• GoHome Professional
nekretnine KASTAV prodaja parking samostojeća - GoHome
  • nekretnine KASTAV prodaja parking samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KASTAV prodaja parking samostojeća

  • Za upit "nekretnine kastav prodaja parking samostojeća" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.170 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosječna površina)
    • barem 300 m2
    • 360 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KASTAV, 700.000 €, 450,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KASTAV, prekrasna samostojeća kuća s velikom okućnicom! Kuća površine 450 m2, koja se sastoji od stambenog i poslovnog dijela. Stambeni dio sastoji se od dvoetažnog stana. U prizemlju se nalazi ulaz, predprostor, prostrani dnevni boravak, kuhinja i blagovaona, dodatna pomoćna kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 1.100.000 €, 430,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja samostojeću višestambenu kuću na 3 etaže, ukupne površine cca 350 m² + dodatni poslovni prostor. Nekretnina sadrži više odvojenih jedinica i trenutačno je većina prostora u najmu. Ukupni potencijal prihoda je cca 7.000 € mjesečno. ? STRUKTURA....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 468.000 €, 270,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KASTAV, BRNČIĆI, u ponudu smo dobili samostojeću kuću s dva odvojena stana i dvije garaže. Svaki stan ima zasebni ulaz, koncipiran kao dvosobni s dnevnim boravkom, stambene površine 80 m2. Kuća je kompletno namještena i uređena te ne zahtjeva veća ulaganja. Grijanje je centralno na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kastav prodaja parking samostojeća'
1.000.000 €
399.000 €
1.000.000 €
  Kuća, KASTAV, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

KASTAV - samostojeća kuća s tri stana Na prodaju kuća s otvorenim pogledom na more, smještena u mirnoj ulici, na prostranoj parceli od 690 m. Ova nekretnina nudi lijepo uređenu okućnicu koja uključuje parking za čak 5 automobila, zelenu površinu, te ljetnu kuhinju idealnu za druženja....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 600.000 €, 300,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

KASTAV - kuća se sastoji od suterenaod cca 70 m2 u kojem je uređen jednosobni stan, prizemlja gdje se nalazi jednosobni stan s prostranim dnevnim boravkom i kata na kojem imamo dvosobni stan s dnevnim boravkom. Sve etaže povezane su unutarnjim stubištem. Kuću okružuje velika okućnica....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 188.000 € na 174.500 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 174.500 €, 134,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 188.000 €
27.04.2026 - 174.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

KASTAV STARINA ZA KOMPLETNU ADAPTACIJU, VELIKA OKUĆNICA I POMOĆNA ZGRADA Na prodaju je starina u mirnom i ugodnom naselju na području Kastva, idealna za potpunu adaptaciju i pretvaranje u šarmantnu obiteljsku kuću ili kuću za odmor. Površina kuće: 134 mEtaže: 2 (dva zasebna ulaza....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 1.350.000 €, 500,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

KASTAV - prodaje se obiteljska kuća, odnosno imanje kojeg čine samostojeća kuća s 3 odvojena stana, dodatna kuća s 2 spavaće sobe (kao odvojeni dvosobni apartman), ljetna kuhinja s kaminom i prostorom za druženje, dječje igralište i bazen od 32m2 sa sunčalištem, a sve na velikoj,....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

KASTAV - u ponudi je lijepa, moderna, obiteljska kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji s pogledom prema Kastvu i Učki. U prizemlju se nalaze veliki dnevni boravak s prostorom za kamin, kuhinja, blagovaonica, hodnik, spavaća soba, spremište, kupaonica, kotlovnica i garaža. Iz hodnika....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 395.000 €, 379,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja prostranu samostojeću kuću ukupne stambene površine 379 m², raspoređenu na dva kata, s tri stambene jedinice i poslovnim prostorom. Svaki stan dolazi namješten, a nekretnina je idealna za različite vrste poslovanja i investicija. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 385.000 €, 377,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Ovo je odlična prilika za sve one koji bi htjeli kupiti nekretninu s kojom odmah mogu zarađivati. Kuća se sastoji od nekoliko stanova koji se već sada iznajmljuju kratkoročno ili dugoročno, uz ishodovane turističke dozvole. Kuća se nalazi u Kastvu Kuća se sastoji od prizemlja (163m2)....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 1.150.000 €, 205,00 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju se nudi atraktivna nekretnina na Kastvu ? dvije samostojeće kuće smještene na prostranoj parceli površine 865 m². Prva kuća se sastoji se od poslovnog prostora u prizemlju s velikim izlogom te stana u visokom potkrovlju (1S+DB) s balkonom. Druga kuća obuhvaća tri stambene....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo interesantnu obiteljsku kuću s lijepim pogledom na more. Kuća je izgrađena na 4 etaže ukupne kvadrature 300 m2. U suterenu je podrumski prostor.Prizemlje je veliki prostor roh-bau u kojem se može urediti stan ili može služiti kao poslovni prostor. Kat i visoko potkrovlje....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 660.000 € na 800.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KASTAV, 800.000 €, 250,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 660.000 €
18.03.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Adaptirana kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od 2 stana. Jedan stan u prizemlju 2s+db (dobivena dozvola da se taj stan može proširiti u komforni 3s+db) te drugi dvoetažni 2s+db na 1 katu (jedna soba s kupaonom i terasom je u mansardnom dijelu). Iza kuće je dvojna garaža od čega....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 700.000 €, 453,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kastav, samostojeća kuća s poslovnim prostorom 450 m2 Ova samostojeća kuća ne samo da nudi udoban dom već i poslovne mogućnosti. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, svaki po cca 140 m2, pružajući obilje prostora za raznolike aktivnosti. Suterenski prostor trenutno je prilagođen....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KASTAV - Kuća za odmor s prostranim građevinskim zemljištem Grad Kastav s Kastavštinom sinonim je za bogatu povijest, geografsku raznolikost, zanimljivu arhitekturu i jedinstvenu turističku ponudu! Smješten "ponad mora, kano soko", kako kaže pjesnik, sličan svim primorskim gradićima,....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, Na upit, 340,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Manor predstavlja samostojeću kuću u Žegotima, Kastav površine 340 m2 mir, privatnost i funkcionalnost na odličnoj lokaciji. Na prodaju je prostrana samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu Žegota, u blizini Kastva, idealna za obiteljski život ili kombinaciju stanovanja i poslovne....