• GoHome Professional
nekretnine KARLOVAC prodaja kvalitetan pala cijena - GoHome
  • nekretnine KARLOVAC prodaja kvalitetan pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KARLOVAC prodaja kvalitetan pala cijena

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja kvalitetan pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 45.996 € na 40.999 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KARLOVAC, 40.999 €, 580,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 45.999 €
13.02.2026 - 45.998 €
22.02.2026 - 45.997 €
01.03.2026 - 45.996 €
16.03.2026 - 40.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, ZEMLIJŠTE sa idejnim projektom za obiteljsku kuću, Karlovac, Turanj, 580 m2 Na prodaju zemljište u karlovačkom naselju Turanj površine 580 m2 sa pristupnim putem. Zemljište posjeduje sve potrebne dozvole i priključke obzirom da postoji i idejni projekt za gradnju stambene....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 3.200.000 € na 2.950.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 2.950.000 €, 3800,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 3.200.000 €
20.03.2026 - 2.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Ilovac, skladište - proizvodna hala 3800 m2 na odličnoj lokaciji, blizina ulaza na autocestu. Nalazi se na ograđenoj parceli od 9150 m2.Sastoji se od upravne zgrade 210 m2, porte 38 m2, poslovnog prostora. 850 m2, zidanog skladišta 650 m2, montažnog skladišta 2050 m2 i vanjskog....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 214.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 214.999 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 230.000 €
10.05.2026 - 214.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća katnica ukupne NKP cca 300 m2 u mjestu Bridići, Velika Jelsa, od grada Karlovca udaljeno na cca 10 minuta vožnje. Kuća,koja se nalazi na parceli od 2107 m2, sastoji se od prizemlja i 2 kata; prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, drvarnice, garaže i 2 pomoćne prostorije.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 177.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Banija , 177.000 €, 250,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 188.000 €
11.11.2025 - 182.000 €
07.03.2026 - 177.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Banija, poslovni prostor 250 m2 odlična lokacija za ugostiteljsku djelatnost.Sva oprema za restoran. Rustikalno uređen.Grijanje centralno lož ulje, drvena stolarija, podne obloge brodski pod i kamenGlavni objekt 161,35 m2 se sastoji od 2 uslužne prostorije, kuhinje, 2 WC-a,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 248.000 € na 242.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 242.000 €, 200,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 248.000 €
13.05.2026 - 242.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na rijeku Dobru. Lokacija: 8 km od povijesnog Ozalja i samo 5 km od Karlovca, grada 4 rijeke ? Kupe, Korane, Dobre i Mrežnice, te brojnih parkova i zelenih površina, zbog čega nosi i epitet "grad parkova". Opis: Stil gradnje : drvena planinska-Švicarska....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 74.000 € na 60.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 79.000 €
25.01.2026 - 75.000 €
02.03.2026 - 74.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se useljiv, potpuno namješten dvosoban klasičan stan stambene površine 55 m², smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan ima ukupno dvije sobe, od čega je jedna spavaća, a druga dnevni boravak te je stan pogodan za parove, manju obitelj ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 210.000 € na 200.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 200.999 €, 115,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 200.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 53.000 € na 50.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 53.000 €
23.04.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 41 m2 u poznatom trgovačkom centru..Pogodan za više djelatnosti. Centralno grijanje, klime, izdani svi potrebni atesti, vlastito brojilo struje.Sastoji se od prodajnog prostora i skladišta. Svoje parkirno mjesto.Nalazi se u samom gradu blizu svih....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 199.000 € na 188.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 83,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je kreativno uređen, kompletno namješten i funkcionalan stan u samom centru Karlovca, na prvom katu lijepe i održavane povijesne zgrade. Prozračan stan koji se odlikuje visokim stropovima i velikim prozorima ukupne je površine 83 m2 od čega u naravi stan ima 65 m2, no izrađena....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 149.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 149.000 €, 48,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 168.000 €
30.03.2026 - 159.000 €
06.04.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji jednosobnog stana s dnevnim boravkom u atraktivnoj četvrti Grabrik u Karlovcu. Stan je ukupne površine 48 m2, a sastoji se od jedne velike sobe, jedne manje sobe, kuhinje sa blagavaonom, kupaone s wc-om te zatvorenog balkona. Stan je djelomično adaptiran i prodaje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine karlovac prodaja pala cijena (63)
  • nekretnine karlovac prodaja kvalitetan (76)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr