• GoHome Professional
nekretnine KLIS prodaja atraktivno - GoHome
  • nekretnine KLIS prodaja atraktivno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KLIS prodaja atraktivno

  • Za upit "nekretnine klis prodaja atraktivno" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.955 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 490 m2
    • do 620 m2
    • 620 m2 (prosječna površina)
    • barem 620 m2
    • 740 m2
  •  Po cijeni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KLIS, 1.800.000 €, 400,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Atraktivna Luksuzna kuća na području Klisa Na jedinstvenoj lokaciji, iznad grada Splita, u podnožju povijesne tvrđave Klis, smjestila se ova impresivna kuća koja objedinjuje prostranost, udobnost i spektakularan panoramski pogled na more, grad i otoke. Ova obiteljska vila nudi savršeni....

 
 
 
  Kuća, KLIS, 693.600 €, 260,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji atraktivne kuće ukupne stambene površine 260 m², smještene na parceli od 710 m². Nalazi se na mirnoj lokaciji, s otvorenim pogledom na Split i okolicu. Kuća se sastoji od tri etaže: suterena, visokog prizemlja i kata. U suterenu se nalazi prostrana garaža površine....

 
 
 
  Zemljište, KLIS, 220.000 €, 1330,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju nudimo atraktivno građevinsko zemljište smješteno na predjelu Klis ? Rupotine. Ovo zemljište površine 1330 m² predstavlja idealnu priliku za investiciju ili izgradnju vlastitog doma. Lokacija zemljišta je strateški pozicionirana te pruža brojne pogodnosti: Udaljenost od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine klis prodaja atraktivno'
185.000 €
185.000 €
179.000 €
  Zemljište, KLIS, 306.000 €, 1225,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.broker.hr

Atraktivno građevinsko zemljište, na prodaju, smješteno u mirnom rezidencijalnom dijelu Klisa, ukupne površine 1.224 m². Parcela se nalazi na povišenoj lokaciji koja pruža lijepi panoramski pogled na Split, more i okolni krajolik ? savršena kombinacija prirodnog okruženja i blizine....

 
 
 
  Kuća, KLIS, 1.800.000 €, 400,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Atraktivna Luksuzna kuća na području Klisa .

 
 
 
  Zemljište, KLIS, 125.550 €, 837,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, kontaktirajte 095/455-2076 (Ines) Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 837 m2 u Klisu, neposredno iznad Solina, s prekrasnim otvorenim pogledom na Split, Solin i more. Lokacija Zemljište se nalazi u mirnom i zelenom....

 
 
 
  Zemljište, KLIS, 320.000 €, 3691,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Izuzetna prilika za ulaganje na Klisu. Građevinsko zemljište površine 3691 m2 , smješteno uz glavnu cestu D56, s direktnim pristupom i odličnom vidljivošću. Parcela se nalazi u M1 zoni - izgrađeno građevinsko područje mješovite namjene, što omogućava stambenu gradnju, poslovni prostor....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 290.000 € na 275.600 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KLIS, 275.600 €, 1387,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 122.640 €
05.10.2025 - 145.040 €
13.10.2025 - 129.500 €
09.11.2025 - 129.000 €
23.01.2026 - 135.000 €
25.01.2026 - 129.000 €
06.03.2026 - 140.000 €
16.03.2026 - 360.000 €
30.03.2026 - 330.000 €
15.04.2026 - 290.000 €
18.04.2026 - 275.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivna građevinska parcela s prekrasnim, otvorenim pogledom na Split, more i otoke ? idealna prilika za izgradnju obiteljskog doma ili investicijuParcela se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju, koje pruža privatnost i opušten način života, a istovremeno je na dohvat....

 
 
 
  Stan, KLIS, 255.604 €, 56,32 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor prodaje stan na atraktivnoj lokaciji u Solinu (Mezanovci) - najviša pozicija u ulici s pogledom na Split. U prodaji je stan S5. Stan je dvosoban, netto površine 64,71 m2, stambene površine 56,32 m2. Mogućnost izbora 1 ili 2 parkirna mjesta, kao i mogućnost izbora garažnog....