• GoHome Professional
nekretnine KAROJBA prodaja bazen - GoHome
  • nekretnine KAROJBA prodaja bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KAROJBA prodaja bazen

  • Za upit "nekretnine karojba prodaja bazen" pronađeno 69 nekretnina - prosječna cijena 2.016 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 360 m2
    • do 450 m2
    • 450 m2 (prosječna površina)
    • barem 450 m2
    • 540 m2
  •  Po cijeni
    • do 82000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAROJBA, 317.720 €, 16637,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.11.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište u malom selu između Poreča i Motovuna. Zemljište je atraktivnog položaja, sa prekrasnim pogledom. Smješteno na mirnoj lokaciji pokraj sela u kojem nitko ne stanuje te tako omogućava veću privatnost. Zemljište od jedne površine koja iznosi 16.637 m2, od toga je....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 131.500 €, 1046,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se odlično građevinsko zemljište površine 1046 m2 s ishodovanom dozvolom za izgradnju prizemne ville s bazenom na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom. Zemljište je dimenzija 31.43 m x 32.04 m. Struja je dovedena do zemljišta. Projekt se sastoji od ville površine 137.77 m2....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.385.000 €, 435,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Smještena na brežuljcima Motovuna, ova novosagrađena vila površine 435m2 predstavlja fuziju tradicionalnog istarskog šarma i suvremene sofisticiranosti. U prizemlju se nalazi veliki odvojeni kuhinjski prostor s vrhunskim Gaggenau aparatima. Impozantnom dnevnom i blagovaonskom prostoru....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Tražite kuću za adaptaciju s prekrasnim pogledom na Motovun i okolnu prirodu? Onda je ova nekretnina savršen izbor za Vas! Kuća se nalazi svega 15 minuta vožnje od Motovuna, a ukupne je površine 170 m, raspoređenih na dvije etaže. Okućnica je građevinska parcela površine 1.280 m,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 180.000 €, 172,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Karojba Starina s građevinskim zemljištem i pogledom na Motovun Prodaje se starina s građevinskim zemljištem stambene namjene ukupne površine 1367 m², smještena u mirnom naselju nedaleko od Karojbe. Na imanju se nalazi dvojna kamena kuća, izgrađena prije 1968. godine, koja se prostire....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.560.000 €, 212,00 m2 cca 7360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien vam predstavlja šarmantnu vilu smještenu u mirnom i zelenom naselju u srcu poluotoka Istre, svega nekoliko kilometara od predivnog srednjovjekovnog gradića Motovuna. Ova lokacija idealna je za sve koji uživaju u miru seoskog života, a istovremeno nudi brojne rekreacijske....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 49.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

MOTOVUN, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište površine 612 m², idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Zemljište je pravilnog oblika i blagog nagiba, što omogućuje jednostavnu i brzu gradnju. Smješteno je u mirnom ruralnom okruženju, s otvorenim pogledom, što....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.690.000 €, 447,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na brežuljkastoj i mirnoj lokaciji u središnjoj Istri, u mjestu Karojba, smještena je elegantna vila koja pruža potpunu privatnost i otvoren pogled na slikoviti krajolik. Ukupne stambene površine 447 m², nalazi se na prostranoj parceli od 1.502 m², dok centralno mjesto okućnice zauzima....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 735.000 €, 333,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na tri etaže smještena u mirnom okruženju središnje Istre. U suterenu se nalaze dvije garaže, konoba i spremište. U prizemlju kuće smješten je prvi stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i prostrane natkrivene terase. U prizemlju....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 187.000 €, 1050,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Hrvatska, u šarmantnom i autentičnom selu Rakotule, prodaje se građevinsko zemljište površine 1.050 m2 s pravomoćnom građevinskom dozvolom i prijavljenim gradilištem za izgradnju luksuzne vile bruto površine 202 m2. Projektom je predviđena moderna vila s 3 spavaonice, 4 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 550.000 €, 208,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Motovun, okolica, kuća za odmor sa bazenom Motovun je smješten u sjevernom dijelu Istre, najpoznatiji je i najatraktivniji istarski srednjevjekovni gradić. U samom srcu Istre, tek nekoliko kilometara od Motovuna, smjestila se ova kuća za odmor sa bazenom. U okolici se nalaze poznate....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 166.000 €, 1052,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, okolica ? Građevinsko zemljište U srcu istarske prirode, okruženo brežuljcima, vinogradima i maslinicima, smjestilo se ovo atraktivno građevinsko zemljište u okolici Motovuna. Lokacija nudi istinski mir i autentičan ugođaj Istre, uz panoramski pogled na čuveni srednjovjekovni....

