nekretnine KAPRIJE prodaja vrt - GoHome
  • nekretnine KAPRIJE prodaja vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KAPRIJE prodaja vrt

  • Za upit "nekretnine kaprije prodaja vrt" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.281 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • suteren
    • 2.kat
    • terasa
    • moderan
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na otoku Kapriju ? 3 etaže s panoramskim pogledom na more Lokacija: Otok Kaprije, Šibenski arhipelag Udaljenost od mora: 60 m Površina kuće: 180 m² Površina zemljišta: 500 m² Opis nekretnine: Ova šarmantna kuća na tri etaže smještena je svega nekoliko koraka od mora i pruža spektakularan,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Na otoku Kapriju, u neposrednoj blizini mora, prodaje se održavana i potpuno namještena kuća ukupne površine cca 130 m², izgrađena na parceli od 226 m². Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice koje zajedno čine idealnu kombinaciju privatnosti i prostranosti, savršenu za odmor ili....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Kaprije, prekrasna kuća s apartmanima, 180 m². Prodaje se potpuno namještena i opremljena, te idealna za odmor ili turistički najam.Izgrađena na tri etaže, na parceli od 504 m², sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi stan s dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kaprije prodaja vrt'
380.000 €
260.000 €
260.000 €
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s tri odvojene cjeline na Kapriju ? pogled na more Lokacija: otok Kaprije (Šibenski arhipelag) Udaljenost do mora: oko 60 metara Ukupna površina kuće: 180 m² Parcela: 500 m² Na atraktivnoj i tihoj lokaciji smjestila se ova kuća koja se proteže kroz tri razine i nudi otvoren pogled....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 180.000 €, 118,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na predivnom otoku Kapriju. Kuća površine 118 m2 rasprostire se na dvije etaže. Na donjoj etaži nalaze se kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, dok su na katu dvije spavaće sobe, te jedna velika prazna prostorija. S gornje etaže se pruža pogled na more. WC se....

 
 
 
  Apartman, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaprije, prekrasna kuća s apartmanima, 180 m². Prodaje se potpuno namještena i opremljena, te idealna za odmor ili turistički najam. Izgrađena na tri etaže, na parceli od 504 m², sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi stan s dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s dvije jedinice, 100m od mora Kuća s dvije jedinice, Kaprije, Šibenik- Okolica Na parceli od 226 m² nalaze se dvije jedinice, koje zajedno čine idealan omjer otvorenog i zatvorenog prostora. Prva kuća sastoji se od kuhinje i dnevnog boravaka s izlazom na natkrivenu terasu okruženu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan