- nekretnine MATERADA prodaja

  • Za upit "nekretnine materada prodaja" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 819 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 640 m2
    • do 800 m2
    • 800 m2 (prosječna površina)
    • barem 800 m2
    • 960 m2
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 16000 eura
    • do 135 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MATERADA, 380.000 €, 741,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja atraktivno građevinsko zemljište s panoramskim pogledom i pogledom na more ? savršenu priliku za investiciju ili izgradnju vlastitog doma. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, na samom rubu naselja, okruženo zelenilom i prirodom, što osigurava....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 36.000 €, 834,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Prodaje se predivan maslinik u mirnom okruženju Umaga, ukupne površine 834 m². Smješten na osunčanoj lokaciji s blagim padinama, ovaj maslinik nudi savršenu priliku za ljubitelje prirode i maslinarstva. Prostran i dobro održavan, zemljište obiluje stablima maslina koje daju visoko....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 140.000 €, 860,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2024.,

www.eurovilla.hr

Istra, Materada, građevinsko zemljište 860m2 pravilnog je oblika, ravno s laganim padom prema cesti koja vodi u mirno naselje obasano šumom i poljima.Na sjevernoj granici parcele nalazi se struja, a priključak za vodu udaljen je cca 50m od parcele. Na parceli se nalazi manji maslinik....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine materada prodaja'
750.000 €
8.000 €
82.000 €
  Zemljište, MATERADA, 95.000 €, 414,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja zemljišta Materada, u blizini Umaga. Na prodaju je atraktivno zemljište koje se sastoji od građevinskog zemljišta površine 414 m² i poljoprivrednog zemljišta (šume) površine 1.725 m², smješteno u mirnom i zelenom okruženju u blizini Umaga. Ovo zemljište idealno je za one koji....

 
 
 
  Kuća, MATERADA, 197.000 €, 96,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Kamena kuća zadnja u nizu u blizini mora Umag je najzapadnije mjesto u RH, smjestio se uz Savudriju na samo 10 km od slovenske granice. Grad je okružen prekrasnom prirodom, a glasi kao mjesto s najčišćim morem za kupanje u Istri. U blizini se nalazi rijeka Dragonja,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 498.000 € na 580.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MATERADA, 580.000 €, 150,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 498.000 €
20.05.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag, okolica! U okolici Umaga, na parceli od 1000 m², smještena je moderna prizemna kuća površine 150 m² s bazenom! Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice i spremišta. Iz dnevnog boravka izlazi se na okućnicu,....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 95.000 €, 18475,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Veliko poljoprivredno zemljište pravilnog oblika na odličnoj lokaciji. Veoma plodno tlo. Pristup sa ceste automobilima, teretnim vozilima ili radnim strojevima. Potpuno uredna dokumentacija. .

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 45.000 €, 2930,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Atraktivno poljoprivredno zemljište od 2930 m2 Ovo prelijepo ograđeno zemljište dolazi sa svim potrebnim sadržajima za ljubitelje prirode i vrtlarstva. Na zemljištu je dostupna voda, a sistem navodnjavanja je postavljen i potpuno funkcionalan. Pored toga, tu su i voćke koje su posađene....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 38.000 €, 4218,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

U blizini Materade prodajemo tri parcele ukupne površine 1309m2 Parcele su očišćene i imaju pristupni put. .

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 59.500 €, 9530,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasna šuma u okolici Umaga, u Materadi, ukupne površine 9530 m2. Ova iznimna nekretnina nalazi se na samo 200 metara od glavne ceste, a pristup joj je omogućen preko bijelog pristupnog puta. Ova šuma će oduševiti sve ljubitelje prirode i zaljubljenike u zelenilo. Osim....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 8.000 €, 1403,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo zemljište veličine 1.403 m2. Teren se nalazi u Bujama. .

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 38.000 €, 4218,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U blizini Materade prodajemo tri parcele ukupne površine 1309m2 Parcele su očišćene i imaju pristupni put. ID KOD AGENCIJE: 300441017-67 Suzana Ranić Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641 0067 Tel: +385 52 670 295 Licenca: 48/2022 E-mail: s.ranic@remax-istra.hr www.remax-centarnekretnina.com....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište u okolici Buja, površine 500 m2, pravilnog oblika i potpuno ravnog terena, što ga čini pogodnim za različite namjene u skladu s prostornim planom. Parcela je u naravi šuma posebne namjene, a pristup je omogućen bijelim makadamskim putem. U neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 1.000.000 €, 1740,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.06.2025.,

www.njuskalo.hr

U sjevernom dijelu grada Poreča, najtraženijeg grada za život i turizam, prodaje se građevinsko zemljište u rezidencijalnoj zoni Materada. Zemljište je pravilnog oblika, ravne konfiguracije, udaljen od mora svega 300 m. Ovaj dio grada slovi kao najatraktivniji pa je time i vrlo tražen....

 
 
 
 
-43%

Promjena cijene sa 35.000 € na 20.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MATERADA, 20.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 20.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište smješteno u okolici Umaga, ukupne površine 500 m2. Parcela je pravilnog oblika i ravnog terena, što omogućuje jednostavno korištenje i prilagodbu različitim poljoprivrednim ili rekreativnim namjenama. Zemljište je u naravi šuma posebne namjene,....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 225.000 €, 2700,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s projektom i pravomoćnom dozvolom ? Umag, zapadna Istra Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2.700 m² u mirnom dijelu zapadne Istre, nedaleko od Umaga. Lokacija pruža potpunu privatnost i mir, okružena je zelenilom, a na susjednim parcelama nije dopuštena....

 
 
 
  Kuća, MATERADA, 395.000 €, 143,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je obnovljena autohtona kamena kuća sa ukupno sa 143 m2 stambene površine smještena na parceli od 1753 m2. OPIS OBJEKTA I SADRŽAJA: Nekretnina je uređena i obnovljena 2022g. u skladu sa tradicijom nekadašnjih kuća istarskog kraja, te potpuno namještena. KUĆA prizemno: dnevni....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 233.000 €, 1029,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište samo 3.5 km od mora i 5 km og centra Umaga. Zemljište je građevinske namjene, a trenutno su na istome 3 objekta legalizirana ukupne površine 191 m2. Zemljište ima niz mogućnosti, a tihi i mirni ambijent u prirodi omogućuje Vam da ovo bude Vaše savršeno....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 120.000 €, 1109,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovo građevinsko zemljište pruža savršenu priliku za izgradnju vaše idealne nekretnine. S površinom od 1109 m², ovo prostrano zemljište nudi mogućnost stvaranja doma iz snova ili investicijske prilike. Građevinski dio iznosi 800 m2 dok ostalih 300 m2 je poljoprivredno. Udaljenost od....