• GoHome Professional
nekretnine MAGDALENA prodaja što manje - GoHome
  • nekretnine MAGDALENA prodaja što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MAGDALENA prodaja što manje

  • Za upit "nekretnine MAGDALENA prodaja što manje" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 2.066 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 6 nekretnina za upit nekretnine MAGDALENA prodaja što manje Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA GORICA, 450.000 €, 364,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se prostrana i kvalitetno građena obiteljska kuća u mirnom dijelu Gornje Lomnice, u blizini Velike Gorice, idealna za veću obitelj ili investiciju. Kuća je građena 90-ih godina, kvalitetno održavana....

 
 
 
  Stan, DUGO SELO, 168.247 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se moderan stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom stambenom naselju Harmony Plaza u Dugom Selu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se lijepo uređen dvosoban stan ukupne neto korisne površine 58 m², smješten u Stenjevcu, na Samoborskoj cesti. Stan se nalazi u manjoj zgradi mješovite namjene, na prvom katu od ukupno dva kata.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine MAGDALENA prodaja što manje'
240.000 €
255.303 €
255.300 €
  Stan, DUGO SELO, 191.210 €, 63,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DUGO SELO, 216.895 €, 75,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VIRJE, 156.000 €, 95,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

Na ponudi imamo obiteljsku kuću u naselju Sv. Magdalena, nedaleko centra grada Koprivnice i u blizini svih bitnih sadržaja - trgovački centar, bazen, škola, vrtić. Stambeni dio nekretnine sastoji se od prizemnog dijela i dijela na katu, svaki sa zasebnim vanjskim ulazom. Prizemni....

 
 
 
  Kuća, KOPRIVNICA, 156.000 €, 95,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, NOVAKI, 340.000 €, 99,68 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja - troetažni četverosobni stan s vrtom, Kraljevečki Novaki (naselje Magdalena) ? Prodaje se troetažni četverosobni stan površine 99,68 m², smješten u suterenu, prizemlju i na katu stambene zgrade izgrađene 2009. godine. Zgrada posjeduje građevinsku i uporabnu dozvolu. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 499.000 €, 117,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.njuskalo.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se funkcionalan trosoban stan od 117 m2 koji se nalazi u samom centru grada Zagreba, u Palmotićevoj ulici. Stan se nalazi na 3/4 katu stambene zgrade. Zgrada je trenutno u konstrukcijskoj obnovi,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 400.000 €, 122,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se lijepo uređen trosoban stan ukupne neto korisne površine 122,61 m², smješten u Stenjevcu, na Samoborskoj cesti. Stan se nalazi u manjoj zgradi mješovite namjene, na prvom katu od ukupno dva....

 
 
 
  Kuća, ORLE, 105.000 €, 140,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se prostrano imanje ukupne površine 8.107 m² na kojem se nalazi kuća površine cca 140 m², smješteno u općini Orle, u mirnom dijelu Zagrebačke županije. Kuća je sagrađena prije 15. veljače 1968.....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, 360.000 €, 140,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se prostrana samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 140 m², smještena na izvrsnoj lokaciji u Sesvetama. Kuća se sastoji od dvije etaže, pri čemu svaka ima zaseban ulaz, što nekretninu čini....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 140,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 750.000 €, 200,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se predivna obiteljska kuća izgrađena 2025. godine na odličnoj lokaciji u Remetama. Kuća se sastoji od dvije etaže - prizemlja i 1. kata. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.490.000 €, 675,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Tel.: +385 95 599 3808 (Magdalena) agent9@bestcroatianproperties.com Ova lijepa i prostrana vila od brutto 675 m2 sagrađena je po standardima ambasada 2015. godine u naselju Remete, u Ul. Črešnjevec. Lokacije gdje se nekretnina nalazi je vrlo mirna, na samom rubu šume, te imanje djelomično....

 
 
 
  Kuća, ČREŠNJEVEC, 1.490.000 €, 675,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, DONJI STUPNIK, 240.000 €, 1475,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperies.com Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1475 m2, smješteno na izvrsnoj lokaciji u Donjem Stupniku. Zemljište se nalazi u zoni mješovite uporabe - pretežito stambene. Prema Prostornom planu općine....

