• GoHome Professional
nekretnine MALI OTOK prodaja adaptiran - GoHome
  • nekretnine MALI OTOK prodaja adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MALI OTOK prodaja adaptiran

  • Za upit "nekretnine mali otok prodaja adaptiran" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.948 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • atraktivno
    • pogled na more
    • 2.kat
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VIR, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju apartman potpuno adaptiran, 100 m od mora, Vir - Zadar. OPIS NEKRETNINE: 1 spavaća soba, dnevni boravak s blagovaonicom, kupaonica, terasa. - Potpuno adaptirano i prodaje se s namještajem; - Suvlasništvo, nije etažirano. - Parking se nalazi ispred zgrade; - 100 m od uređene....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 135.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, NOVALJA, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 140.000 €
15.04.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji 1S+DB kompletno adaptiran apartman na idealnoj lokaciji u Novalji-Gaj. Apartman je samo 90m udaljen od mora!!! (2 minute laganog hoda do plaže!!!) Ukupne površine 37m2, te se sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa boravkom, kupaonice i terase. Kupnja isključivo....

 
 
 
  Stan, VIR, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Vir - adaptirani apartman, smješten svega 100 metara od mora i uređene plaže Apartman se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, kupaonice i terase. Nekretnina je u potpunosti adaptirana i prodaje se s namještajem, što omogućava trenutačnu useljenost.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine mali otok prodaja adaptiran'
165.000 €
199.000 €
150.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 135.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, NOVALJA, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 140.000 €
15.04.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, VIR, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 189.000 €, 33,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Malinska ? na prodaju je opremljeni apartman na prvom katu Apartman površine 33.70 m² sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice, spavaće sobe i loggie. Apartman je u cijelosti adaptiran, namješten i kvalitetno opremljen, te ima aluminijsku stolariju. Grijanje i....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 189.000 €, 34,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Apartman Malinska, otok Krk ? pogled na more i parking Na prodaju je potpuno uređen i namješten apartman na prvom katu stambenog objekta u Malinskoj, na otoku Krku, površine 34 m². Prostor je pažljivo osmišljen kako bi bio maksimalno funkcionalan i ugodan za boravak. Sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, TKON, 155.000 €, 25,00 m2 cca 6200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman, Tkon, prodaje se, većim dijelom renovirana, stara kuća pogodna i za odmor i za poslovanje. Može se urediti u svrhu kuće za odmor, ali zadnjih petnaestak godina je veći dio nekretnine bio priveden k svrsi kao restoran-dalmatinska konoba, potpuno adaptiran 2006. tako da se i....

 
 
 
  Apartman, BAŠKA, 165.000 €, 36,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

NOVO U PONUDI! Prodajemo dvoetažni apartman površine 36m2 u staroj jezgri Baške na otoku Krku, drugi red od mora. Apartman je potpuno adaptiran i moderno uređen. NEKRETNINA SE SASTOJI OD: ulaznog djela, kuhinje sa blagovaonicom, kupaonice, dnevnog boravka sa prekrasnim pogledom na....

 
 
 
  Kuća, ŠOLTA, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Autentična kamena kuća u srcu Šolte, nedaleko od mora U prekrasnom mjestu Grohote na otoku Šolti smještena je nedavno adaptirana kamena kućica u nizu, koja odiše autentičnim mediteranskim šarmom. Sastoji se od ulaznog prostora, blagavaonice i kupaonice, dok je prostor predviđen za....

 
 
 
  Apartman, VIR, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, KRK, 179.000 €, 36,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo apartman od 36m2 u naravi 41m2, dvoetazni apartman, sastoji se od kuhinje u prizemlju, unutarnjeg stepenista koje vodi do gornjeg kata gdje se nalazi dnevni boravak i galerije gdje je smjestena spavaca soba i kupaonice!! Odlična lokacija samo 50m od mora!! Stan je adaptiran....

