• GoHome Professional
nekretnine KASTAV prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine KASTAV prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KASTAV prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine kastav prodaja porasla cijena" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.571 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+28%

Promjena cijene sa 470.000 € na 600.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 600.000 €, 296,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 470.000 €
13.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 14271-1 Kastav, Brestovice Prostrani dvoetažni peterosoban stan površine 296,39 m2 smjestio se na 2. katu i potkrovlju zgrade sagrađene 2000. godine. Stanu pripadaju tri parkirna mjesta ispred zgrade. Zgrada nema lift. Na prvoj etaži stana nalaze se open-space....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 364.000 € na 419.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 419.000 €, 205,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 364.000 €
20.03.2026 - 419.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi RE/MAX Centar nekretnina je stan za prodaju ukupne površine 133 m2 koji se nalazi na Rešetarima - Kastav. Nekretnina se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom iz koje je izlaz na balkon sa kojeg se pruža otvoren pogled na more i Kvarner, tri spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 520.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KASTAV, 550.000 €, 309,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 520.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja kvalitetno građenu samostojeću kuću ukupne stambene površine 270 m, smještenu na prostranoj parceli od 800 m. Nekretnina je izgrađena 2006. godine od opeke, a provedene su instalacije za centralno grijanje na plin. Kuća je razvedena na tri etaže: suteren (u naravi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kastav prodaja porasla cijena'
810.000 €
299.000 €
1.000.000 €
 
+2%

Promjena cijene sa 244.000 € na 250.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 259.000 €
13.12.2025 - 252.000 €
27.12.2025 - 244.000 €
11.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo prekrasan stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2022. godine na Rešetarima. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim boravkom, kupaone, 2 spavaće sobe i balkona. Sa balkona se pruža otvoren pogled na Opatiju i more. Stanu pripada spremište i 2 parkirna mjesta. Sveukupna površina....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 364.000 € na 419.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, KASTAV, 419.000 €, 205,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.06.2025 - 364.000 €
21.03.2026 - 419.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 188.000 € na 198.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 239.000 €
14.03.2026 - 188.000 €
20.04.2026 - 198.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji prodaje se 2S+DB stan površine 124,37m2 na prvom katu manje stambene zgrade/kuće. (od 4 stana) Sastoji se od ulazne verande, dugačkog hodnika, prostranog dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, kupaonice i odvojenog WC-a s prozorom. Cijelom južnom....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 188.000 € na 198.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, KASTAV, 198.000 €, 124,37 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.12.2025 - 239.000 €
04.02.2026 - 188.000 €
22.04.2026 - 198.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 750.000 € na 780.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KASTAV, 780.000 €, 260,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 750.000 €
06.05.2026 - 780.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na Kastvu, gradiću blizu Opatije imamo vilu koja je odlična za obiteljski život i odmor. Pogled na cijelu opatijsku rivijeru osvaja. Lagana tramontana ljeti čini ugodnim prostor u kući. Dva savršeno dizajnirana stana sa dvije spavaće sobe, prostranim i sunčanim dnevnim boravkom, kuhinjom....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 399.000 € na 405.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 405.000 €, 103,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 390.000 €
08.05.2026 - 399.000 €
15.05.2026 - 405.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja atraktivan 2S+DB stan smješten u kvalitetno izgrađenoj višestambenoj zgradi. Stan je moderno uređen te ima površinu 103 m2, a ističe se funkcionalnim rasporedom, mirnim okruženjem i vrhunskom kvalitetom gradnje. * Stan se sastoji od: - prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 190.000 € na 198.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 238.000 €
06.02.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 198.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostrani stan smješten na odličnoj lokaciji u Kastvu, u blizini poznatih šetnica i svih potrebnih sadržaja. Ova nekretnina ukupne površine 124,37 m² nalazi se na prvom katu manje stambene zgrade koja se sastoji od samo pet stanova. Stan se odlikuje promišljenim rasporedom....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 125.000 € na 159.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KASTAV, 159.000 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 125.000 €
02.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

