• GoHome Professional
nekretnine MARČELJI prodaja drvarnica - GoHome
  • nekretnine MARČELJI prodaja drvarnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MARČELJI prodaja drvarnica

  • Za upit "nekretnine marčelji prodaja drvarnica" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.996 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MARČELJI, 150.000 €, 53,50 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina predstavlja jednosoban stan od 53,50 m2 smješten na prvom katu dvokatnice. Stan se nalazi u mirnom dijelu naselja Mavri, u blizini Viškova - idealnoj kombinaciji prirodnog okruženja i dobre povezanosti s Rijekom. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, MARČELJI, 138.000 €, 35,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudu RE/MAX Centar nekretnina dobili smo simpatični stan u zgradi novije gradnje. Lijepog je rasporeda te svijetao i ugodan. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupaone, dnevnog boravka kuhinje i blagavaone, hodnika i smočnice. Pripada mu jedno parkirno mjesto te drvarnica u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MARČELJI, 350.000 €, 200,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo dvojnu obiteljsku kuću sa tri stana. Kuća tlocrtno ima 100 m2 i djelomično je adaptirana. Stolarija je pvc sa roletnama i komarnicima, a fasada i krov u solidnom stanju. U prizemlju su dva jednosobna stana, a na prvom katu veliki trosoban, sa balkonom, ogromnom natkrivenom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine marčelji prodaja drvarnica'
250.000 €
249.000 €
138.000 €
  Stan, MARČELJI, 295.000 €, 151,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - STAN 4S+DB U NOVOGRADNJI!!! PRILIKA!!! Prodaje se dvoetažni 4S+DB predivan obiteljski stan površine 151m2 u novogradnji. Na prodaju je predivan dvoetažan stan smješten u novogradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog djela spojenim s kuhinjom i blagovaonom, dva balkona,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 150,98 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite dvoetažni stan na Viškovu u stambenoj zgradi novije gradnje. Stan se u svom donjem dijelu sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagavaone iz kojeg se izlazi na prostrani balkon, velike bračne sobe koja ima svoj poseban balkon i kupaonu....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 213.000 €, 72,26 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju idealan obiteljski stan smješten na mirnoj i ugodnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja poput trgovina, škole, vrtića i javnog prijevoza. Stan se nalazi u manjoj i novijoj zgradi, što osigurava mir, privatnost i ugodnu atmosferu stanovanja. Raspored stana:....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 262.000 € na 265.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MARČELJI, 265.000 €, 73,50 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 262.000 €
08.03.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja atraktivan, kompletno namješten stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine, smješten na 3. katu stambene zgrade na mirnoj i traženoj lokaciji ? Mavri, Viškovo. Stan se prodaje potpuno namješten, s pažljivo biranim namještajem i modernim dizajnom, te je spreman....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 215.000 €, 50,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, Marčelji, prodajemo stan površine 50 m2, dvosoban s dnevnim boravkom i lođom. Stan je na 3. katu novije građene zgrade, južne orijentacije, s panoramskim pogledom. U vlasništvu jedno parkirno mjesto i drvarnica. Zgrada ima uporabnu dozvolu. Za više informacija i ogled nekretnine....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan u Marčeljima na mirnoj lokaciji okružen zelenilom ima sve što je potrebno za obiteljski život . Na prvoj etaži nalazi se velika spavaća soba s odvojenom kupaonom, te prostranom kuhinjom s blagovaonom i dnevnim boravkom s izlazom na balkon koji ima pogled na more. Na....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se iznimno prostran stan na prvom katu stambene zgrade u Marčeljima, općina Viškovo. Ukupna površina nekretnine iznosi 151 m2, što je prava rijetkost na tržištu i čini ga idealnim izborom za veliku obitelj koja traži maksimalan komfor i funkcionalnost. Zgrada je novije gradnje....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 150.000 €, 53,50 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 138.000 €, 35,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, na prodaju se nudi jednosoban stan s dnevnim boravkom i osiguranim parkingom. Stan površine 35m2 nalazi se na 1.katu manje zgrade, sastoji se od hodnika,jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s dnevnim dijelom i blagovaonom. Stan je uredan, grijanje je klimu i klasično na....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 215.000 €, 78,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molo Longo predstavlja dvosoban stan u stambenoj zgradi novije gradnje na području Viškova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, balkona kuhinje s blagovaonom, dvije spavaće sobe i kupaone. Nalazi se na 1. katu zgrade. Stan je uredan, kompletno namješten, prodaje se kao takav i....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 279.000 €, 85,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan površine 85 m2, smješten u prizemlju novije stambene zgrade u mirnon naselju Marčelji, Viškovo. * Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom - dvije udobne spavaće sobe - kupaonice - terase Uz stan dolaze....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 247.000 €, 69,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO-MARČELJI Prodajemo odličan stan u zgradi novije gradnje. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom open space koncepta, hodnika, balkona te okućnice na kojoj se nalaze sjenica s roštiljem te je okućnica uređena mediteranskim biljem. Stan je uredan te ne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com