 
 
 
  Stan, KAROJBA, 55.000 €, 81,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Kamena kuća za adaptaciju ? Motovunski Novaki, Istra U mirnom i autentičnom istarskom selu Motovunski Novaki nalazi se ova tradicionalna kamena kuća s velikim potencijalom za renovaciju i uređenje prema vlastitim željama. Nekretnina se prostire na 81 m² stambene površine te se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.345.000 €, 435,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, luksuzna vila s bazenom i teniskim terenom Na čarobnim brežuljcima iznad Motovuna, gdje se priroda susreće s elegancijom, smjestila se ova neponovljiva vila koja nudi više od luksuza ? nudi način života. Okružena vinogradima i maslinicima, u srcu Istre, ova raskošna nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 160.000 €, 975,00 m2 cca 160 €/m2

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.800.000 €, 420,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudimo vam luksuznu vilu izgrađenu 2020. godine, smještenu u predivnom okruženju Karojbe. Ova prostrana i moderna vila prostire se na dvije etaže s ukupnom površinom od 420 m², dok okućnica obuhvaća impresivnih 1.500 m². Vila nudi idealno mjesto za opuštanje i uživanje, sa svim potrebnim....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 85.000 €, 1156,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa projektom kuće sa bazenom. Ima 9 parcela po cijeni 85000 € svaka. Građevinske dozvole. Zemljište je udaljeno 20 km od Poreča, 7 km od Motovuna i 15 km od Pazina. INFO: azra@almadominvest.com +385 91 611 6706 alma@alma-nekretnine.com +385 98 420....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.340.000 €, 435,00 m2 cca 5380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

Na idiličnom brežuljku iznad Motovuna smjestila se ekskluzivna dizajnerska vila koja spaja tradicionalni istarski šarm i suvremeni luksuz. S ukupno 435 m2 stambene površine na parceli od 2.700 m2, ova impresivna nekretnina nudi potpunu privatnost, mir i spektakularan pogled na jedan....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 415.000 €, 12550,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je atraktivno zemljište u Istri ukupne površine 12.550m2, od čega je 1.900m2 građevinsko, dok ostatak čini poljoprivredno zemljište. Idealno je za izgradnju istarske stancije, vile s bazenom ili sličnih objekata. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u blizini, a zemljište....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 65.000 €, 2400,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinska parcela površine 2400 m2 plus 800 m2 poljoprivredno zemljište. Ukupno 3200 m2. Zemlište je namjenjeno za gradnju samostojećih kuća-vila sa bazenima na početku sela u blizini mjesta Karojba. Uz parcelu prolaze vodovodne cijevi. Uz zemljište i asfaltirana cesta.....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 90.000 €, 1449,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Karojba Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište sa projektom i panoramskim pogledom na Istarski krajolik. Zemljište ima 1449m2, sva voda i struja se nalaze uz zemljište. U projektu je prizemnica 127.65m2 sa bazenom od 38.25m2. Ovo zemljište sa projektom je idealno rješenje....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 104.000 €, 1308,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Karojba- Građevinsko zemljište Na prodaju je lijepo i pravilno oblikovano građevinsko zemljište površine 1308 m² ,smješteno u malom naselju u blizini Karojbe. Ova parcela nudi sve preduvjete za brzu i jednostavnu gradnju: direktan prilaz s asfaltirane ceste i otvoren pogled....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 69.000 €, 1130,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.130 m² u općini Karojba, u srcu zelene Istre. Parcela je pravilnog oblika, a za zemljište je već izrađeno idejno rješenje za dvije montažne (drvene) kuće s bazenima, što pruža odličnu osnovu za bržu realizaciju projekta. Ova nekretnina nudi....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 156.000 €, 821,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MOTOVUN, u ponudu smo dobili atraktivno građevinsko zemljište površine 820 m², pravilnog oblika i potpuno ravne konfiguracije ? idealno za brzu i jednostavnu gradnju. Smješteno je u mirnom ruralnom ambijentu, s pogledom prema Motovunu, što lokaciji daje poseban šarm i vrijednost.....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 520.000 €, 200,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Karojba - samostojeća kuća s bazenom na velikoj okućnici U živopisnom mjestu na prodaju je samostojeća kuća ukupne površine 200 m2, koja se smjestila na velikoj okućnici od čak 4000 m2. Kuća se sastoji od 5 spavaćih soba, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone te 3 kupaone.....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novoizgrađena luksuzna vila s bazenom na malom brežuljku u blizini poznatog grada Motovuna. Ova luksuzna vila je smještena na velikom posjedu od 2000 m2, a zbog povišene pozicije sa zemljišta se pruža predivan pogled na Motovun. Cijeli posjed vile je potpuno ograđen kako....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 43-68 (od ukupno 71)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni