- nekretnine METKOVIĆ prodaja

  • Za upit "nekretnine metković prodaja" pronađeno 72 nekretnina - prosječna cijena 1.064 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 13 nekretnina za upit nekretnine METKOVIĆ prodaja pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 63000 eura
    • do 79000 eura (prosječna cijena)
    • do 94000 eura
    • do 790 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 26.975 €, 53,95 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor oznake 2PP3 od 53,95 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Metković, centar, obiteljska kuća u samom centru grada. Nekretnina se sastoji od garaže, suterena, prizemlja i kata ukupno neto površine 155m2.Suteren se sastoji od radne prostorije,kamina, mini kuhinje, sanitarnog čvora.Prizemlje se sastoji od predulaza, hodnika, kupatila, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-METKOVIĆ, Hercegovački put - Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se kuća za renovaciju cca 150 m2 u Metkoviću, na parceli....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 216.850 €, 86,74 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Navedeni stan pripada PROJEKTU MAJAK ? Vaš put prema sigurnom domu !!! Moderan način života u srcu Metkovića ? stan koji spaja udobnost, kvalitetu i suvremeni dizajn !!! Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu: Stan u novoj, moderno projektiranoj stambenoj zgradi u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 205.000 €, 89,11 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan ? 3. kat | 86,32 m² Prodaje se prostran i svijetao trosoban stan površine 86,32 m², smješten na 3. katu stambene zgrade u mirnom kvartu Unka (Metković). Stan se nalazi u neposrednoj blizini centra grada Metkovića, što omogućuje brz pristup svim sadržajima,....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 48.000 €, 488,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište sa temeljima sa građevinskom dozvolom površine 488m2 na katas. Čestici br. 1770+ poljoprivredno zemljište na katast. Čestici br. 1772 površine 315m2.oba zemljišta su na istoj zemlji( djeli ih parcela od 60m dužine ).Oba zemljišta imaju pristup asfaltiranim putem.....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 95.000 €, 77,29 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA! OSNOVNE INFORMACIJE ? Metković je grad u Dalmaciji, u sastavu Dubrovačko-neretvanske županije ? Grad Metković nalazi se na cca. 20 km udaljenost od Jadranskog mora ? Mikrolokacijom predmetne nekretnine dominiraju stambeni i poslovni objekti....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 26.615 €, 53,23 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor oznake 2PP2 od 53,23 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća prizemlje 40m2 kat 42m2, konoba 30m2, dvije kupaonice, dva toaleta,dvije nove klima uređaja,stan na katu generalno uređen, dvorište 100m2 naselje Krnjasevac. poželjna zamjena za manju nekretninu u okolici Dubrovnika do vrijednosti 150000e mobitel 09161 43946 kuće prodaja....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

- Ulica Vladimira Nazora, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija Prodaje se kamena kuća za renovaciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova. Kuća je sagrađena prije 1968. godine, sastoji se od podruma,prizemlja, prvog kata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 700.000 €, 909,55 m2 cca 770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uređen poslovni prostor površine 909,51 m² na 2. katu trgovackog centra u Metkoviću, ulica Splitska 1. Prostor se sastoji od: - četiri uredska prostora - hodnika - prodajnog prostora - tri skladišta - četiri stubišta - rampe - dizala - pokretnih stepenica Uz glavni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 35.000 €, 71,80 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor od 71,80 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora od 53,25....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 35.000 €, 53,25 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA! Prodaje se poslovni prostor oznake 1PP2 od 53,25 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 65.000 €, 1343,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 1343m2 na Kladi, 1ipol km od semafora prema Krvavcu, direktno na glavnoj cesti širina oko16m, prodajem po cijeni od 50 eura po m2. Građevinsko zemljište, Metković, Klada 1343 m2.