 
 
 
  Stan, KRK, 138.000 €, 20,00 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan, potpuno adaptiran i moderno uređen stan u Malinskoj na otoku Krku, jednom od najpoželjnijih turističkih odredišta na Jadranu, poznatom po kristalno čistom moru, uređenim plažama i ugodnoj mediteranskoj klimi . Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 400 metara....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 148.500 € na 159.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KRK, 159.000 €, 36,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 148.500 €
10.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja, na jednoj od najtraženijih lokacija na otoku Krku, u mirnom i uređenom dijelu Malinske (Milčetići), smjestio se ovaj šarmantan i potpuno adaptiran suterenski stan koji predstavlja savršenu kombinaciju privatnosti, funkcionalnosti i investicijskog potencijala.....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 135.000 €, 29,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivan poslovni prostor površine 29 m², smješten u samom centru Malinske, prvi red do mora, uz šetnicu. Prostor se nalazi u prizemlju, ima zaseban ulaz i potpuno je novoadaptiran vrhunskim materijalima. Osim za poslovne namjene, prostor je moguće koristiti i kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALINSKA, 135.000 €, 28,47 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.njuskalo.hr

MALINSKA, u ponudi je poslovni prostor, prvi red do mora s vlastitim parkingom. Prostor je moguće prenamijeniti u studio apartman. a zbog svoje lokacije i pripadajućeg parkirnog mjesta, predstavlja rijetkost na tržištu. Sastoji se od prostorije površine 22,78m2, spremišta od 3,16m2....

 
 
 
  Stan, MALINSKA, 149.500 €, 39,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Malinska je smještena u zaljevu zapadne obale otoka, u području koje se naziva Dubašnica, zajedno s 19 manjih naselja. Duž cijele rivijere Malinske protežu se plaže i male uvale s raznovrsnim sadržajima. Malinska je odlično mjesto za živjeti zbog svojih prirodnih ljepota, bogate kulturne....

 
 
 
  Stan, MALINSKA, 189.000 €, 34,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, VIS, 220.000 €, 31,00 m2 cca 7100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasan, novo renoviran i adaptiran apartman u centru Visa, u zgradi na samoj rivi, udaljen samo nekoliko minuta hoda od trajektne luke. Samo 15 m od mora i obale, a pogled seže na mirnu dalmatinsku ulicu, zaštićen od buke s obližnje rive. Apartman je renoviran 2022. godine, smješten....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 149.500 €, 39,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Poslovni prostor, MALINSKA, 135.000 €, 29,00 m2 cca 4660 €/m2

 
 
 
  Stan, MALINSKA, 189.000 €, 33,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MALINSKA, 199.000 €, 33,00 m2 cca 6030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska ? na prodaju je apartman u prizemlju uređenom okućnicom Apartman površine 33.65 m² sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice, spavaće sobe i loggie, iz koje se izlazi na uređenu okućnicu površine 20 m². Apartman je u cijelosti adaptiran, namješten i kvalitetno....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 128.000 €, 20,00 m2 cca 6400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA NEKRETNINE iz ponude izdvaja potpuno namješten studio apartman površine 20 m², smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno tri kata, u mirnom naselju Karinovo, Malinska ? Dubašnica. Apartman je južno orijentiran, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 129.000 €, 28,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, VRBNIK, Na upit, 30,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Vrbnik, prodaje se prekrasna adaptirana kamena kuća od 10 0m2 smještena na litici iznad mora . Jedinstveno na tržištu. Sastoji se od kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, toaleta, tri spavaće sobe s tri kupaonice i nekoliko terasa s panoramskim pogledom na more. Privatne....

 
 
 
  Kuća, HVAR, 380.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju se nudi građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom površine 19 000 m koja se nalazi u blizini mora u mjestu Zastražišće na otoku Hvaru u prekrasnoj prirodi. Postoji mogućnost kupnje samo zemljišta ili zemljišta s projektom i izgrađenom vilom površine 400....