***PAŽNJA GRAĐEVINARI, INVESTITORI*** Parcela od 950 m2 namjenjena u građevinsku svrhu na idealnoj poziciji u blizini centra grada Kastva. Na terenu je moguće graditi višestambene objekte (zgrade sa po 3 stana, garažom, bazenom). Ishodovana je građevinska dozvola za pristupni put,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 224.000 € na 237.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 237.000 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 224.000 €
18.04.2026 - 237.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KASTAV, Rešetari - prodaja 2S+DB, pogled na more! Prodajemo lijepi dvosobni stan u Rešetarima, površine 75 m2 sa pogledom na more. Stan je smješten na prvom katu uredne zgrade, sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, kupaonice sa WC-om, dodatnog....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 360.000 € na 430.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KASTAV, 430.000 €, 350,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 360.000 €
30.03.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Kastav, Rubeši - prodaja kuće sa okućnicom, garaža, parking! Posredujemo u prodaji samostojeće kuće na odličnoj i traženoj lokaciji lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, U prizemlju je konoba,spremište. Na katu je stan od cca 150 m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 210.000 € na 229.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 229.000 €, 75,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.09.2025 - 210.000 €
21.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Rešetari, dvosoban stan s dnevnim boravkom površine 75m2, visoko prizemlje s lođom i pogledom na more. Kompletno je namješten i kao takav se prodaje. Pripadajuća prostorija stana je drvarnica. Veliki parking ispred zgrade, lijepa i mirna lokacija. Boss, kontakt: 091/377-1010 ID KOD....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 249.000 € na 312.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, KASTAV, 312.000 €, 113,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 249.000 €
25.03.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kastav, Brestovice, prodajemo dvoetažni poslovni prostor ukupne površine 113,11m2. Kupac ne plaća porez na promet nekretninama od 3%, jer je u cijenu uključen PDV. Prostor se nalazi u središnjem dijelu zgrade, a sastoji se od dvije poslovne prostorije, od kojih je jedna u suterenu,....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 660.000 € na 800.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KASTAV, 800.000 €, 250,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 660.000 €
18.03.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Adaptirana kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od 2 stana. Jedan stan u prizemlju 2s+db (dobivena dozvola da se taj stan može proširiti u komforni 3s+db) te drugi dvoetažni 2s+db na 1 katu (jedna soba s kupaonom i terasom je u mansardnom dijelu). Iza kuće je dvojna garaža od čega....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 520.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KASTAV, 550.000 €, 309,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 520.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja kvalitetno građenu samostojeću kuću ukupne stambene površine 270 m², smještenu na prostranoj parceli od 800 m². Nekretnina je izgrađena 2006. godine od opeke, a provedene su instalacije za centralno grijanje na plin. Kuća je razvedena na tri etaže: suteren (u naravi....

 
 
 
 
+30%

Promjena cijene sa 230.000 € na 300.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KASTAV, 300.000 €, 2000,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
06.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Zemljište površine 4.521m2 od čega je 2.000m2 je građevinsko zemljište, a 2.521m2 je negrađevinsko zemljište. Građevinski dio zemljišta je stambene namjene, a mogu se planirati i poslovne, trgovačke, ugostiteljske, manje proizvodne, društvene, sportsko rekreacijske i slične namjene.....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 248.000 € na 299.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KASTAV, 299.000 €, 70,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 350.000 €
03.01.2026 - 299.000 €
03.02.2026 - 275.000 €
18.02.2026 - 260.000 €
29.03.2026 - 248.000 €
18.04.2026 - 260.000 €
21.04.2026 - 248.000 €
08.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Teška srca prodajem odličan stan u Kastvu (Rešetari) površine 70 m2. Nalazi se na 3. katu kvalitetne stambene zgrade s 8 stanova, a sastoji se od 2 sobe, dnevnog boravka, balkona, kuhinje, izbe, hodnika i drvarnice u suterenu. Ima se pravo koristiti pola sušione na polukatu i dio....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac