- nekretnine KALI prodaja vrt

  • Za upit "nekretnine kali prodaja vrt" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.497 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, KALI - Uređena kuća, građevinsko zemljište i parking Prodaje se kuća u mjestu Kali na otoku Ugljanu, ukupne površine 220 m2, okućnica s vrtom 100 m2 + teren 35 m2 za parking uz kuću. Udaljenost od mora 70 metara. U cijeni dobivate i građevinski teren 426 m2 sa lokacijskom i....

 
 
 
  Stan, KALI, 399.000 €, 133,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se etaža manje stambene zgrade u Kalima. Etažu čine 2 stambene jedinice koje se prodaju isključivo kao cjelina. Zgrada je smještena samo 60 m od mora i plaže te jučine 4 stambene jedinice u vlasništvu različitih vlasnika. Stanovi koji su predmet prodaje se nalazena 2 katu....

 
 
 
  Kuća, KALI, 1.400.000 €, 307,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Ova luksuzna vila novoizgrađen je objekt smješten na samo nekoliko koraka od morske obale na prekrasnom dalmatinskom otoku Ugljan, koji oduševljava prirodnim ljepotama, krajolikom i netaknutom prirodom. Ova vila nudi zapanjujući pogled na more, privatni bazen i blizinu plaže. Izgrađena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kali prodaja vrt'
650.000 €
380.000 €
  Kuća, KALI, 375.000 €, 604,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Ugljan, Kali, građevinsko zemljište površine 604 m2, s ishodovanom građevinskom dozvolom i projektom za izgradnju luksuzne vile s bazenom.Parcela se nalazi u neposrednoj blizini mora, na svega tridesetak metara udaljenosti, ima direktni pristup moru i prometnici.Uređena plaža....

 
 
 
  Kuća, KALI, 375.000 €, 605,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Otok Ugljan - Kali Zemljište se nalazi na otoku Ugljanu u mjestu Kali, autohtonom dalmatinskom gradiću s bogatom ribarskom tradicijom i time povezanom gastronomskom ponudom. Odlično je povezano s kopnom iz luke Gaženica trajektom Zadar - Preko....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 200,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE NOVORENOVIRANA KAMENA KUĆA S OKUĆNICOM I POGLEDOM NA MORE Na prodaju je prekrasna kamena kuća, kompletno novorenovirana, smještena na mirnoj lokaciji, svega 3 minute hoda od plaže (pješčane, šljunčane i kamene). Kuća se nalazi na zemljištu površine 400 m2, s uređenom okućnicom,....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 202,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Kali, na mirnoj lokaciji udaljenoj približno 50 metara od mora, nalazi se kamena kuća smještena na uzvisini s lijepim pogledom na more i zadarski kanal. Riječ je o klasičnoj dalmatinskoj kući s dvije etaže i ukupnom površinom oko 220 m².Na katu se nalazi uređen i useljiv stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan