAD ACI MARINE. IMA VODOVODNI PRIKLJUCAK I MOGUCNOST PRIKLJUCKA NA ELEKTRICNU MREZU. POVRSINA ZEMLJISTA....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 399.000 €, 117,95 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? STAN S VELIKIM VRTOM, GARAŽOM, PARKINGOM I LIFTOM U ponudi je prostran i funkcionalan četverosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za obiteljski život i mirno stanovanje. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog koncepta, tri odvojene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 31)