• GoHome Professional
nekretnine MARČELJI prodaja 1.kat - GoHome
  • nekretnine MARČELJI prodaja 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MARČELJI prodaja 1.kat

  • Za upit "nekretnine marčelji prodaja 1.kat" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.928 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MARČELJI, 279.000 €, 93,32 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 3S + DB U NOVOGRADNJI Prodaje se moderan stan u novogradnji na Viškovu, smješten na prvom katu manje stambene zgrade, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od tri spavaće sobe i dnevnog boravka, a dodatnu....

 
 
 
  Apartman, MARČELJI, 269.000 €, 293,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prostrani i komforni obiteljski stan smješten na prvom katu stambene kuće u mirnom dijelu Viškova. Ova kvalitetna nekretnina ukupne površine od 165 m2 i tavanski prostor od 122 m², pruža mogućnost dodatnog povećanja stambenog prostora.....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 270.000 €, 150,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARČELJI- stan- etaža 150m2, DB+4S, 1. kat + okoliš 300m2 Stan na 1. katu od 150m2 se nalazi u kući s 3 odvojene stambene jedinice. Stan se sastoji od: - dnevni boravak 31,52m2 - stepenište 7,37m2 - ulaz 6,37m2 - hodnik 12,34m2 - WC 2,59m2 - kupaona 5,78m2 - soba 17,18m2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine marčelji prodaja 1.kat'
215.000 €
220.000 €
266.000 €
  Stan, MARČELJI, 175.500 €, 59,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

VIŠKOVO STAN 2S+DB NOVOGRADNJA Unašoj ponudi stan 2S + DB (desni) 1 kat ? sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice, balkona i lođe. Stanu pripada jedno parkirno mjesto. Visoki standardi gradnje: Dierre -Protuprovalna ulazna vrata, REHAU PVC stolarija,....

 
 
 
  Apartman, MARČELJI, 150.000 €, 53,50 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina predstavlja jednosoban stan od 53,50 m2 smješten na prvom katu dvokatnice. Stan se nalazi u mirnom dijelu naselja Mavri, u blizini Viškova - idealnoj kombinaciji prirodnog okruženja i dobre povezanosti s Rijekom. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe,....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 199.000 € na 216.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MARČELJI, 216.000 €, 67,41 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 199.000 €
23.05.2026 - 216.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - stan 3. ( 67 m2 ) U NOVOGRADNJI 2S+DB, URBANA GRADNJA VIŠKOVO! PRILIKA! Zgrada u izgradnji. Planirani završetak radova je 10. mjesec 2026. godine. U navedenu cijenu je uključeno jedno parkirno mjesto, a drugo parkirno mjesto je moguće kupiti po želji kupca. Stan....

 
 
 
  Apartman, MARČELJI, 265.000 €, 82,37 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

NOVOGRADNJA VIŠKOVO ? PROSTRAN STAN S POGLEDOM NA MORE U mirnom dijelu Viškova smjestio se moderan stan u novogradnji koji pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom katu te obuhvaća 82 m² stambene površine, pažljivo raspoređene kako....

 
 
 
  Apartman, MARČELJI, 135.000 €, 30,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Stan na prvom katu koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom/sobom, kupaonice, terase i spremišta u podrumu, sveukupno 30,40 m2. Stanu pripada i prostor okućnice od 126 m2, kao i parkirno mjesto. .

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 138.000 €, 34,91 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prvom katu u mirnom dijelu Marčelja u Viškovu predstavlja idealnu priliku za ugodan obiteljski život ili pametnu investiciju. Funkcionalan raspored prostora pruža osjećaj prozračnosti i udobnosti, s naglaskom na svijetao dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom koji....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARČELJI, komforan 3s+db, garaža, pogled more Prodajemo komforan 3S+DB stan. Nalazi se na prvom katu u manjoj zgradi u Marčeljima. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupaonice s wc om, dodatnog wc-a posebno, dva balkona....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 199.000 €, 67,41 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se iznimno prostran stan na prvom katu stambene zgrade u Marčeljima, općina Viškovo. Ukupna površina nekretnine iznosi 151 m2, što je prava rijetkost na tržištu i čini ga idealnim izborom za veliku obitelj koja traži maksimalan komfor i funkcionalnost. Zgrada je novije gradnje....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 279.000 €, 93,32 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 164.500 €, 57,67 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - stan 2. ( 57 m2 ) U NOVOGRADNJI 2S+DB, URBANA GRADNJA VIŠKOVO! PRILIKA! Zgrada u izgradnji. Planirani završetak radova je 10. mjesec 2026. godine. U navedenu cijenu je uključeno jedno parkirno mjesto, a drugo parkirno mjesto je moguće kupiti po želji kupca. Stan....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 150.000 €, 53,50 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja stan u novogradnji ? Viškovo, Marčelji. Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Marčeljima, u općini Viškovo, prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 70 m², smješten na 1.katu manje stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Stan je koncipiran kao 2S+DB,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 135.000 €, 30,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prvom katu koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom/sobom, kupaonice, terase i spremišta u podrumu, sveukupno 30,40 m2. Stanu pripada i prostor okućnice od 126 m2, kao i parkirno mjesto. Elvis Karamarko Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641 3132 Tel: +385 51 499 800 Fax:....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 263.000 €, 170,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MARČELJI, u ponudi je prostrani obiteljski stan na prvom katu. Površine je 164,22 m2, vanjsko stubište 7,37 m2, a pripada mu i tavanski prostor od 121,44 m2 gdje je moguće napraviti još dvije spavaće sobe te se na taj način značajno povećava stambeni prostor. Stan se sastoji od ulazne....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 229.000 €, 67,41 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Viskovu, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, smještena je moderna novogradnja koja spaja kvalitetu izgradnje, funkcionalne tlocrtne rasporede i povoljne modele plaćanja. Projekt obuhvaća više stambenih jedinica različitih kvadratura, idealnih....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 138.000 €, 35,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, na prodaju se nudi jednosoban stan s dnevnim boravkom i osiguranim parkingom. Stan površine 35m2 nalazi se na 1.katu manje zgrade, sastoji se od hodnika,jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s dnevnim dijelom i blagovaonom. Stan je uredan, grijanje je klimu i klasično na....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 269.000 €, 293,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 202.800 €, 68,73 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - stan 6. ( 68 m2 ) U NOVOGRADNJI 2S+DB, URBANA GRADNJA VIŠKOVO! PRILIKA! Zgrada u izgradnji. Planirani završetak radova je 10. mjesec 2026. godine. U navedenu cijenu je uključeno jedno parkirno mjesto, a drugo parkirno mjesto je moguće kupiti po želji kupca. Stan....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 138.000 €, 35,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 35 m² smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonom, sobe, kupaonice, hodnika i ostave. Uz stan dolazi i cca 20 m² okućnice na korištenje, kao i jedno vanjsko parkirno mjesto. Grijanje je omogućeno....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 265.000 €, 82,37 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com