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 81.600 € na 61.200 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, METKOVIĆ, 61.200 €, 78,31 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 81.600 €
11.05.2026 - 61.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje putem javne dražbe je: - stan u etažiranoj obiteljskoj kući, Metković, Mlinska ulica - stan br. 2 na prvom katu stambene kuće u Metkoviću, u Mlinskoj ulici, sagrađene na čestici zemlje, a koji se sastoji od predprostora, pomoćne prostorije, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 38.000 €, 534,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište ? Metković, put Kaštela. Zemljište se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini trga i crkve sv. Ilije. Ima prekrasan pogled na grad Metković i rijeku Neretvu. Mirno okruženje, dobra pristupačnost i idealno za gradnju. Vlasništvo uredno. 534 m² Građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 250.000 €, 394,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Lovački put, Dubravica - Investicijska prilika - Video u prilogu - Ima uporabnu dozvolu, legaliziran objekat Prodaje se kuća bruto 393,72 m2 na mirnoj i slikovito lokaciji u staroj jezgri grada na Predolcu. Kuća je u naravi samostojeći objekt, sastoji se od prizemlja i....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 95.000 €, 100,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Mlinska ulica (Unka)- Dubrovačko-neretvanska županija - Zgrada izgrađena 2001. godine, poslovni prostor u Roh-bau fazi izgradnje, moguće različite namjene VISINA PROSTORA 4.33 m, DUBINA 7.213 m, ŠIRINA (uz cestu) 15.393 m PODIJELJENO U 5 DIJELOVA - U prilogu video, molim....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 150.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, METKOVIĆ, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 133.000 €
21.03.2026 - 145.000 €
25.03.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Ulica Stjepana Radića (Orašina) - pored ljetnog kina - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati - Izvrsna prilika za obiteljski dom, agencijska preporuka - Uporabna dozvola (može na kredit) Prodaje se dvosoban stan cca 64 m2 na 3. katu zgrade u gradu Metkoviću. Stan....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 298.000 €, 180,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na atraktivnoj i centralnoj lokaciji u Metkoviću s lijepim pogledom na grad. Nekretnina ima veliki potencijal i pogodna je kako za stanovanje tako i kao investicija za iznajmljivanje. Kuća se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice, svaka sa trosobnim stanom....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 223.470 €, 1719,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1.719 m² nalazi se u Metkoviću, u uređenom stambenom području s jednostavnim pristupom gradskim sadržajima i prometnicama. Zbog veličine, pravilnog oblika i mogućnosti gradnje, parcela predstavlja izvrsnu priliku za investitore ili kupce zainteresirane....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Ulica Petra Kresimira IV, Klada- Metković - Agencijska preporuka za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se renovirana kuća u Metkoviću cca 90 m2, na parceli od 630 m2 na području....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Unka- Industrijska ulica - Izvrsna prilika za obiteljski dom - Uporabna dozvola Prodaje se dvosoban dvoetažni stan netto 45,51 m2 brutto 60 m2 na petom katu stambeno poslovne zgrade na području Unke u Metkoviću. Stan nema lift. Stan je u odličnom stanju, održavan, izoliran....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 180.000 € na 175.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 175.000 €, 302,19 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.11.2025 - 230.000 €
30.03.2026 - 215.000 €
12.04.2026 - 205.000 €
15.04.2026 - 199.000 €
29.04.2026 - 195.000 €
01.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 188.000 €
15.05.2026 - 185.000 €
21.05.2026 - 180.000 €
23.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stambeno-poslovnu katnicu u Metkoviću, nasuprot željezničkog kolodvora izgrađenu 1969. godine, s ukupnom površinom od 302 m² na parceli od 295 m². Neto stambena površina iznosi 226,28m², a kuća je zadnji put renovirana 1993. godine. Prizemlje je koncipirano kao poslovni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 155.000 €, 288,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Metković, centar, poslovni prostor koji obuhvaća površinu od 287,68m2 i potrebna mu je adaptacija . Sastoji se od: prostrane poslovne prostorije na prvom katu Nalazi se na odličnoj prohodnoj lokaciji u samom centru grada. Pruža izvrsnu vidljivost i pristupačnost. Biti u srcu Metkovića....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 74.000 €, 823,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Metković - prodajemo atraktivnu građevinsku parcelu 823 m2 u blizini brojnih, dnevno potrebnih sadržaja (trgovine, javni prijevoz, škola, ,), u naselju obiteljskih katnica i manjih zgradica. Parcela je pravilnog oblika sa asfaltnim pristupom i strujom / vodom uz samu parcelu. Uskoro....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 35.900 €, 71,80 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor oznake 2PP4 od 71,8 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 223.470 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, Na upit, 62,75 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Mlinska ulica (Unka)- Dubrovačko-neretvanska županija - Etažirano vlasništvo, papiri 1/1 - Uporabna dozvola - Video u prilogu Prodaje se renoviran stan 62,75 m2 u prizemlju kuće u Metkoviću, područje Unke sa zasebnim ulazom. Stan je u potpuno renoviran i namješten.U blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, Na upit, 4000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Splitska ulica, odmah uz magistralni put - Retail park moderno je projektiran trgovački centar otvorenog tipa, na izvrsnoj lokaciji u Metkoviću. Metković kao pogranični grad na jugu Hrvatska ima veliku potražnju za poslovnim prostorima trgovačke namjene i povezan je sa....