 
 
 
  Zemljište, SVETI IVAN ZELINA, 47.000 €, 1579,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se zemljište u mjestu Kalinje, u blizini Svetog Ivana Zeline, ukupne površine 1579 m². Od ukupne površine, 604 m² nalazi se unutar građevinske zone, što omogućuje izgradnju obiteljske kuće. Zemljište....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 29.000 € na 27.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MARIJA MAGDALENA, 27.000 €, 2095,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 29.000 €
12.04.2026 - 27.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište smješteno u mirnom i zelenom okruženju naselja Marija Magdalena. Zemljište je površine 2095 m², širine uz cestu 27 m i dužine 60 m, pogodno za gradnju obiteljske kuće ili vikendice. U cijenu je uključena i šuma površine 971 m² koja se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, PUŠĆA, 27.000 €, 2095,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, KRAPINSKE TOPLICE, 75.000 €, 3700,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Zagorje iz ponude izdvaja atraktivno građevinsko zemljište u Klokovcu, udaljeno nepunih kilometar od centra Krapinskih Toplica (najveći Vodeni park u Hrvatskoj - Aquae Vivae, Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice i bolnica Magdalena). Parcela....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 500.000 €, 4236,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ID KOD AGENCIJE: 1513816 Magdalena Polanjčec Asistent u posredovanju Mob: 091/501-8753 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: magdalena.polanjcec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com zemljište.

 
 
 
  Zemljište, PUŠĆA, 200.000 €, 5000,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 5.000 m2, u mirnom predjelu naselja Pušća, u blizini Zaprešića. Smješteno je u zoni stambene i mješovite namjene što omogućuje gradnju i stambenih i poslovnih....

 
 
 
  Zemljište, DONJA PUŠĆA, 200.000 €, 5000,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, KRAPINSKE TOPLICE, 88.000 €, 8769,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Zagreb4U predstavlja građevinsko zemljište (8769 m2) uz asfaltnu cestu, u Donjem Vinu, u blizini Krapinskih Toplica, poznatog zagorskog lječilišnog i kupališnog resorta. LOKACIJA: mirna, Aqua Vivae vodeni park i Klinika Magdalena udaljeni su 3 km autom. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Sveta Klara, 4.870.000 €, 8847,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se zemljište ukupne površine 8.847 m2, koje se nalazi u Svetoj Klari, smješteno u zoni K1 - poslovna namjena. Veći dio zemljišta se nalazi u zoni K1 - cca 6 375 m2, dok se manji dio nalazi izvan....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 500.000 € na 400.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PUŠĆA, 400.000 €, 10988,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 500.000 €
10.04.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 10 988 m2, uz koje se nalazi čestica poljoprivredne namjene, površine 719 m2, koja je također predmet prodaje. Zemljište se nalazi u mirnom predjelu naselja....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Medveščak, 1.500.000 €, 14620,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se građevinsko zemljište na izvrsnoj lokaciji u Svetoj Klari, u zoni mješovite namjene M. S obzirom da se dio zemljišta nalazi u području za koje vrijede urbana pravila 2.12 - Uređenje i zaštita....

 
 
 
  Zemljište, RUGVICA, 1.050.000 €, 14905,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Adria La Mar nekretnine posreduje u prodaji atraktivno građevinsko zemljište za proizvodno/skladišnu namjenu pored IKEA trgovine. Za više informacija kontaktirajte nas na 099/ 2746 196 (Magdalena) ili na lamarnekretnine@gmail.com Provizija za kupca iznosi 2% + PDV od ukupno dogovorene....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Medveščak, 12.800.000 €, 17643,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 17.643 m, smješteno u Novom Zagrebu, uz Aveniju Većeslava Holjevca. Veći dio zemljišta, površine 13.578 m, nalazi se u zoni M1 (mješovita namjena pretežito....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Zagreb Jug, 12.800.000 €, 17643,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 17.643 m², smješteno u Novom Zagrebu, uz Aveniju Većeslava Holjevca. Veći dio zemljišta, površine 13.578 m², nalazi se u zoni M1 (mješovita namjena ? pretežito....