• GoHome Professional
nekretnine KARLOVAC prodaja vrt okućnica - GoHome
  • nekretnine KARLOVAC prodaja vrt okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KARLOVAC prodaja vrt okućnica

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja vrt okućnica" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.651 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 299.000 €, 130,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predivna kuća za odmor uz rijeku Utinju ? prava oaza mira, 15 minuta od Karlovca! Na prodaju je jedinstvena kuća za odmor smještena u srcu prirode, uz čistu rijeku Utinju, udaljena samo 15 minuta vožnje lokalnom cestom od Karlovca. Idealna za obiteljski život ili nastavak već uhodanog....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 258.000 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

KARLOVAC, OKOLICA ? u ponudu smo dobili samostojeću kuću ukupne površine 200 kvadrata, smještenu na uređenoj okućnici od 1000 kvadrata. Nekretnina pruža osjećaj topline, privatnosti i boravka u prirodi te predstavlja idealan izbor za obiteljski život, vikend nekretninu ili turističku....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 200.999 € na 194.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 200.999 €
19.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja vrt okućnica'
89.000 €
200.999 €
420.000 €
  Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj lokaciji u Karlovcu prodaje se kuća s tri stambene jedinice, u naravi tri stana, idealna za obitelj ili kao investicija. Na prizemlju se nalaze dva stana: dvosobni stan koji je trenutno uređen i u useljivom stanju te jednosobni stan koji je potrebno adaptirati. Svaki od....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Za više informacija 0997378427 Stan od 51 m nalazi se u kući i sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, okučnice i nadkrivenog parkirnog mjesta. Opis prostora: Dnevna soba i spavaća soba: Prostrane i funkcionalne sobe, prilagođene za obiteljski život. Idealne su za odmor i opuštanje,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com